Prekių ženklai:
  • Runner "Funky Fish", nuplaukite+sausos Kleen-Tex, stačiakampio formos, aukštis 7 mm Runner "Funky Fish", nuplaukite+sausos Kleen-Tex, stačiakampio formos, aukštis 7 mm

Runner "Funky Fish", nuplaukite+sausos Kleen-Tex, stačiakampio formos, aukštis 7 mm

Wash+dry by Kleen-Tex
  • Statusas:
  • Artikul:4494512252
  • Firma:

    Wash+dry by Kleen-Tex

  • Katalogas

    Otto

nuo € 51.94
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Grindų meno jūsų namuose. Plaunamas słomianka "Funky Fish" iš wash+sausos Kleen-Tex daro meno tapybos Ulrike Völkl-Fischer yra realus akis gaudytojas kiekvienuose namuose. Gražus sudėtis vaizdas yra pastebimi dėl savo meninio Dizaino intensyvaus ir modernių spalvų ir pareikšti vaizdingas meno kūrinys jūsų grindų. Tačiau, ne tik optinis kilimėliai prekės, skalbimas+sausos Kleen-Tex yra puikus pasirinkimas. Be dekoratyvinės aspektas ateina į visus wash+sausas kilimėliai ir bėgikai, funkcija yra ne per trumpas. Patikimas butas mano, tankus krūva pagamintas iš poliamido, purvo ir drėgmės didelio eismo srityse. Ne slydimo atgal danga, pagamintas iš nitrilo gumos užtikrina saugų Stovėti. Dėl spalvų atsparumas ir matmenų stabilumo Kilimėlis gali būti valomi lengvai, skalbimo mašina ir džiovintuvas, siekiant užtikrinti metus malonumą Motina. Kilimas yra 100% PVC nemokamai.
Pasiūlymai