Prekių ženklai:

Kava Ir Espresso

 

Kava ir Espresso malonumą su kapsule arba kavos padas mašinos

 

Gerti aistringas kavos? Tada turėtų Kaffeepadmaschine arba Kapselmaschine jūsų namuose, jokiu būdu, nėra. Kava ir Espresso , bet kuriuo paros metu, greitai ir skanu? Darai, pavyzdžiui, su Kapselmaschine, "DeLonghi"®. Šilumos-iki laiko trunka tik kelias sekundes, ir jau yra kvapnios kavos su nieko būdu.

 

Jūs galite pasirinkti tarp skirtingų kavos ir Espreso kavos gėrimai

 

Pupelės iki Puodelio kavos aparatai yra Tendencija. Įvairių kavos/pieno gėrimai srautas mygtuko paspaudimu per kelias sekundes į savo Puodelio. Patogiai įsitaisyti ir mėgautis jūsų Pusryčių ar pietų pertrauką. Jūs galite ieškoti kavos aparatas arba kavos virimo aparatas, kuri yra greita ir lengva valyti, todėl jūs turite daugiau skanus kavos ir Espreso kavos malonumo ir naudos, OTTO pasiūlymus kavos aparatai ir jų priedai iš skirtingų prekės ženklų.

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą, kavos ir Espreso kavos:

 

Tassimo Kavos Ir Espreso Kavos

 

Philips Kavos Ir Espreso Kavos

 

"Siemens" Kavos Ir Espreso Kavos

 

Bosch Kavos Ir Espreso Kavos

 

Jura Kavos Ir Espreso Kavos

Kavos aparatai – tradicinių prietaisų naują išvaizdą

Dauguma Vokiečių yra ryto kavos Standartinis išlaikyti. Kavos aparatai yra, todėl bet kada, nes jų išradimas 5 metų praėjusio amžiaus populiariausių elektrinių prietaisų vokietijos namų. Bet tik nuo 7 metų jie yra gamintojas, kuris sugeba kavos aparatai kainų, taip pat žmonės, kurių normalus atlyginimai, kurie yra prieinamos. Šiandien, yra daug įvairių prietaisų. Mūsų OTTO Internete-Parduotuvėje, todėl yra labai daug įvairių kavos aparatai.

Kava ir Espresso - aromatas, kuris vilioja

Kai OTTO žinovas rasite platų asortimentą kavos ir Espreso kavos. Skonis geras Puodelį kavos ir Espreso kavos yra maloni Tradicija. Nuo atidarymo pirmieji kavos namai Vienoje 1683 metais, buvo kultūrą, naudotis ruda, kvapnios kavos pupelių pasaulio džiaugsmas.

Šiuolaikiniai kavos aparatai užvirinti su aukšto slėgio per kelias minutes visiškai skonio kavos ir Espreso kavos. Priklausomai nuo rūšių prietaisų rasite pasirinkimą įvairių kavos ankštimis ir Kaffekapseln galima. Pasirinkite veislę, kuris tinka jūsų skonį: gundančio kvapo Schokoccino, madinga gerti Latte macchiato ar gyvinant Espresso. Populiarus skanėstas Kapučino daro kai kurie minučių pailsėti ir perteikia italijos požiūris į gyvenimą.

Priklausomai nuo auginimo plotas, ir laipsnį skrudinant skleidžiasi jos kavos lengvas ar sodrios skonio. Už ilgalaikį prieskonių palepinti Brazilijos Espressobohnen jūsų gomurį šokoladu, harmoningas skonis. Todėl jūs Spitzenkaffee skonio pojūtis išlieka, suteikia sandariai kavos skardinių be to, kad ir išlaikyti savo Lieblingssorten geras Aromaversiegelung. Su savo gana motyvai yra puiki dekoracija jūsų virtuvei, jums kilimai, šviestuvai ir apšvietimo įranga OTTO yra tikra oazė gerovę gali padaryti. Kad dabar otto.de gabalas gyvenimo būdas!

Padmaschinen Tendencija naujojo Tūkstantmečio

Turbūt didžiausia naujovė kavos rinkoje buvo per pastaruosius keletą metų išradimas vadinamasis Padmaschinen. Tai kavos, kai kava yra ne tradiciškai laikomos miltelių pilti, bet tik maža kapsulė, ar Mygtukai, kavos jau. Daugeliu atvejų, vandens su aukšto slėgio per Trinkelėmis arba kapsulė hindurchgedrückt ir šildomas tuo pačiu metu. Tokiu būdu, mašina nėra įšilimo laiko ir kava per kelias sekundes trinkbereit. Be to, šie kilimėliai ir kapsulės yra labai gera išeitis, nes po mašinos Naudojimo, kapsulės yra lengva nuimti ir tiesiai į šiukšlių šalinamos.

Kas yra ieškoti tokių kapsulę arba Padmaschine yra, mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė, taip pat sužinoti kaip vienas, kuris labai tradicinis, paprastas kavos virimo aparatas ieško. Be to, kavos aparatai, mes taip pat turime daug Espresso mašinos asortimentą, taip pat nuolat auga populiarumas.

Atraskite dabar įvairių kavos ir espresso mašinos mūsų OTTO, Internetinė Parduotuvė ir rasti įrenginį, kuris atitinka jūsų poreikius!

 

OTTO siūlo įvairių prietaisų srityje kavos ir Espresso

Mūsų didelės produktų asortimento, mes galime pasiūlyti jums daug naudingų prietaisų rengti kavos ir Espresso. Įvairių mašinų, pavyzdžiui, klasikiniai kavos virimo aparatas, kavos aparatas ir espreso kavos aparatas yra labai įvairių, jų skaičius gauti ir beveik tik gerai žinomų gamintojų pagaminti. Geras kokybės ir kainos santykis ir palankios garantija paslaugas, siūlo jums daug privalumų. Be to, kavos aparatai rengiant visą pupelės naudoti, siūlo mūsų Parduotuvėje, kavos padas mašinos, greito paruošimo. Mūsų mašinos yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir turi daug papildomų funkcijų, kurios kavos patirtį.