Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
 
Spalva
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Atsitiktinis, atsitiktinis, kišeninio laikrodžio! Kombinacija, sandalmedžio ir Sidab..
€ 193.70
Atsitiktinis, atsitiktinis, kišeninio laikrodžio! Kombinacija, Zebrano medžio ir Sid..
€ 193.70
Elegantiškas ponios riešo žiūrėti, moteris pasaulyje. Idealus kompanionas laisvalaik..
€ 583.70
Elegantiškas ponios riešo žiūrėti, moteris pasaulyje. Idealus kompanionas laisvalaik..
€ 648.70
Taip pat dėvėti aplink kaklo, laikrodžiai gali padaryti fantastišką įspūdį. Tai įrod..
€ 153.40
Tiesiog kažkas šiek tiek skiriasi! Kas sako, kad laikrodžiai gali būti nešiojama ant..
€ 153.40
Gražus ir super praktiškai - tai yra savybės, šis klasikinis Schwesternuhr. ..
€ 64.87
A laikrodis specialios rūšies - nešioti ne ant riešo, bet ir aplink kaklą. Šis pakab..
€ 90.87
Racionali variantas pagal slaugytojų populiarus. Naudinga Schwesternuhr kaip ir vien..
€ 64.87
Speciali žiūrėti nusipelno ypatingo dėmesio. Tai Schwesternuhr įtikina su savo puiku..
€ 64.87
Šis klasikinis Schwesternuhr išsitraukia iš visų stotelių. Ji sujungia stilių ir žav..
€ 90.87
Žiūrėti dėvėti aplink jūsų kaklo? Šis pakabukas žiūrėti yra tikrai puikus pasirinkim..
€ 90.87
Padaryti pareiškimą ir dėvėti žiūrėti aplink jūsų kaklo. Šis pakabukas laikrodis yra..
€ 90.87

Laikrodžiai

 

Dažnai ieškoma prekinių ženklų asortimentą mot. laikrodžiai:

 

Esprit Moteriški Laikrodžiai

 

Iškastinio Moteriški Laikrodžiai

 

s. Oliveris mot. laikrodžiai

 

Buffalo Ponios Laikrodžiai

 

Tommy Hilfiger Moteriški Laikrodžiai

 

---------------

 

Jūs atrasite populiarus spalvų asortimentą moterų laikrodžiai:

 

Juoda Laikrodžiai

 

Balta Laikrodžiai

 

Raudona Laikrodžiai

Pirkimo vadovus moteriški laikrodžiai – papuošalai su praktinę naudą

Su vienos ponios imtis kliūtis kasdieniame gyvenime, ne tik laiku, tačiau jūsų Apranga individualus impulsas. Nesvarbu, ar esate ekstravagantiška arba nesenstantis stilius: Su laikrodį pabrėžti savo asmenybę žavinga meno, Nes pirkti riešo žiūrėti yra kažkas labai ypatinga, jums reikia padaryti jūsų sprendimą pirkti keletą svarbių kriterijų. Ponios žiūrėti pirmiausia yra dekoratyvinis aksesuaras, kuris yra, kodėl Uhrdesign dabartinės Tendencijos skoningai atspindi. Jūs ieškote žiūrėti kasdieniniam naudojimui, svoris ir medžiagos pasirinkimas yra svarbus. Kasdieniame klausimais punktualumas. Tiksli judėjimo ir lengva skaityti dial palengvinti tiksli Svarstymo metu. Dėvėti žiūrėti jūsų veiklos lauke ir Baseinas, yra atsparus įbrėžimams stiklas, atsparumas vandeniui ir Pulsmessungs-įmanoma idealus Uhrenausstattung.

Iš esmės, yra rankiniai laikrodžiai atsižvelgiant į jų mechanizmą ir jų funkcijos:

Kvarciniai laikrodžiai

- Skaitmeniniai laikrodžiai

- Automatinis laikrodžiai

Radijo bangomis valdomus laikrodžiai

- Chronografus

- Multifunktionsuhren

- Širdies ritmo monitoriai

Kvarciniai laikrodžiai

Jo mechanizmas yra pagrįstas kvarco kristalai, elektros impulsus Vibruoja. Išcentrinė jėga yra siunčiami stepper motorinių turi būti siunčiami rankas žiūrėti judėti. Palyginti su mechaniniai judesiai kvarco judėjimas yra daug tiksliau. Kvarciniai laikrodžiai yra patvarus laikrodžiai dešimtmečius malonumą. Galia yra teikiamos naudojant baterijas, kurios yra apie tai, kas trejus metus reikia keisti. Kvarciniai laikrodžiai turi gerą kainos ir kokybės santykis: Paprastas entry-level modeliai yra jau šiek tiek daugiau nei 10 € prieinamas.

Skaitmeniniai laikrodžiai su kvarco judėjimas

Ciferblato laikrodis yra šviesos rodyti žemėlapį. Jūs esate skaičių ir raidžių laiko ir dienos ar savaitės diena. Skaitmeniniai laikrodžiai turi įvairių techninių funkcijų, pavyzdžiui, Laikmatis, chronometras, mėnulio fazių ar kelių signalų. Visos Funkcijos jums kontroliuoti Ekrano ir šoninių mygtukų. Iš tauriųjų metalų, atsparios gumos, įvairias medžiagas, sportiškas skaitmeniniai laikrodžiai. Jūs galite gauti juos nuo € 30 į viršų.

Automatinis laikrodžiai

Automatinis laikrodžiai, mechaniniai laikrodžiai, kurie yra varomi per clockspring. O laikrodis ant Rankos, pradeda Rotoriaus žiūrėti atveju, jei norite ją pasukti. Rotacijos driekiasi clockspring. Ratai ir patarimų įdėti į judesį. Priešingai nei laikrodžiai su rankiniu likvidavimo veikia laikrodžiai schwankungsfrei. Jie yra šiek tiek jautresnis nei kvarciniai laikrodžiai. Jo mechanizmas yra patvari ir yra labai lengva remontuoti. Srityje prabangių laikrodžių šie laikrodžiai prestižinių objektų ir absoliutus kainos. Bet kaina nuo 140 iki 450€, jūs galite rasti laikrodžiai, sudėtingų Dizaino, aukštos kokybės garantija.

Radijo bangomis valdomus laikrodžiai

Mot. laikrodis su Mini-antenos, korpuso gauti kartą per radijo bokštai. Laikas priklauso nuo tikslios atominės laiko. Pradžioje vasaros ir žiemos laiko ir vasaros laiko keitimo kelionių pagaminti laikrodžiai su radiju automatiškai. Radijo bangomis valdomus laikrodžiai yra moterims rekomenduojamas, tikslumas ir patogus naudojimas. Atrankos Dizaino ir medžiagų yra tokie pat skirtingi kaip ir kainos, laikrodžiai. Už prieinamą kainą modelius pradedant nuo 39 €, prabangus variantai kainavo apie 190 €.

Chronografus

A Chronograf yra tiesiog Zeitschreiber. Charakteristika laikrodžiai yra stabdymo funkcija. Du stūmikuose, dešinėje ir kairėje karūnos naudojamos Paleisti, Sustabdyti ir iš Naujo nustatyti chronometro funkcija. Klasikinis chronografus turi standartinį analoginį telefono su mažų matavimo grandinėse. Jie rodo data, sustojo viduryje valandas, minutes ir sekundes. Priešingai nei tai yra chronografus, skaitmeninis displėjus, galima. A sukiojamomis Žiedas ant korpuso, bezel yra daug modelių. Bezel yra arba su svarstyklėmis matuoti įrengtas arba moteriškas rankiniai laikrodžiai su pusiau brangiaisiais akmenimis dekoruoti. Klasika įtraukti rankiniai laikrodžiai su oda ir Edelstahlarmbändern. Sportiškas ir funkcionalus išvaizdą laikrodžiai naujoviški plastikiniai apyrankės, iš apie 30€.

Multifunktionsuhren

Šie laikrodžiai pasiūlyti įvairių funkcijų. Priklausomai nuo Uhrmodell rasti Funkcijų, tokių kaip:

- 12 - valandų arba 24-valandų ekranas

Data

- Savaitės dieną

Signalizacija

Analoginis surinkite funkcionalūs laikrodžiai, pavyzdžiui, klasikinis chronografus, tipiškas mažas matavimo grandinėse. Sporto laikrodžiai su multi-funkcijos dažnai su skaitmeniniu ekranu galima. Elegantiškas modeliai yra prieinami 39 € labai geros kokybės.

Širdies ritmo monitoriai sportininkams

Širdies ritmo monitorius priemones, širdies ritmo jos dėvėtojui, ir rodo vaizdą Ekrane. Ausdauersportlerinnen kaip Joggerinnen ir Walkerinnen galėtų savo treniruotės intensyvumo pritaikyti prie savo širdies ritmas, siekiant jį suderinti. Poveikis mokymo optimizuota ir Įtampą ankstyvame etape. Širdies susitraukimų dažnis yra apie Jutikliai. Perduoda vertybes, per radiją arba skaitmeninis. Entry-level modeliai, apie 49 eur jau turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, ekranas kalorijų suvartojimo ir riebalų deginimas.

Be to, įvairių mechanizmų ir požymiai, laikrodžiai įvairių funkcijų. Jūs esate ant pirmo žvilgsnio, dažnai nemačiau, bet turi įtakos kokybei žiūrėti. Tai apima:

- Atsparumas vandeniui

Crystal

Medžiagos laikrodžių atveju ir apyrankės

Atsparumas vandeniui laikrodžiai

Laikrodžiai kasdien ir Sportui turėtų būti idealiu atveju turėtų būti atsparus vandeniui žiūrėti atveju. Vandens sandarumas yra, kai visi laikrodžiai į Juostą nurodyta.

- Iki 3 bar: kontaktas su vandeniu turėtų būti vengiama. Šie laikrodžiai toleruoti daugiau nei keletą Purslų.

5 bar: Šie laikrodžiai yra leidžiama per dušas išlaikyti.

- Nuo 10 bar: Šie modeliai yra tinkamas Maudytis.

- Nuo 20 juosta: Šie laikrodžiai tinka nardymo.

Stiklas

Į sapphire kristalas, apsaugo rinkimas, rankas ir judėjimo nuo sugadinimo. Plastikiniai stiklo yra labai paprasta, gana atsparus, bet jautrūs įbrėžimų, su ypatinga lenkų, bet daugiausia pašalinti. Mineralinis stiklas yra daugiau atsparus įbrėžimams ir sunkiau, nei plastiko, stiklo, tačiau mažiau atsparūs lūžis. Mineralinių kristalų gali būti pažeistas lengvai ir pigiai pakeisti. Mineralinis stiklas yra labiausiai paplitusi stiklo. Safyro stiklas yra ypač atsparios įbrėžimams ir penkis kartus sunkiau, nei deimantų. Aukštos kokybės stiklas yra dažniausiai naudojamas prabangių laikrodžių.

Medžiagos laikrodžių atveju ir apyrankės

Į būsto laikrodžio, kurioje žiūrėti judėjimas yra, turi būti labai stabilus. Nerūdijančio plieno, yra vienas iš pageidaujamo medžiagų. Patvarus metalinis dėl savo chromo kiekis plieno. Į sudėtingą procesą, nerūdijančio plieno blizgus arba matinis paviršius, įvairius Negabaritinius. Priešingai, šviesa, plastikinis korpusas pagamintas iš tvirto plastiko arba atsparios gumos. Jie yra sporto ir Freizeituhren naudojamas.

Laikrodžių dirželiai yra pagamintas iš natūralios arba sintetinės odos, nerūdijančio plieno ir plastiko. Oda apyrankės yra tinkamas naudoti kasdien. Apyrankės yra lengva odos, lengvai valomas ir atsparus prakaito ir purvo. Klasikinę išvaizdą juoda žiūrėti juostų, sidabro Watchcases. Rudos odinės apyrankės tinka moteriški laikrodžiai, Goldnuancen. Madingas chronograph su raudonos ir baltos spalvos apyrankės. Nerūdijančio plieno apyrankės yra lengva išlaikyti, tvirtas ir patvarus. Trūkumas yra didelis jų svoris. Alternatyvi forma laikrodžiai iš Nikelio titano mažas svoris. Aukso pakilo iki sidabro sodrios spalvos su nerūdijančio plieno. Klasikinis Gliederarmbänder arba subtilus apyrankės siūlo Daugybę Dizaino. Kunststoffarmbänder pagamintas iš silikono arba gumos yra elastinga ir patvari. Įvairių išvaizda ir spalvos jie stovi sportiškumu ir modernumo.

Be visų šių funkcijų, Dizaino žiūrėti yra labai svarbus. Jūs turite pasirinkti tarp klasikinės Uhrenmodellen ir madingų laikrodžių. Norėdami suteikti jums pasirinkti lengviau, čia galite rasti peržiūrėti Tendencijos 2015 m.

Laikrodžiai Tendencijos

Dviejų tonų laikrodžiai švęsti savo Renesansą. Be kombinacijų, Aukso ir sidabro žaisti rose aukso ir geltonos aukso, kaip su Multifunktionsuhren prekės Buffalo svarbų vaidmenį. Daugelis laikrodžiai yra pagaminti iš tauriųjų metalų, su pusiau brangiaisiais akmenimis dekoruoti surenka, švilpukai ir apyrankės. Naujas soft Milano apyrankės, sidabro ir Aukso už elegantiškas laikrodis. "Blue hour", jeigu laikrodžiai iš aukščiausios kokybės prekinių ženklų, tokių kaip Lacoste. Tamsiai mėlyna laikrodžiai yra madingi ir suteikti naują Farbimpulse, ar tamsiai mėlynas, renkamas arba apyrankės. Nuo Tendencijos XXL-rankiniai laikrodžiai buvo priimtas lėtai. Subtilus ponios laikrodžiai su minimalistinio surenka tokių kaip Esprit Ateina. Retro rankiniai laikrodžiai teigia, kad toliau. Modeliai Iškastinio su sidabro ir aukso spalvos rankų ir Romėniškais skaitmenimis, nerūdijančio plieno, pasižymi subtiliu Derliaus išvaizdą. Ekstravagantiška išvaizda Retro skaitmeniniai laikrodžiai Casio stiliaus 1970. Moterų laikrodžiai su elastinga Silikonarmbändern kaip populiarus Ledo Žiūrėti nustatyti kitą sezoną, jauni Atrodo.

Rankiniai laikrodžiai bet skonio ir stiliaus

Ponios laikrodžiai malonumas unikalios funkcijos ir Dizainas. Jūs ieškote žiūrėti greitai pamatyti, laiką, lengva naudoti, aukštos kokybės kvarco arba automatinis laikrodis iš Seiko yra tik teisė. Linkiu Plius funkcijų, įtraukti Multifunktionsuhren arčiau rinkimų. Sportas pasiūlyti atsparus vandeniui rankiniai laikrodžiai ir širdies ritmo monitoriai.

Dizainas PM yra dalis bendro vaizdo ir mažiau Informacijos. Spalvos ir Medžiagos savo stiliaus suknelė tinka dydis, korpusas, ir plotis apyrankę ant savo riešo. Jei turite žiūrėti kiekvieną dieną atrodo, Unisex chronograph su Edelstahlarmbändern, taip pat moterų laikrodžiai be apdailos su odinis dirželis yra gera Alternatyva. Matote, Džinsai ir Megztinis, toks pat didelis, kaip ir kostiumas, ir palaidinė. Jei nešiojate papuošalus, jis turėtų papildyti stilių ir spalvą, kad jūsų watch tinka.

Pasiūlymai