Prekių ženklai:
  • JAMIE OLIVER česnakų cutter JB6300, cinko JAMIE OLIVER česnakų cutter JB6300, cinko

JAMIE OLIVER česnakų cutter JB6300, cinko

Jamie Oliver
  • Statusas:
  • Artikul:8297532816
  • Firma:

    Jamie Oliver

  • Katalogas

    Otto

nuo € 38.94
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Jamie Oliveris yra reiškinys virimo pasaulyje. Kaip viena iš populiariausių pasaulyje virėjai, jis mėgsta su 12 TV rodo, kad yra transliuojamos į daugiau nei 100 šalių ir daugiau kaip 23 mln. pardavimo kulinarijos knygų", sėkmės toliau. Jamie Oliver įkvėpė žmonių praleisti daugiau laiko virtuvėje, ir įsivaizduoti skanus patiekalai iš šviežių ingredientų.

Patikslinti skonių jų patiekalai su kvapnus, Česnakai. The Jamie Oliver 2-in-1 česnako paspauskite leidžia, nes ji presai ir plokštumų daugiau šviežių česnako tuo pačiu metu. Griežinėliais ir tarkuotu česnaku skleidžiasi tokiu būdu, įvairių niuansų skonio ir taip skanu, o skonis-intensyviai patiekalai yra ryškus. The Jamie Oliver česnakų paspauskite yra patogus dvigubas priemonė, nes ji turi 2 kameras, kurios tinka kojų beveik bet kokio dydžio česnakus. A kitų paspaudus ant supjaustytos česnako. Tai gali tuo pačiu metu, bet atskirai praeiti. Naujoviškas, paspauskite mechanizmas pašalina visas odos tiesiog Česnakai, todėl jūs galite išsaugoti žievelės, ji pirmą kartą. Pagamintas iš tvirto lieto cinko. Indaplovė-saugus. B/H/T: 18/8/4,5 cm.
Pasiūlymai