Prekių ženklai:
  • rolly® žaislai Traktoriaus su nuimamas priekinis krautuvas, "rollyX-Trac Premium" rolly® žaislai Traktoriaus su nuimamas priekinis krautuvas, "rollyX-Trac Premium"

rolly® žaislai Traktoriaus su nuimamas priekinis krautuvas, "rollyX-Trac Premium"

rolly toys®
  • Statusas:
  • Artikul:55010380
  • Firma:

    rolly toys®

  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 265.00
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Už entuziastų akys vaiko Traktoriaus su nuimamas priekinis krautuvas "rollyX-Trac Premium" rolly® žaislai. Vaikų traktoriaus yra įrengta viskas, kad mažosios statybos aikštelėje specialistai ieško. Jis yra ilgis ir aukštis reguliuojamas sėdynės. Kaip rezultatas, jis auga su vaikais ir lydės jus kaip žaislą ilgą laiką. Pedalą automobilio savybės diferencialinė pavara, ir optimizuotas apsisukimo. Taip pat uždaroje patalpoje, jis gali būti lengvai atsisuko. Patogus whisper yra ramioje ir sklandžiai padangos. Saugos plataus masto žaidimas, ratinių žaislas automobilis turi roll bar. Su rolly® žaislai Traktoriaus "rollyX-Trac Premium" su nuimamas priekinis krautuvas vaikai gali žaisti nuo 3 metų amžiaus į gryną orą.
Pasiūlymai