Prekių ženklai:

Taigi, diena prasideda gerai su apatiniai ponios WENZ

Aukštos kokybės apatinis trikotažas moterims įtikina su savo pažangiausius Dizaino. Tuo pačiu metu, tai yra aukštos patogumą dėvėti, moteriški apatiniai naujausios Kartos į kažką labai ypatinga. Paieškos internete adresu WENZ Pantys patogiai supjaustyti, arba įdėti į kelnaitės su šiek tiek formuojant poveikį įmonei moterų kreivių. Be to, jums patiks mūsų Liemenėlės itin įvairus pasirinkimas kiekvienam skoniui ir Puodelio dydį į Teisingą parduotuvėje. Pažvelkite į WENZ sustabdyti ir imtis mūsų Wäschesortiment taip pat pažvelgti Hausanzüge, Achselhemden ir madingas maudymosi!

Ponios kelnės už kiekvieną skaičius tipo moteriški apatiniai asortimentą WENZ rasti

Jei esate šiuolaikinės apatiniai ponios nori gydyti, įsikūręs WENZ itin įvairus pasirinkimas. Ypač toje srityje, apatinės kelnės, ten yra puikių pasiūlymų atrasti. Kas moters kreives pabrėžti, siekia, moteriškos kelnaitės, kurie yra prarasti dėl klubų sėdėti. Šie moteriški apatiniai yra sužavėtas su šiek tiek griežtesnė supjaustyti ir kelia daugiausia dėmesio ant Sėdmenų ir klubų.

Be to, ponios ir didelių dydžių rasti. Čia jis daugiausia Taillenslips klasikinio Dizaino, populiariosios klasikos. Šios kelnaitės skirtos moterims taškų su daugiau turtinga supjaustyti. Tiek klubų, taip pat skrandžio srityje bus visiškai uždari. Taip, jums jaustis trumpikės visiškai patogiai ir nereikia nerimauti apie einschnürende siūlės. Mūsų Taillenslips yra aukštos kokybės ir yra labai plokščios siūlės. Dėl šios priežasties, jums bus gerai trumpikių, net ir esant gerai prigludusi prie kūno drabužius visada mėgsta nešioti. Taip pat jūs ponios apatinius iš WENZ Internete-Parduotuvė vadinamasis Langbeinschlüpfer galima. Jie svyruoja nuo juosmens iki šlaunų vidurio ir tik pagal sijonai, pageidautina naudoti. Su stipriu šlaunų kelią ilgas kelnes, kad kojos RUB kartu. Už kiekvieną skaičius tipą galite rasti mūsų asortimentą, tinka moteriški apatiniai skirtingų Dizainų.

Formwäsche didelių dydžių apatinis trikotažas moterims Formatas

Su formuojant), apatinis trikotažas, mažas riebalų sumaniai nuslėpti. Abu modeliai su Formeffekt už pilvo, taip pat klubų ir sėdmenų yra prieinamas jums. Jūs galite ieškoti klasikinis Formslip ir modeliuoti jas, kaip ir paprastas būdas jūsų figūra! Pagal elastiniai įdėklai, pilvo srityje, forma ir Siluetas atrodo siauresnė. Tą patį Shapeeffekt, jūs galite pasiekti Sėdmenų ar klubų, jei jūs Formslips Forma Pantys pasirinkti. Be to, verta porų kelnes nuolat ieško. Šis patogus apatinis trikotažas moterims yra arti kūno, ir atneša moteriškas kreives iki pranašumą. Siluetas atrodo sklandžiai ir jūs galite lengvai siauros suknelės ir stora sijonai, siekiant pritraukti. Jūs turėtumėte ieškoti modelių šampano ir tuo pasinaudoti, net ir esant šiek tiek skaidrus drabužių, arba nešioti juos pagal baltos kelnės.

Klasikinis apatinis trikotažas moterims: Liemenėlės modernus Dizainas gražus iškirpte

Srityje, moteriški apatiniai, yra be Pantys ir Formwäsche daugiau Pagrindai, daugeliui moterų kasdien naudoti. Kalbos yra čia, žinoma, šiuolaikinės Liemenėlės. Su palyginti maža krūtinė dydžio, tai yra rekomenduojama, kasdieniame gyvenime ir laisvalaikio metu Bustier viešai. Šios Liemenėlės yra prieinami daug įvairių spalvų, ir jūs galite pasirinkti savo mėgstamą atspalvių pasirinkti. Bustiers su gėlių Atspaudai arba drąsių atspalvių atrodyti žavinga, moteriška, arba atsitiktinis sporto. Ypač plataus diapazono viršūnės arba gražus palaidinės gali šie moteriški apatiniai yra taip pat kaip ir mažai hervorblitzen.

Tiems, kurie nori šiek tiek daugiau Rankena krūtinės reikia, ir priima sprendimus dėl liemenėlė. Čia yra Puodeliai taip pat linkę būti lengvai iš anksto ir didesnę Stützeffekt. Kai didelis krūtinę, kad dėvėtojui, kad Liemenėlė yra šiek tiek platesnė sukurta. Tai bus ne tik suteikti daugiau Rankena, jie taip pat sumažinti ne odos. Underwire Liemenėlės, pagamintas iš grynos medvilnės ar malonus mikrofibros mėgautis itin didelį populiarumą. Yra tokių, klasika, kurios jums yra kasdienio gyvenimo, jis yra tikras, kad labiau intriguojančio. Šiek tiek daugiau moteriškas ir elegantiškas stilius pasirinkti, tačiau, jei jūs modelių su smulkių Detalių: Apvadai į Puodelį ar mažą kilpą prie tilto, todėl šis apatinis trikotažas moterims yra labai moteriškas išvaizdą. Jei jūs turite kažką kilnaus ir net gundantis, pavyzdžiui, rasti liemenėlė šiek tiek skaidrus atrodo, kad yra vien iš nėrinių. Spalvos dominuoja, kuriems tonus. Pagrindai čia yra aiškiai spalvos Balta, Juoda ir šampanas. Bet taip pat versijų, pastelinių spalvų-Mėlyna ir Raudona yra visada verta pažiūrėti. Jeigu jūs ieškote kažko ypatingo, patraukti jus, be to, ponios apatiniai su gėlių Modelius ar Gyvūnų Spausdinimo atgal.

Patirtis įvairovę mūsų asortimentą moteriški apatiniai

Liemenėlės ir kelnaičių įvairių dizaino sudaro asortimentą moteriški apatiniai yra Pamatai. Gali, bet taip pat marškinėliai, pagaminti iš grynos medvilnės rafinuotas Spitzendesigns pažvelgti į ateitį. Jie puikiai tinka kaip Unterziehshirts, ypač cool dienų, daugiausia bus naudojamas. Tačiau net ir čia turi būti kaip prašmatnus: Gydyti save, pavyzdžiui, graži Liemenė, pasiūta iš šiek tiek blizgios medžiagos.

Todėl jūs galite naudoti ją namuose visada patogus, gali būti, chalatai, maudymosi chalatai ir Hausanzüge įdomus jums. Ar jūs ieškote naują maudymosi kostiumėlį artėjantį vasaros sezoną? Tada jūs pamatysite, modernūs modeliai šviežių spalvų ir šiek tiek Formeffekt. Su gelžbetonio plokštės, ant pilvo ir lengvai iš anksto suformuota Puodeliai pakelti daug maudymosi kostiumai moters charakterį. Naršyti geriausia šiandien Internetinėje Parduotuvėje WENZ ir parduotuvė, aukštos kokybės moteriški apatiniai jūsų figūra, puoselėja!