Prekių ženklai:
  • Naktį vyras vandens ąsotis "Šokių Žvaigždės Bossa Nova H 19 cm, 1.0 L" Naktį vyras vandens ąsotis "Šokių Žvaigždės Bossa Nova H 19 cm, 1.0 L"

Naktį vyras vandens ąsotis "Šokių Žvaigždės Bossa Nova H 19 cm, 1.0 L"

Nachtmann
  • Statusas:
  • Artikul:3502023399
  • Firma:

    Nachtmann

  • Katalogas

    Otto

nuo € 39.00
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Griežtai kalbant, Bossa Nova, iš pradžių ne šokti, bet ir judėjimas. Labai modernus socialinis klimatas Brazilijoje 50s, " New wave vyko iki 60s jo viršūnę. Menininkų eksperimentavo su naujomis išraiškos formomis, Kino ir muzikos, ir Europa buvo tik per laimingą šios bangos užfiksuoti. Cool Jazz, šnabždėdamas stiliumi dainavo kartu su virtuozas grojo gitara, padarė Bossa Nova šioje šalyje greitai Šokių Žvaigždė. Kontrastas Pintas serijos Bossa Nova Nachtmann supranta, kad šis muzikinių eksperimentų ir norisi daugiau.

Medvilniniai šviesos ir skaidrumo: puikus narvas struktūra shimmers į daugybę aspektų ir išskaido šviesos spindulius į dekoratyvinis unikalus modelis. Beveik galėtum galvoti apie iškirpti deimantų yra paslėpta ši kristalinė išvaizda yra stimulas, kur akis tiesiog negali matyti pakankamai. Ir vanduo iš nuostabai, šis straipsnis su ypatinga veidrodžio efektas.

Informacija:
- Pagaminta Vokietijoje
- Puikus ir aiškus
- Didesnis Atsparumas Lūžimo

Aukštis: 19 cm
Rekomenduojama Užpildyti Tūris: 1.0 L
Maksimali Talpa: 1,19 L

Medžiaga: Krištolas, Stiklas

Gamintojas Dalies Numeris: 0092074-0
Pasiūlymai