Prekių ženklai:
  • Sigikid Katytė, Kratinys Sweety, 28cm (38826) Sigikid Katytė, Kratinys Sweety, 28cm (38826)

Sigikid Katytė, Kratinys Sweety, 28cm (38826)

Sigikid
  • Statusas:
  • Artikul:D4X398P
  • Firma:

    Sigikid

  • Katalogas

    Otto

nuo € 29.99 € 25.99
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Kratinys Sweetys imtis vaikų širdis audra! Jūs esate nepalyginamai džiugu ir schööööön spalvinga, kaip vaikams tai patinka! Bruožas išskirtinių minkšti žaislai: spalvingas derinys medžiagų, spalvinga juostelės ir puikus modelis, kartu su aukštos kokybės pliušas audiniai. Apkabinti, glostyti, glostyti, vilkite, bet kur, pasakykite paslaptis, eiti į nuotykius... - saldus Sweety-Zuikis, kuris yra pasiruošęs už viską, be abejo. Ruda džiugu pliušas ir daug įvairių prabangus ir medvilnės medžiagos, kad triušis yra nepalyginamai minkštas kompanionas. Ilgas rankas ir kojas, duoti gyvūnų tipiškas sigikid schlenker touch. Katytė yra minkštas ir alsuoja higienos poliesteris vatos ir Po ji yra dėvėti tiek plastiko granulių – joje gali sėdėti tik bauda. Plastikiniai granulate yra įsiūtas papildomas medvilnės maišelį, kad granulės buvimo vietą. Juodo plastiko akys yra užtikrinta su fiksavimo poveržlės ant nugaros. Siekiant patvirtinti, tvirtinimo, yra atliekami Tempimo bandymą. Jis ištraukė vilkimo įtaisas 10 sekundžių, ir taip, teisingai fiksacijos patvirtino. Į iškamša yra lengvai, esant 30°C, skalbimo mašina skalbti ir taip pat turi daugiau dažno Skalbimo. Neeilinio pliušinis gyvūnų, kurių dydis maždaug 28 cm ir tinka kūdikiams ir vaikams nuo gimimo. sigikid vietose, ypatingą dėmesį skiriant pasirinktų medžiagų ir turiningas Dizainas. Akredituotų bandymų institutai bandymai pagal žaislų saugos Direktyva 2009/48/EB vyks produkto kūrimo ir gamybos nuolat. Taigi, jo pagrindinis principas išlieka sigikid ištikimas: PIRMOS KLASĖS VAIKAMS.28x13x12 cm60% Poliesteris, 20% medvilnė, 20% akrilo - vidinis: 100% poliesterio, galima skalbti 30 °C temperatūroje
 
Sėkmingai Kratinys Sweetys iš sigikid užkariauti širdis vaikams audra! Jūs esate nepalyginamai džiugu ir schööööön spalvinga, kaip vaikams tai patinka.
 
Ruda džiugu pliušas ir daug įvairių prabangus ir medvilnės medžiagos, kad triušis yra nepalyginamai minkštas kompanionas. Ilgas rankas ir kojas, duoti gyvūnų tipiškas sigikid schlenker touch. Katytė yra minkštas ir alsuoja higienos poliesteris vatos ir Po ji yra dėvėti tiek plastiko granulių – joje gali sėdėti tik bauda.
 
 
+++Detales+++
+ Kratinys Sweety Katytė
+ Dydis: 28 cm
+ Shell: 60% Poliesteris, 20% Medvilnė, 20% Poliakrilo
+ Įdarui: poliesteris vata, plastmasės granulės-medvilnės maišelis
+ Priežiūros instrukcijos: Skalbti 30°C temperatūroje
Pasiūlymai