Prekių ženklai:
  • Pliušinis žaislas, "švilpikas, 20 cm", Teddy Hermann® RINKIMAS Pliušinis žaislas, "švilpikas, 20 cm", Teddy Hermann® RINKIMAS

Pliušinis žaislas, "švilpikas, 20 cm", Teddy Hermann® RINKIMAS

Teddy Hermann®
Loading...
nuo € 21.99
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Pliušinis žaislas, "švilpikas, 20 cm", Teddy Hermann® RINKIMAS.
Mielas pliušinis žaislas iš Teddy Hermann® RINKIMAS yra vyrų-Kelti ir wartetsehnsüchtig dėl mielas kompanjonas Žaisti ir Cuddles. Į iškamša yra pagamintas iš aukštos kokybės pliušas ir kūnas alsuoja poliesteris vata.
  • Dydis apie 20 cm
  • Galima skalbti
Rekomenduojamas amžius nuo gimimo

Bendrovė Meškiukas-Hermann GmbH yra vienas iš seniausių ir labiausiai tradicinių pliušinis žaislas manufactories Vokietijoje. Įkurta 1912 Tiuringijos miestelyje Sonneberg buvo šeimos verslas 1948 m. į Frankų Hirschaid persikėlė. Čia, trys anūkės steigėjo šiandien parduotuvėse.
Jau daugiau nei 100 metų, pagal prekės pavadinimą Hermann Teddy Originalus klasikinis meškiukų ir Plüschspieltiere meile rankų darbo - "pagaminta Vokietijoje" ant vieta Hirschaid. Maža vertybių iš asortimentas, Hermann Teddy Miniatiūros, iš dalies, Ranka mikroskopu dirbo.
Populiarus tarp Jaunų ir Senų, yra itin modernus, naturalistic ir kuschelweichen Plüschspieltiere į Hermann Teddy Kolekcija. Spalvinga įvairių gyvūnų iš visų žemynų žemėje, įgyvendinama pagal modelio pobūdis. Su geriausių ir aukščiausios kokybės medžiagos, gaminamas taip, kad atitiktų straipsnio į visus taikomus Europos direktyvų dėl žaislų saugos.
Pasiūlymai