Prekių ženklai:

Maudymosi

 

Jūs atrasite populiarus spalvų asortimentą, maudymosi kostiumai:

 

Juodos Spalvos Maudymosi

 

Baltos Spalvos Maudymosi Kostiumai

 

Raudonas Maudymosi

Maudymosi jų puikūs spektakliai ir be galo įdomus

Su maudymosi kostiumai iš mūsų internetinėje parduotuvėje nustatyti paplūdimyje ir baseine puikiai! Blizgučiai ir Schmuckdetails pabrėžti gražus iškirpte, madingi gėlių ar Grafikdrucke Spindi graži, įvairių spalvų ir labai Logoprints pabrėžti sportišką Stilių.

Platus asortimentas apima kolekcijos gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip Lascana, Alba Moda ir Sunflair. Rafinuotas gabalai su wrap-around atrodo, raukiniai, Neckholdern ar siūlės sukurti plonas Siluetą. Reguliuojami dirželiai ir Softcups įvairių dydžių, siekiant užtikrinti malonų komfortą dėvint maudymosi. Sportiškas, remiasi naujausias kolekcijas moteriškas plaukti kostiumas su gilia nugaros supjaustyti ir puikiai tinka neribotą laisvę judėti vandenyje.

Maudymosi kostiumai apie otto.de įtikinti, dėka aukštos kokybės medžiagų, su daugybe funkcinių privalumai: modeliai, pavyzdžiui, greitai džiūstantys, chlorresistent ir kvėpuojantis, kai taip pat pasiūlyti UV apsauga. Specialus antspaudas turi OTTO dėl schadstoffgeprüfte, odos draugiškas skaidulų, kurios yra griežtai kontroliuojama.