Prekių ženklai:
  • Rosenthal Lėkštė "Akių Spalvos Riešutmedžio, Kavos/Arbatos/Multi-Lėkštė", (1 Vnt) Rosenthal Lėkštė "Akių Spalvos Riešutmedžio, Kavos/Arbatos/Multi-Lėkštė", (1 Vnt)

Rosenthal Lėkštė "Akių Spalvos Riešutmedžio, Kavos/Arbatos/Multi-Lėkštė", (1 Vnt)

Rosenthal
  • Statusas:
  • Artikul:5440926699
  • Firma:

    Rosenthal

  • Katalogas

    Otto

nuo € 12.61
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Ispanijos pramonės dizaineris Gemma Bernal atkreipia jos Įkvėpimo naujoms porceliano kolekcijas iš intensyvaus dialogo su geriausių virėjų ir kulinarijos mokyklos Ispanijoje. "Akies" yra novatoriškas Valgomasis ir gurmanų kolekciją su daug kintamųjų taikoma ir suderinama atskirų dalių, pvz., Tapas ir Furšetai. Subtilus grotelės paramos aišku, geometrinių figūrų surinkimo, ypač gyvas ir modernus. Akių suteikia spalvų mūsų valgomasis ir gyvenimo srityse. Nes, kaip yra dabar, serijos taip pat yra trys madinga spalvų. Atspalviai Vandens, Grietinės ir Riešuto yra susijusios su spalvų glazūra ant porceliano, ir dalys visiems Kolekcija. Jie sudaro nuostabų kontrastą prie baltos spalvos porceliano, pabrėžti energingas, kaip meistriškumo ir individualias savybes rinkimas, Reljefo Akių intensyvaus darbo, ir pagal šiuolaikinės Sumaišoma ir Rungtynės principas streso.
Pasiūlymai