Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Sklandžiai dantų manote, kad Philips sonic dantų šepetėlį HX6512/02 dvigubas paketas. Patentuota son..
€ 99.99
€ 84.99
Soft-Touch gumos rankena neslidus tvarkymo vandeniui korpusas (IPX7) ekranas, 2 greičio nustatymai s..
€ 24.95
€ 17.99
€ 299.99
€ 189.99

Aufsteckbürsten

 

Aufsteckbürsten elektriniai dantų šepetėliai

 

Žmogaus dantys yra už ilgo gyvenimo šiuolaikiniai žmonės yra paprasčiausiai nėra sukurta. Svarbiau yra reguliariai ir tinkamai valyti dantų. Elektriniai dantų šepetėliai su Aufsteckbürsten paaiškėjo, kad tai itin veiksminga. Nors iki valyti dantų su Elektrozahnbürste ne sutaupyti laiko, nes rekomendacija: Per dieną du kartus per dvi minutes. Tačiau, technika, valyti dantis, geras elektrinis dantų šepetėlis lengviau valyti galo.

 

Aufsteckbürsten priežiūros ir Wechselinterval

 

Padaryti elektriniai dantų šepetėliai optimalią burnos higiena gali padėti, taip pat reikia tinkamos priežiūros Aufsteckbürsten. Po kiekvieno naudojimo todėl, Aufsteckbürsten gerai su vandeniu valyti ir tada galvos iki sausas. Ir, žinoma, turėtų Aufsteckbürsten būti reguliariai keičiami. Į OTTO-Parduotuvėje jūs galite rasti atsarginių Aufsteckbürsten daug elektriniai dantų šepetėliai.

Aufsteckbürsten už kiekvieną elektrinį dantų šepetėlį

Elektriniai dantų šepetėliai dantų gydytojai rekomendavo, nes jie yra daug geriau Putzergebnisse pasiekti nei įprastinės Handzahnbürsten. Dėl šios priežasties vis daugiau ir daugiau žmonių pasirinkti pirkti elektrinis dantų šepetėlis. Aufsteckbürsten už dantų šepetėlį, tačiau turi būti reguliariai keičiami. Ypač po ligos, arba kai naudojant tik dantų šepetėlį su daug žmonių, taip yra dėl higienos yra labai svarbus. Priešingu atveju, jis paprastai yra po tris mėnesius, Aufsteckbürste pasikeitė. Su mumis OTTO Internetinėje Parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą pacios Aufsteckbürsten už kiekvieną elektros dantų šepetėlį.

Aufsteckbürsten pigiai kainos

Mūsų didelis asortimentas ne OTTO yra Aufsteckbürsten gerai žinomas gamintojas. Spalvos šepetėliai yra Baltos arba Juodos spalvos, ir jūs turite arba apvalios arba pailgos teptuku galvos. Priklausomai nuo Bürstenmodell skiriasi nuo numerį šerių ir ten, bus papildomas valymo poveikis yra pasiekti, tokie, kaip balinant dantis ar geriau pašalinti dėmes. Taip pat valymas tarpdančių patalpose, yra specialios Aufsteckbürsten. Nesvarbu, ar jūs turite jautrius dantis, ar Aufsteckbürsten su ultragarso technologija, noriu pabandyti su mumis OTTO Internetinė Parduotuvė visiems turi teisę Aufsteckbürste galima. Be to, naudoti elektriniai dantų šepetėliai ligų, dantenų naudos, nes jie yra daug geriau pagal gumline valyti ir jautrių dantenų audinys yra ne dėl to, kad pernelyg didelis spaudimas dirginti. Mes OTTO parduodame tik originalius priedus gerai žinomu gamintojų už prieinamą kainą.

Pasiūlymai