Prekių ženklai:
  • Geriamojo butelį "Super Mario stiklo butelis su silikonu (585 ml)" Geriamojo butelį "Super Mario stiklo butelis su silikonu (585 ml)"
  • Geriamojo butelį "Super Mario stiklo butelis su silikonu (585 ml)" Geriamojo butelį "Super Mario stiklo butelis su silikonu (585 ml)"

Geriamojo butelį "Super Mario stiklo butelis su silikonu (585 ml)"

  • Statusas:
  • Artikul:5692076420
  • Katalogas

    Otto

nuo € 25.99 € 20.90
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Atsipūsti ir mėgautis padaryti puikus, atgaiva nuo Super Mario stiklinis butelis. Puikus stiklinis buteliukas su užsukamu dangčiu, pagaminta iš bambuko ir plieno, ir papildomas sandarinimo žiedas, pagamintas iš silikono. Stiklinis butelis talpa val. 585ml, ir turi papildomą silikono atveju geresnį Sukibimą Ranka. Silikono atveju yra raudona ir spausdinamas raudona M Mario ant balto Fono. Vidinėje pusėje silikono atveju dar daugiau priežasčių galima rasti. Stiklo buteliuke yra boro silikatinio stiklo, taip pat puikiai tinka keliaujant ar tiesiog namuose. Puiki dovana visiems Gerbėjai, Super Mario visatos. Buteliukas pagamintas iš stiklo (boro silikatinio stiklo) antspaudo silikono mova: M baltame Fone, vidinis puslapis: Mario Dizaino talpa: apytiksl. 585ml ruožtu-lock uždarymas bambuko ir plieno ir sandarinimo žiedas pagamintas iš silikono Oficialiai licencijuotas produktas
Pasiūlymai