Prekių ženklai:
  • Tomas Porzellan Pusryčių lėkštės "Saulėta Diena Geltona Pusryčiai plokštė, 22 cm", (1 vnt) Tomas Porzellan Pusryčių lėkštės "Saulėta Diena Geltona Pusryčiai plokštė, 22 cm", (1 vnt)

Tomas Porzellan Pusryčių lėkštės "Saulėta Diena Geltona Pusryčiai plokštė, 22 cm", (1 vnt)

Thomas Porzellan
  • Statusas:
  • Artikul:2942671699
  • Firma:

    Thomas Porzellan

  • Katalogas

    Otto

nuo € 17.52 € 15.13
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Sveiki Saulė! Vargu ar spalva yra toks linksmas ir šviesus-kaip mūsų Saulėtą Dieną, "Geltona", ir taip iš visų pusių talentą! Kaip ir anksčiau, Geltona taip pat yra mėgstamiausia Gyvenimo būdo ekspertai, kaip saulė daro spalvą, todėl lengva rungtynės ir stilius. Tinka visiems stilingai optimistai, ir tų, kurie nori, kad ji būtų. Spalvingas, įvairus ir neįtikėtinai universalus – "Saulėta Diena" yra beveik kaip pats gyvenimas. Ir tai yra būtent tai, kodėl tai tinka taip pat. Nes jos daug atskirų dalių, auga ir konvertuoja su jūsų reikalavimų. Nesvarbu, ką jūs derinti su tuo, ką, ir nepriklausomai nuo to, ar jums patinka energingas spalvas arba pastelinių atspalvių, natūralių spalvų, baltos spalvos arba dryžuotas, dera kartu su "Saulėta Diena", tiesiog viskas. Taip gera, kad jūs galite rasti būtent tai, Paslauga, jums reikia tik Šalies, ilgą naktį aplankyti, naujų verslo arba už pasekmių, ilgalaikių per naktį aplankyti. Nes "Saulėta Diena" taip pat yra visiškai su stalo Įrankių, kaip vaikų paslauga. Savaime suprantama, kad jūs galite taip pat padaryti klasikinis kavos ar arbatos paslaugos iš šio – bet iš tikrųjų, kad būtų gėda.
Pasiūlymai