Prekių ženklai:
  • Ravensburger suneštines žaidimas Star Wars ataka dėl mirties žvaigždė Ravensburger suneštines žaidimas Star Wars ataka dėl mirties žvaigždė
  • Ravensburger suneštines žaidimas Star Wars ataka dėl mirties žvaigždė Ravensburger suneštines žaidimas Star Wars ataka dėl mirties žvaigždė

Ravensburger suneštines žaidimas Star Wars ataka dėl mirties žvaigždė

Ravensburger
  • Statusas:
  • Artikul:C7I279P
  • Firma:

    Ravensburger

  • Katalogas

    Otto

nuo € 6.99 € 5.99
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Suneštines žaidimas Star Wars ataka dėl mirties žvaigždė iš Ravensburger.
Galactically kietas kauliukai žaidimas, kai STAR WARS Gerbėjų padėti "sukilėliai" savo "ataka dėl mirties žvaigždė".
Šį įdomų kauliukai žaidimas visiems Gerbėjai classic "ŽVAIGŽDŽIŲ KARŲ" trilogija, žaidėjų sukilėliai "ataka dėl mirties žvaigždė". Tikslas yra nugalėti Imperijos laivyno, sukilėlių būdas užkirsti kelią jų patekimas į mirties žvaigždė. Turintis daug kloties kauliukus, drąsos rizikuoti ir šiek tiek strateginių įgūdžių, žaidėjas gali nugalėti priešo kosminių laivų, ir todėl sukilėliai aktyviai savo projektams remti.
Kartu su sukilėlių aplink Princesė Leia, Luke Skywalker ir Han Solo, žaidėjai planuoja išpuolį prieš mirties žvaigždė, kuris yra nurodytas kaip pagrindinis ginklas Imperija. Imperijos siunčia greitai laivyno starships, siekiant išvengti atakos. Greitai žaidėjai tampa realus sukilėliai, pabandykite su daug kloties, taktika ir strategija nugalėti visus 24 priešo kosminių laivų ir mirties žvaigždė prasiskverbti!
Su dviem mėlyna sukilėliai-gali generuoti Kauliukai žaidėjas 24 laivas kortelės (su skaitines reikšmes nuo 1 iki 12). Mėlynas kubas turi atitikti atskirai arba sumą skaičiais likusių kosminiu laivu korteles. Bet būkite atsargūs: raudona Imperija-kauliukai, pats numeris, kaip mėlynas kubas, todėl tai yra neutralizuoti, ir nebūtinai turi būti aiškinama. Iki trijų mesti kartų, kiekvienas žaidėjas turi savo traukinio. Žaidėjas negalėjo laimėti, bet erdvėlaivis kortelę, jis gaus vienas iš dvylikos kubas-maps", ir tokiu būdu paremti sukilėlių kitą raundų žaidimas. Kai visi erdvėlaiviai buvo pagamintos kortelių žaidėjų, žaidimas yra per. Kas labiausiai erdvėlaivis dabar turi korteles, laimi!
Patyręs ir drąsus žaidėjas, yra ypač galaktikos iššūkis: aštuonių mirties žvaigždė žemėlapiai! Jie yra sumaišyti pradžioje kosminiu laivu korteles. Mirties žvaigždė-žemėlapis, reikia žaidėjai didžiulis strateginių įgūdžių!
Turinys: 24 laivą korteles, 9 mirties žvaigždė korteles, 12 kauliukai, kortelės, 2 mėlynos kubeliai, 1 raudonas kubas.
Įspėjimai:
ĮSPĖJIMAS

Neskirta vaikams iki 36 mėnesių tinkamas. Uždusimo pavojus dėl mažų dalių.
Pasiūlymai