Prekių ženklai:
  • Sexy Disco Karštinės china suknelė, sidabro Sexy Disco Karštinės china suknelė, sidabro
  • Sexy Disco Karštinės china suknelė, sidabro Sexy Disco Karštinės china suknelė, sidabro

Sexy Disco Karštinės china suknelė, sidabro

  • Statusas:
  • Artikul:C2X3B1P
  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 43.99 € 34.99
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.

Trumpai tariant, Sexy Disco Karštinės china suknelė , sidabro. Apvalia iškirpte, suteikia giliai pažvelgti į savo kerintis skilimo. Per blizgantis blizgučiai ir dusulys suknelė, kuri apima Užpakalis, tiesiog, ateik, savo ilgas kojas savo geriausius pranašumą. Į 70s Atrodo puikiai, jums reikėtų suknelė su aukštos obcasie batų su platforma vienintelis Papildas. Nesvarbu, ar esate knee-high batai ir erdvus sandalai rinktis šią Aprangą crackles prieš erotika.

Su Sexy Disco Karštinės china suknelė, sidabro spalvos, dydis 36-44 tvarka. Jis yra pagamintas iš Poliesterio ir yra labai lengva ant odos. Dėl karnavalo įvykis, jums bus suknelė , taip pat yra optimaliai traukia, pvz., jei tema Šaliai apie 70s tema Disco Karštinė. Jei jaučiatės drąsus ir išgalvotas vakarą žavisi Žvilgsnių kartu su šokių norite, jūs galite tai patraukli suknelė net normali Diskoteka, aplankyti dėvėti.50% Poliesterio + 50% PVC
Pasiūlymai