Prekių ženklai:
  • Vichy Purete Thermale akių makiažo valiklis-jautrus (150 ml) Vichy Purete Thermale akių makiažo valiklis-jautrus (150 ml)

Vichy Purete Thermale akių makiažo valiklis-jautrus (150 ml)

  • Statusas:
  • Artikul:C3D6Q7P
  • Katalogas

    Otto

nuo € 16.50 € 13.20
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Produkto savybės:

Kam?
Moterims, turinčioms jautrias akis. Tinka kontaktinių lęšių nešiojantiems. Idealus akių makiažo valiklis vandenyje tirpus makiažo.

Purete Thermale raminantis akių makiažo valiklis tinka jautrioms akims - pašalina akių makiažą, švelniai, be jautrios akys dirginti daug.

Veiksmingumas:
Akių makiažo valiklis tinka jautrioms akims, akių makiažo kruopščiai pašalinti, be dirginti akis, kad
Itin švelnus Valymo priemonės, taip pat drėkina ir ramina odą veikliosios medžiagos, praturtintas akių makiažo valiklis, taip pat yra labai jautrios akys gerai toleruojamas:
- Alantoinas ramina odą,
- Rugiagėlių ekstraktas-apsaugo erzina akių ir akių vokų,
- Vitaminas B5 maitina akių zonos drėgmės.
Jautrios akys yra kruopščiai pašalinti dar atsargiai, kad oda aplink akis yra sušvelninamas. Taip pat, kaip akių suspausti taikyti.

Naudojimas:
Su medvilninio tampono į akių vokus ir blakstienas. Nestipriai paspauskite ir palikite per trumpą laiką. Tada makiažą nuo blakstienų liniją į išorę, švelniai nuvalykite. Nereikia nuplauti vandeniu. Pašalinti greitai, švelniai ir kruopščiai akių makiažo, be dirgina jautrią odą aplink akis. Apsaugo blakstienas ir ramina paraudusi vokų.

Suderinamumas:
Be parabenų, be muilo, be alkoholio. Vanduo-nemokamai valymas ypač tinka jautriai ir jautrią odą labai gerai.

Priežiūros Patirtis:
Itin švelnus makiažo valiklis net tiems, kurių jautrios akys, gerai toleruojamas ir garantijos švelnus ir raminantis valomasis efektas be dirginimo.

Šaltinis: duomenis pateikė gamintojas
Data: 02/2015
Pasiūlymai