Prekių ženklai:
  • Runner "Medley", nuplaukite+sausos Kleen-Tex, stačiakampio formos, aukštis 7 mm, ir Lauko tinka, galima skalbti Runner "Medley", nuplaukite+sausos Kleen-Tex, stačiakampio formos, aukštis 7 mm, ir Lauko tinka, galima skalbti

Runner "Medley", nuplaukite+sausos Kleen-Tex, stačiakampio formos, aukštis 7 mm, ir Lauko tinka, galima skalbti

Wash+dry by Kleen-Tex
  • Statusas:
  • Artikul:6279262422
  • Firma:

    Wash+dry by Kleen-Tex

  • Katalogas

    Otto

nuo € 123.44
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Dėl kilimėlių ir bėgikų kokybės wash+sausas Dizainas, tinka plauti atsparios ir džiovintuvas. Todėl jie yra puikiai tinkami naudoti visų gyvenamųjų. Jie lengvai prižiūrimi, labai plokščias ir sandariai krūva, gniuždymui atspari, garsą sugeriančių ir neslidus. Plauti+sausas Dizaino namų tekstilės tinka iki 60° C skalbti, ir net iki 90° C džiovintuvas. Taigi, jie yra labai patvarus ir higieniškas valyti, ypač tinka alergiškiems žmonėms ir naminių gyvūnėlių savininkai. Bėgikai yra pagaminti Europoje, turi atgal pagaminti iš 100% nitrilo gumos ir yra visiškai PVC-free. Jie yra funkcionalus ir modernus aksesuaras bet kokioje patalpoje, ir užtikrinti ilgalaikį pajusti-gera pobūdžio.
Pasiūlymai