Prekių ženklai:
  • RIEDEL stiklo akiniai-Set "Vynuogių@ Riesling, Sauvignon Blanc 2" RIEDEL stiklo akiniai-Set "Vynuogių@ Riesling, Sauvignon Blanc 2"

RIEDEL stiklo akiniai-Set "Vynuogių@ Riesling, Sauvignon Blanc 2"

RIEDEL Glas
  • Statusas:
  • Artikul:1344691299
  • Firma:

    RIEDEL Glas

  • Katalogas

    Otto

nuo € 65.08
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Bendrovė Riedel yra sinonimu visame pasaulyje su bauda geriamojo stiklo kultūros ir dabar pristato savo naujausią stiklo kūrimas: Vynuogių@Riedel yra dabartinės piko mašina padarė stiklo pokyčius iš Riedel stiklo. Ji yra techninės toliau plėtoti gerai žinomą serijos Sommeliers, Vinum, Vinum Kraštutinis ir O.

Ne Vynuogių@Riedel tai naujoviška technologija derinama su funkcionalumu. Nuo lašas tempti besiūliai stiebo formos taurele forma unikalus Visuma, kuri skiriasi nuo burna pūsto stiklo vargu.

Formos lašas yra skirtingas, naujas stiklas serija. Tai specialios Konstrukcijos Funkcija padidina šviesos Atspindys ir pagerina geriamojo patirtį į kitą Dimensiją - šviesos pripildytas, ryškia spalva!

Su Vynuogių@Riedel Riedel dar kartą įrodo, kad Forma ir išbaigti geriamojo patirties yra neatskiriamai susiję.

Rekomenduojama: Alsace Grand Cru, Bardolino, Beaujolais Nouveau, Blauer Portugieser, Chianti Classico, Côtes de Provence, Côtes du Rhône rose, Dolcetto, Grüner Veltliner, jurancon Sek, Lagrein, Luaros (blanc), Marsannay rose, Montepulciano, Müller-Thurgau, Orvieto Classico, Pouilly Fumé, "Riesling", "Riesling" (Spätlese/vėlyvo derliaus sauso), "Riesling" Smaragd, Rožiniai, Sancerre, Sangiovese, Sauvignon Blanc (unoaked), Scheurebe, Schilcher, smaragdas, Teroldego, Traminer, baltojo vyno Vernaccia, "Riesling", Zinfandel.

Krištolo ir stiklo, mašina-prapūsti, indaplovė-saugus.
Tūris: 380 ml
Aukštis: 23.5 cm
Skersmuo: 8 cm

Gamintojo numeris (trumpai): 6404/15
Gamintojo numeris (ilgis): 640400015
Pasiūlymai