Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Funkcijos ir savybės:Funkcijos: Smart Kontrolės Pagreičio FunkcijaSpecialios funkcijos: diapazonas: ..
€ 405.90
€ 369
Variklis-paspirtukas, IVA DIDINGAS, įspūdingas ne tik savo c..
€ 1,899
Prekės informacijaTinka10 Colių Užveskite Valdyba Tipo uždarymoZip Savybės krepšysvandens purslų aps..
€ 39.99
Į motorolerį SP125i turi neįtikėtiną našumą ir įrengta degalus taupančius ir aplinką tausojančių Eur..
€ 2,070.90
€ 1,639
Luxxon transporto motoroleris, 50 CC, 45 km/h, "Kengūra". Kengūra buvo sukurta kaip įkelti voleliu. ..
€ 1,699
Prekės informacijaSpalva: grafitas, geltonaReikalingas vairuotojo pažymėjimas klasė: ne gatvės teisė..
€ 349.99
€ 269.99
Prekės informacijaVariklis4-taktų Variklio aušinimooru aušinamas Tūris50 cm3Galia (KW)2.2 kWGalia (A..
€ 1,499.99
Aukštos kokybės IVA VENECIJA yra elegantiškas ir labai patog..
€ 1,799
Prekės informacijaSpalvajuoda Valdymo ekranasapie APP funkcijos Greičio rodmenysTaip Įkrovos ekranas..
€ 318.99
€ 289.99
Variklis-paspirtukas, IVA DIDINGAS, įspūdingas ne tik savo c..
€ 1,899
Topcase už Nova motorolerį. Rakinama, maždaug 28 litrų. Tinka full face šalmą. Galiniai Atšvaitai s..
€ 69.99
Fox Linijos Dviračių Topcase už Bagažą, juoda. Šis funkcinis, rakinama Dviračių Topcase yra skirtas ..
€ 49.99
Prekės informacijaSpalva: grafitas, mėlynos spalvosReikalingas vairuotojo pažymėjimas klasė: ne gatv..
€ 349.99
€ 269.99
Prekės informacijaVariklis: 4 Taktų Variklio aušinimas: oru aušinamas Darbinis tūris: 50 cm3Galia (K..
€ 1,499.99
Prekės informacijaSpalvabalta Valdymo ekranasapie APP funkcijos Greičio rodmenysTaip Įkrovos ekranas..
€ 318.99
€ 289.99
Pakaitinis akumuliatorius, "electro-Miestas-Žvaigždė, Didi Thurau Edition", 48 V švino-Gel-baterijos..
€ 416.90
€ 379
Prekės informacijaSpalvos: raudona, "chrome" Reikalingas vairuotojo pažymėjimas klasė: ne gatvės tei..
€ 349.99
€ 269.99
Prekės informacijaSpalvajuoda, balta Reikalingas Vairuotojo pažymėjimas Klasėbe gatvėje patvirtinimo..
€ 219.99
Prekės informacijaTinka8 Colių Užveskite Lentos Tipo uždarymoZip Savybės krepšysvandens purslų apsau..
€ 29.99
Prekės informacijaSpalvaMatinė juoda Tomas30 lTipo uždarymoFiksavimo cilindro Dalykų Skaičių1 Medžia..
€ 59.99
€ 49.99
Prekės informacijaSpalva: balta, mėlynaReikalingas vairuotojo pažymėjimas klasė: ne gatvės teisėsVal..
€ 299.99
€ 259.99
Prekės informacijaTinka8 Colių Užveskite Lentos Savybės krepšysvandens purslų apsaugota ..
€ 29.99
Į motorolerį City Star Nova variklis-tai sėkla sutaupyti ir tvirtas 49 cm keturtaktis variklis su Eu..
€ 1,399
€ 999
Prekės informacijaSpalva: grafitas, oranžinė Reikalingas vairuotojo pažymėjimas klasė: ne gatvės tei..
€ 349.99
€ 269.99
Prekės informacijaVariklis: 4 Taktų Variklio aušinimas: oru aušinamas Darbinis tūris: 50 cm3Galia (K..
€ 1,539.99
€ 1,399.99
Prekės informacijaSpalvaraudona Reikalingas Vairuotojo pažymėjimas Klasėbe gatvėje patvirtinimo Vald..
€ 417.99
€ 379.99
Atsarginė baterija Rolektro eco-Miesto, 20, Rolektro.Įrengta šio Ersatakku ekologinio Miesto 20, ele..
€ 369
Prekės informacijaSpalva: mėlynaReikalingas vairuotojo pažymėjimas klasė: ne gatvės teisėsValdymo ek..
€ 276.90
€ 249.99
Prekės informacijaSpalvajuoda Valdymo ekranasapie APP funkcijos Greičio rodmenysTaip Įkrovos ekranas..
€ 329.99
€ 299.99
Variklio motoroleris Retro Cruiser Nova variklis yra varomas..
€ 1,899
€ 1,299

Pirkimo vadovus motoroleris Greitai ir patogiai kelyje

Turi palikti automobilį ir dar greitai nuvykti iš A į B, tai geriausia, kad vis dar erzina, ieškoti Stovėjimo vietos darbo ir mažai pinigų: Šią svajonę išpildyti, ypač miesto gyventojams, ir žmonės, kurie yra mobilūs ir nepriklausomi nuo viešojo transporto nori būti laimingas su motoroleriu. Stipriausias Argumentas už praktinį dviratininkai yra pigūs įsigijimo kaina ir išlaikymo išlaidos. Rasti tinkamą modelį už jūsų poreikių, gausite šiame vadove vertingų patarimų motoroleris pirkti. Jūs sužinosite viską, ką svarbu žinoti apie šias temas:

- Motoroleris ir jo privalumai

- Teisingai vairuotojo pažymėjimas

- Kriterijai

- Manau, aplinkai

- Išlaidos, ką jūs tikitės?

Drabužių ir Praktinių

- Su paspirtuku per miestą

 

Motoroleris ir jo privalumai

Daugelis žmonių vertina praktines motociklų, nes jų parkplatzsparenden dydis, jūsų patogi sėdynė ir jų pigūs sąnaudas ir eksploatavimo išlaidas. Ypač žmonės, kurie mėgsta būti mobili, bet dažniausiai tik arba keliauja kaip pora, motoroleris yra puiki Alternatyva automobiliui. Dviratininkai, daugiausia mieste mobile, vilkite, dažnai greitesnis ir sunkesnis, dviračiai. Trumpas kelius ir mažas siuntinys gali su motoroleriu be didelių pastangų, tiesiog reikia padaryti.

Skirtingai nuo motociklo, yra motoroleris yra žingsnis tarp vairuotojo sėdynės ir priekinis. Tai daro Sėdėjimo pozicija daugiau vertikaliai, nei ant motociklo. Tuo pačiu metu apsaugo kūną, kojas nuo purvo ir drėgmės. Paprastai yra po sėdyne, Helmfach, kurioje šalmas ar kiti daiktai gali būti laikomi. Šio saugojimo daro stadtfreundlichen transporto priemonių pirkimus ir mažos transporto patraukli. Populiarus yra stilingas paspirtukas, palyginti su kitomis dviratininkai taip pat yra tiesiog todėl, kad jų cool Dizainas.

 

Teisę vairuotojo pažymėjimo

Vairavimo vadinamoji dviejų Ratų su pagalbiniais varikliais ir Geschwindigkeitsleistung kaip 25 km/h pakanka naudoti sertifikatą. Egzaminas gegužės 15 d. Amžius vairavimo mokykloje turi būti saugomi. Tiems, kurie naudoja motoroleris nori eiti greičiau nei 25 km/h, privalo turėti vairuotojo pažymėjimą kategorijos. Norėdami gauti šį pažymėjimą nuo 16 metų. Ką motociklų su šiuo vairavimo pavojus gali būti, o kas ne, yra tiksliai apibrėžta. Svarbu, licencijos, kad top transporto priemonės greitis yra ne didesnis kaip 45 km/h. Motoroleris, kurių maksimalus greitis 45 km/h viršyti, yra tik vairuotojai su vairuotojo licencijas klases A1, A2, ar yra leidžiama. Tai tik vairuotojo licenciją klasė-A1, 16-Metų.

 

Kriterijai

Ar apsipirkti ar skirti kasdien važinėti į darbą ar Sportas-miestas yra pirmasis pasirinkimas dažniausiai yra modelis su 50 CC, tūris ir maksimalus greitis 45 km/h. modeliai šioje kategorijoje yra ideali Alternatyva automobilių, nes jie yra daug labiau ekonomiškai efektyvi priežiūra, taip pat įsigijimo, ir jums bus išvengti dažnai erzina, ieškoti Stovėjimo vietos. Taip pat jauniems žmonėms, nepriklausomai ir mobiliojo ryšio, nori būti numatyta tokia Mopedas yra puiki paskata, atitinkamą egzaminą. Modelis su 125 CC poslinkis yra ypač rekomenduojamas, jei jūs dažnai gatvėse, kur greitis didesnis, ir turėti atitinkamą vairuotojo pažymėjimą.

 

Pagalvokite apie aplinką

Jums apsaugoti aplinką, kai ji ateina. Modelio savininkas, kurio cilindrų darbinis tūris didesnis kaip 50 CC, o maksimalus greitis-daugiau nei 45 km/h, jūsų transporto priemonės išmetamų teršalų bandymų kontekste, HU (Bendras patikrinimas) atlikti. Šis tyrimas atliekamas ne tik pavadinimas aplinka, bet taip pat gali atlikti būtinus remonto atskleisti. Jei perkate vartojimo, įsitikinkite, kad jums apsaugoti ne tik gamta, bet taip pat padaryti savo piniginę Gerų. Kompaktiškas ir nekrenta į akis dizaino motorolerių įtikinamai, nors mažas alėja naudoti, bet jūs visada turėtų likti kelyje. Ypač poveikį triukšmo ir išmetamųjų dujų praktinio dviratininkai dėl augalų ir gyvūnų, miško, yra ne mažiau reikšmingas.

 

Tai, kas kainuoja tikitės?

Perkant, galite su $ 1,000, taip pat su 4000 eurų – tai visiškai priklauso nuo jūsų individualių poreikių. Už motociklai, kurių variklio darbinis tūris yra 50 CC, o maksimalus greitis 45 km/h nėra kelių mokesčio ir jokių metinių transporto priemonių patikrinimus. Motociklų šioje kategorijoje taip pat tiek įsigyti, taip pat techninės priežiūros labiau ekonomiškai efektyvi nei dauguma kitų motorinių transporto priemonių ir todėl , kaip pigi Alternatyva automobiliams, kaip miesto automobilis, labai populiarus. Situacija yra skirtingi modeliai su 125 CC poslinkis, kuris yra apie 45 km/h. Priklauso jums ir Automobilių mokesčių, taip pat aukštojo draudimo išlaidas. Tačiau visa tai yra tikėtinos išlaidos gerokai mažesni, nei automobilio.

Pvz.:

Pavyzdžiui, tarkime, jūs turite modelis viduryje kainos segmente kategorijos, 50 CC, o maksimalus greitis 45 km/h būtų nuspręsta. Jums pasisekė – savo svajonių automobilį yra 1.600 eur nuolaida. Jie yra dosnūs ir gydyti save Topcase (apie 70 eur ir apsauginį dangtelį, apie 30 €. Jūs ieškote šalmas už 80 € ir pirštinės 40 €. Norite už visas oro sąlygas, būti paruošti ir aprūpinti save su waterproofs už 30€, taip pat lietaus striukė už 50 eurų.

Su kasdien važinėti maždaug 15 mylių jums ateis diena, 30 km. Su kuro sąnaudos-3 l benzino 100 km, o kuro kaina, eur 1.40 ateina šį mėnesį apie 38 eur degalų kainos. Ateina į šį metinis draudimas kainuoja apie 60 eurų. Techninės priežiūros, be ypatingų remonto 120 eurų, bus apmokestinti.

Per pirmuosius metus būtų savo išlaidas taip, 2.536 €.

 

Drabužių ir Praktinių

A Topcase siūlo be Helmfach papildomos saugojimo vietos, prekybos, Sporto ir maži Bagažo gali būti naudojamas. Plano, reguliariai kito Asmens imtis, kad yra pirkti Zweithelms naudinga. Aprūpinti save bet kokiomis oro sąlygomis, ir paslėpčiau lietaus kelnes, lietaus striukė ir šiluminės kelnės, pirštinės ir šiltos žiemos striukė drėgno ir šalto dienų. Skara ir vėjo striukė yra, nes Fahrtwinds visada rekomenduojama. Geriausia apsaugos ne tik nuo Vėjo ir oro, bet taip pat nelaimingų atsitikimų, specialių motociklininkų švarkai ir motociklininkų kelnės. Taip pat Nierengurte yra labai protingas, jautrus inkstų srityje, išlaikyti šiltas. Padidinti savo saugumą ir įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia jūsų motoroleris pirkti, įsitikinkite, kad ji su Atšvaitais ar spalvų, kurios gerai matyti.

 

Su motoroleriu per miestą

Yra daug priežasčių, dėl pirkimo motoroleris, nesvarbu, ar tai bus kaip Autoersatz arba kaip papildoma priemonė automobilio dažniau. Ypač, jei jūs paprastai atskirai arba poromis kelyje, motoroleris dienos siuntinys ir keliai mieste yra perspektyvi Alternatyva. Su motoroleris galite sutaupyti Degalų, apsaugoti aplinką ir savo piniginės. Du konkrečius klausimus, siekiant palengvinti jums būdas įsigyti:

Kas bus motoroleris būti naudojamas?

Ritinio pagal 18-Metų naudojama, taigi tik Versija su variklio tūris ne didesnis kaip 50 CC, o maksimalus greitis 45 km/h klausimą. Visiems kitiems, jei turite reikiamą licenciją, plėsti greičiau modeliai mobilumo.

Kokiu būdu bus motoroleris būti naudojamas?

Pasiūlymai