Prekių ženklai:
  • Čiužinys pad ""Molton Premium su sidabro įrankiais", Biberna, medvilnė Čiužinys pad ""Molton Premium su sidabro įrankiais", Biberna, medvilnė

Čiužinys pad ""Molton Premium su sidabro įrankiais", Biberna, medvilnė

Biberna
  • Statusas:
  • Artikul:32160482
  • Firma:

    Biberna

  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 31.19
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Higienos aukščiausiu lygiu: čiužinys pad ""Molton Premium su sidabro įranga" motociklo geriausių rezultatų su išskirtiniu Informacija: Įtraukti sidabro dalelės, kurios patikimai kelią bakterijų susidarymą. Padas turi aukštą įsisavinimo pajėgumus. Įprasta drėgmės, kad mažas nelaimingas atsitikimas, tai daro idealus paslaugų privačių priežiūros, jie gali būti naudojami. Su šia naudinga, pagal Oeko-Tex® Standard 100 sertifikuota lova priedai bus ne tik apsaugoti čiužinį. Tuo pačiu metu, jis padeda orui savybes ir suteikia sausą miego aplinką. Malonus šalutinis poveikis yra tai, kad grindų šalta būtų veiksmingai saugomi toli. Praktiškai iš visų pusių apvadu ir kampe inkrustacijos gumos juostos yra. Piešinys yra paprasta ir greitai atliekama. Be to, lovos aksesuaras tinka esant 95°C skalbti mašina ir džiovyklė. Motociklo viršų čiužinys pad ""Molton Premium su sidabro įranga" yra idealus sprendimas ideali švara.
Pasiūlymai