Prekių ženklai:
  • Zeller Pateikti pjovimo ir dengiamoji plokštė, Medienos, grūdinto saugaus stiklo, (Rinkinys 2 Vnt), guminės kojelės Zeller Pateikti pjovimo ir dengiamoji plokštė, Medienos, grūdinto saugaus stiklo, (Rinkinys 2 Vnt), guminės kojelės

Zeller Pateikti pjovimo ir dengiamoji plokštė, Medienos, grūdinto saugaus stiklo, (Rinkinys 2 Vnt), guminės kojelės

Zeller Present
  • Statusas:
  • Artikul:37040593
  • Firma:

    Zeller Present

  • Katalogas

    Otto

nuo € 31.67
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Zeller Pateikti viryklė danga/pjovimo lentos "Medienos", 2.
Šios plokštės yra modernus, pagamintas iš aukštos kokybės stiklo, gali būti naudojamos ne tik kaip pjaustymo lentelės, bet ir kaip viryklė padengti. Jie įtikinti savo funkcionalumu ir išvaizda. Praktinis virtuvės pagalbininkas suteikti jums papildomą darbą prieinamas ir gali būti naudojamas Pasirengti Dangtelį viryklės ir kriauklės, taip pat Pjovimo ir Tarnauja naudoja. Jie yra beveik neperleidžiama ir atsparus karščiui. Vis dėlto, mes rekomenduojame naudoti lėkšteles tik aušinamas kaitvietės. Elegantiškas namų pagalbininkai yra higieniškas ir labai sumažinti atsparios. Jums bus pateiktas su 6 neslidus elastinga pėdų per plokštė. Kojų aukštis yra maždaug 0,3 cm.
Pasiūlymai