Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
 
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
INOSIGN - Inovacijų ir Dizaino kiekvienas baldas Dizainas: meilės medį, jaunimo ir jaunų-at..
€ 129.99
Stilinga ir tuo pačiu metu originalus akcentas interjere, tai madinga vintage "stikl..
€ 90.99
Išvaizda/StiliusSpalvaspalvinga Matmenys & SvorisPlotis384 mIlgis260 m..
€ 259.99
Foto Tapetai "3D Saulėtas Miško sienos" malonu su savo apgaulingai nekilnojamojo ieš..
€ 181.99
Dekoratyvinis foto Tapetai "Han - beržų miškas" sužavėtas savo moderniu stiliumi. Ji..
€ 285.99
Dekoratyvinis foto Tapetai "wall-01" kas namuose malonią atmosferą. Sėkmingai motyva..
€ 246.99
Sienos freskos "Mandorlo in fiore". Dailininko Vincent van Gogh.Aukštos kokybės meno..
€ 129.99
"So French!" ELENA DOLCI - nuotrauka iš specialios klasės gyvenimą. ..
€ 129.99
Prekės informacijaTema: Medis Spalva: aukso, pilka MedžiagaMedžiaga: Neaustinis Plotis: 3.68 m, ilgi..
€ 22.09
"Vakare niujorke" - labai gražus, erotiniai vaizdo sudėtis, nėra palikti jums šalta...
€ 103.99
Sienos nuotrauka, dydis 96/66 cm, "Valgyti virš Manheteno". Moderni sienų tapybos ši..
€ 103.99
Gauti šis gražus vilnos one piece Dizainas, Tapetai jūsų sienoms ir džiazo iki savo ..
€ 32.50
Prekės informacijaTinka: biuro, prieškambario, vaikų darželio, miegamasis, gyvenamasis kambarys Lipn..
€ 22.09
Foto Tapetai "Saulėlydis prie ežero" įkvėptas savo neaprėpiama tema, ir suteikia opt..
€ 246.99
Prekės informacijaMotyvas: Gėlės Spalva: smėlio, mėlyna MedžiagaMedžiaga: Neaustinis Plotis: 4,16 m,..
€ 22.09
Gražus freskos "Gilus Miškas Krioklys" vidaus reikalas, puošia namus. Tapetai nukeli..
€ 116.99
Blizgučių-Tapetai, Tapetų kolekcijos "Atmintis 2" svyruoja nuo šviesiai pastelinės s..
€ 39
€ 25.99
Mūsų Tapetai-tai vienas iš natūra ir nėra laikymo prekėms. Daugelis motyvų, skirting..
€ 22.09
Japonų sodas jūsų namuose - su foto Tapetai "Tiltas Japoniško Sodo" Home affaire, ta..
€ 116.99
Skoningas foto Tapetai awakening "pavasario (spalva)" praturtintas savo sėkmingą Diz..
€ 168.99
Priešingai-turtingas foto Tapetai "Circlism: Marilyn Monroe" rodo motyvas menininko ..
€ 194.99
Gauti kvepiančių vasaros pievų su daugybe mažų subtilus gėlių namuose! Žaismingas ir..
€ 50.05
€ 35.09
Prekės informacijaTema: Abstract Spalva: turkio MedžiagaMedžiaga: Neaustinis Plotis: 3.68 m, ilgis: ..
€ 22.09
Šviežios pavasario žalia, vasarą, augalo ūselis spalvos gėlės, rudenį-lapai ir šakos..
€ 31.98
€ 22.09
Namo, kad kviečia jus į Svajonių: Pagal pavadinimą "Svajonė Vėl" pratęsė Berlyne įsi..
€ 31.79
€ 22.09
Mūsų Tapetai-tai vienas iš natūra ir nėra laikymo prekėms. Daugelis motyvų, skirting..
€ 22.09
Prekės informacijaTinka: virtuvės Lipnus: Ne Spalva: sidabrinė MedžiagaMedžiaga: Popierius MatmenysP..
€ 22.09
Prekės informacijaTema: mūrinis Spalva: aukso, geltona MedžiagaMedžiaga: Neaustinis Plotis: 3.68 m, ..
€ 22.09
Foto Tapetai "Loske - Thumbelina 01" ačiū mielas motyvas už akį į darželį. Pasakų pi..
€ 233.99
Vienas iš svarbiausių meno darbai, art Nouveau stiliaus nuosavų keturių sienų su fot..
€ 181.99

Tapetai

 

Tapetų sienos, nauja šviesa

 

Kas galėjo pagalvoti, kad Tapetai yra iš tikrųjų Kinijos kilmės. Azijoje, prasidėjo visada buvo su meninės sienos dizainas. Pusiausvyra ir harmonija, istorijos, gyvenimo rašė: ar mistinis minties ir istorijos, viskas buvo kaip priminimas, viduje sienos namai yra uždrausta ir buvo metais už 100 n. KR., Kai Einrichtungsaccessoire tokį ilgą istoriją atneša su juo, jūs galite būti tikri, kad ji yra su dideliu tobulumo Wohnraumgefühl muzikos.

 

Tapetai akį traukiantis

 

Jūs patirsite daug freskos tuo OTTO. Popieriaus sienos-knyga apie Schaumtapeten ir Tapetai specialios, linksmas Kindertapeten yra čia kiekvieno skonis, spalva arba su gana fragmentais, ir pridėti prie atskirų atitikimo Tapetai atrasti. Žinoma, taip pat priedai.

 

Sienų

Tapetai

Türposter

 

---------------

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą Užsklanda:

 

Rasch Tapetai

 

Esprit Tapetai

 

Barbara Becker Tapetai

 

Komar Tapetai

 

Home Affaire Tapetai

Pirkimo Vadovus Tapetai

Laikas plikomis sienomis yra daugiau. Dabartinė Tendencija jaukumo perkeltų lėtai, bet užtikrintai, aukštis sklandžiai, tinkuotos sienos. Gyvūnų ir Naturprints, Metallic Tapetai arba Tapetai su geometrinis modelis – atrankos sienų dangos yra beveik toks pat įvairus, kaip ir mados boutique. Taigi, Tapetai pabaigoje, tačiau, tikrai, kad jums ir jūsų namai tinka, jums reikia tiesiog sėdėti atgal ir atsipalaiduoti keletą klausimų eiti per galvą.

 

Kokios Medžiagos turėtų būti?

Nesvarbu, dėl kokios Medžiagos, kad gali būti maždaug tuzino skirtingų Tapetenarten padaryti.

Popieriaus Tapetai dažnai gaminamos iš perdirbto popieriaus. Jos viršutinis sluoksnis paprastai yra kelis Farbdurchläufen atspausdintas. Jis taip pat svarbu lichtbeständiger dažų eina su juo, Geltonuoja arba Blukimas negali. Šis apsauginis sluoksnis yra ypač svarbu, jeigu kambarys yra veikiama saulės spindulių. Popierius yra pagamintas su popieriaus Tapetai classic: su klijais, pabarstykite mirkyti dainos klijuoti prie sienos ir sklandžiai. Kai Džiovinimo popieriaus atgal kartu, ir mano, kad pati glaudžiai prie sienos.

Dėl popieriaus dvi knygos klodai yra suklijuoti. Po to suteikia jiems vis dar drėgnas valstybės, reljefinė volas, struktūra. Į Papierprägetapete yra puikus kandidatas Tapezieranfänger, nes struktūra paprastai yra fiksuotas, užrašo ir tvirtas yra tas, kad dėl mažesnių Malheuren nėra pažeistas.

Tapetai yra pagaminti iš plyšimui atsparaus ir ašis stabili pluošto medžiagos. Jos ypač tinka mažų plyšių mūro nuslėpti. Nes vanduo ir garai gali pakenkti, jums gali taip pat paprastai, vonios kambarys arba virtuvė. Už Tapetai ateina vadinamasis Wandklebetechnik į kursus: klijai yra ne ant ekrano, bet ant sienos yra taikoma, ką Popieriaus ypač pradedantiesiems lengviau. Kai jūs Renovuoti, leiskite išdžiūti, nutempti.

Tapetai fristeten ilgi šešėliai, seniai pamiršta šalis-kambarių 1970. Dabar tu gali patirti Renesansą. Iš kelių dalių, gali būti didžiulės freskos burtai. Visiems, kurie dar bando, tačiau turi užtikrinti, kad pjovimo briaunos tiksliai aneinanderzulegen, priešingu atveju, gauti tema jam prilygintą išsilavinimą, ne savo noru, naujos Formos pakeitimus.

Tekstiliniai gobelenai sudaro Fadensystemen kartu vežėjams, pagaminti iš popieriaus, yra pridedamas. Ypač aukštos kokybės Tendencija tauriųjų Chenillegarn arba suskystintų Bazalto siuvinėti Fono paveikslėlis. Jos iki smulkmenų parengtas motyvai gali prabangus freskomis kilti. Tačiau, ne tekstiliniai gobelenai profesionalus, nes jų paviršius yra labai subtilus, ir jūs taip pat ilgai Einweichzeiten reikia.

Tuo Velourstapete ateiti, o ne temas Textilflocken popieriaus. Tai rezultatai, aksominio minkštas Atrodo. Deja, paviršius yra šiek tiek jautri, kad Tvirtindami nuolat Ranką paklausė . Kleistertropfen vargu ar gali pašalinti jį iš naujo.

Naturwerkstofftapeten yra kažkas medžiotojai ir rinkėjai. Su jais yra gana daug, viskas ne siena, kurioje atsispindi gamtos kelio: Žolės, Smėlio, lapų, ar net korkas. Žemės paviršiuje tai yra daugiausia popieriaus spalvos ar net gamtos.

Kai vinilo gauna popieriaus arba neaustinės vežėjas papildomą danga, pagaminta iš Vinilo ar PVC. Į Tapetai yra labai patvarus, plaunamas ir liepsną. Nes jie yra tik šiek tiek vandens garai pro, turi kambarius su tokių sienų dangos yra gerai vėdinamoje vietoje. Kai jūs Atstatymui vinilo dažnai gali laimingai: Nes underclass yra popieriaus, tai ir toliau bus lygis, kai traukiant ne prie sienos, ir tarnauja kaip atliekos naujų Tapetai. "Dalioji" vadinamas specialistas.

Metalleffekttapeten yra daugiausia pagaminti iš plonos aliuminio folijos pagaminti. Kai šviesos spinduliai ant veidrodžių, jie įsivaizduoti besikeičiančios vaizdo efektų sienos. Nuo metalinių paviršių, tačiau jokių nelygumų todėl matoma, ši ekrano Užsklanda yra tik Tapeziermeister.

Strukturtapeten Taikant plastikiniai trijų dimensijų atrodo. Ši struktūra yra pagaminti paprastai šilkografija. Per sąveiką, šviesos ir šešėlių įtakos Tapetai yra labai gyvas ir tiesioginis, jei reikia, taip pat laiko mažų dėmių prie sienos.

Ingrain yra klasikinis. Tolygiai į knygą įtraukti medienos pluošto teikia specialių būklės. Šie Tapetai yra ekologiški, kelis kartus daugiau, ir taip pat yra šlapias būklė labai ašara atsparios. Tai leidžia labai gera, modelis pradedantiesiems.

Stiklo pluošto Tapetai yra beveik nesunaikinamas, ir todėl už visus kambarius rekomenduojama, kurie yra neramūs pasiekia. Jie susideda iš mineralinių žaliavų, pvz., kvarcinio smėlio ir kalkių, ekstremalių karščio ištirpsta ir pluoštas turi būti tvarkomi. Ši sienų dangos taip pat labai anfängerfreundlich: čia yra klijuokite ant sienos iki tada atsipalaidavęs Tapetai taip.

 

Prabangus Dizainas, arba, o posh sumažintas?

Kalbant apie optika, šiuo metu trys pagrindinės Tendencijos, sienų danga: gamyklos stiliaus, natūralumo ir romantika. Šiame platus-pradedant trimis kryptimis bus užtikrinti, kad kiekvienas yra savo mėgstamą atrasti.

Kai gamykloje stiliaus transformacija Tapetai, dėl sudėtingų spausdina net paprasčiausias sienos, pagaminti iš gipso kartono senovės plytų sienos arba betono konstrukcijų. Tokia gudrybė yra puikus visų, iš gyvenimo Palėpėje svajonė. Sienos aktus, pati ir gali būti visiškai be baldų arba dekoratyvinės savybės išgyventi.

Paprasto Dizaino naturbetonten spalvos padaryti Tendencija-natūralumas. Tipiškas Skandinavijos mažinimą, svarbiausia, kad žiūrovas į saulėtas švedijos country house judėti. Tokios sienos-popieriaus žaisti yra ne pirmoje vietoje, bet palikti įdomu baldai turi savo poveikį. Kas dėl modelio nėra visiškai norite praleisti, turėtų geometrinių figūrų pasirinkti iš. Taip pat tai nėra pernelyg Įkyrus ir jausmas ramus ir struktūra.

Žinoma, Romantiktrends atkreipti gėlių modelius į mūsų namus. Kaip subtilus dizainas skleisti jūs žaismingas žavesio namuose ir forma ryškus Fonas bet kokio tipo patalpai. Prabangus gėlių slenka ir istorinės citatos trykšti Žavesio – ypač kartu su kintamosios Matt ir Glanzoptik. Iš esmės: sudėtingesnį Dizaino, daugiau konservatorius spalva turėtų būti.

 

Kaip galite kokybės Tapetai jį pamatyti?

Lemiamas veiksnys kokybės Tapetai paprastai yra pagrindo medžiagos. Daugeliu atvejų, jis susideda iš popieriaus ar audinio. Storesnis pagrindas yra, geriau paprastai tvarkymo Tapetai. Storis sienos kalba, todėl, iš esmės, už jų kokybę. Tačiau ji taip pat gali klaidinti. Pavyzdžiui, su PVC putų padengtas Tapetai, nors, apskritai, gana stora, bet tai nebūtinai turi būti jūsų vežėjas taiko. Prasmingiau už kokybę, todėl yra svoris.

Ką dar svarbu žinoti: Užtikrinti, kad nėra jokių skirtumų, spalvos tarp atskirų juostos, rulonai Tapetų iš tos pačios rašalo vykdyti. Todėl įsitikinkite, kad jums, kad straipsnis - ir Anfertigungsnummern ne turi skirtingus Numerius ar raidės atsiranda.

 

Kaip atvykti Tapetai ant sienos?

Yra senas Tapetai? Tada tai turi būti pirmosios žemyn. Su šiek tiek sėkmės, yra sausas-strippable, sienų danga, kad būtų sakyti, jūs galite tiesiog nutempti. Tapetai turi iš esmės linkę kryptimi interneto centrinės būti atskaitomos, todėl, kad jos paviršius lieka nepažeista.

Jūs galite ne pakeisti? Tuo atveju, jei jums padaryti Vandens testas: taikyti su kempine šiek tiek drėgmės. Spalva Fono paveikslėlį ir laikosi vandens, drėgnos, lengvai pašalinti. Ji ritininis išjungti vandens, ji tampa sunkiau. Tada jums reikia atsparus vandeniui paviršius, pavyzdžiui, su švitriniu popieriumi, kad roughen, kad pasta tada suminkštėja. Pasta - ir Tapetenreste, po to, kai jie nutempti su plokščia vyks Spachtelklinge grandymo. Padėti gali taip pat būti Tapetenlösungsmittel ir vandens garų.

Jei paviršius yra švarus, lygus ir sausas, jūs turite jokių rūdžių ir vandens dėmių su Isoliergrundierung "išjungti", todėl jie yra ne pagal naująją, sienų danga parodyti per. Skylių ir įtrūkimų galite su Füllspachtelmasse pašalinti.

Prieš Tapetų atraižų, pasėlių pridėti prie sienų aukštis apie 10 cm. Įklijuodami visada galite tiesiog plotas, a, jūs apie dešimt minučių. Lubų ekrano Užsklanda yra skirta profesionalams. Tačiau tai – ypač sodrus Modelius – bet kuriuo atveju, patartina, lubų tik vieną tinkamą toną atšaukti, kitaip poveikis kambarį greitai užstatyti ir didžioji.

Skersvėjai ar tiesioginių saulės spindulių, yra Popieriaus tabu. Abu būtų sienos, yra klaidingas, leisti išdžiūti, todėl burbuliukų. Visada dirba su šviesa, taigi, toli nuo lango. Jei tai yra srityje siūlės yra Sutampa, jie yra ne tada taip aiškiai matomos.

Paspauskite Tapetai su Tapezierbürste nuo centro į išorę. Supernatantų, galite naudoti ekrano Užsklanda, žirklės sumažinti. Pašalinti perteklių klijai su skuduru ir redaguoti siūlės su siūlės voleliu.

Beje: dauguma Tapetai paaiškinti simboliai ant pakuotės apie savybes pasirinktus vaidmenis. Čia rasite informacijos apie tai, kaip sienos yra tvarkomi, arba išlaikomas.

 

Yra piktogramos už šias savybes:

- Pasta yra taikomas dėl Fono paveikslėlį.
- Gekleistert sienos.
- Ekrano Užsklanda yra vorgekleistert.
- Medžiaga yra visiškai nuimamas.
- Tapetai turi būti šlapias, turi būti pašalintos.
- Krūtinė: paviršiaus fone gali būti lengvai lupasi, o apatinis popieriaus sluoksnis, ant sienos lieka.
- Bendra nemokama modelį reikia, kai jums nereikia Klijuoti, turi būti laikoma.
Modelis su tiesia požiūrio.
Modelis su pakopinis metodas.
- Tapetai yra drėgmės, atsparus vandeniui.
- Ekrano Užsklanda yra plauti atsparios.
- Ekrano Užsklanda yra labai plovimo vandeniui.
Medžiaga yra atspari.
- Spalva yra pakankamai atsparus šviesai.
- Ekrano Užsklanda yra geras atsparumas šviesai.

 

Išvada

Ar turite geriausią Tapetai rasti, visų pirma, priklauso nuo to, kiek jums su jūsų Norus ir reikalavimus kambaryje yra susipažinęs. Šie klausimai turėtų padėti jums nuspręsti:

- Kuris kambarys ar norite popieriaus? Tai yra tik vieną sieną arba visą kambarį?

Yra tapezierende kambarys, virtuvė arba vonios kambarys?

- Vietos yra veikiami stiprios saulės šviesos?

- Ar jūs žinote, paviršiaus, mūro? Nėra jokių įtrūkimų metu?

- Ar turite techninių įgūdžių ir gali drąsiai dirbti su nenumatytų sunkumų Popieriaus darbą? Ar esate Tapezieranfänger?

- Ar jūs norite, kad Fono paveikslėlis yra vis dar elastinga? Ar turėtų Wandkleid be jokių papildomų spalvų į savo kambarį papuošti?

- Vietos yra gana mažas, ar didelis? Tam tikrų architektūrinių savybių, tokių kaip Bay lange arba skirtukus žinoti?

- Ar jūs norite, kad su Fono paveikslėlį, jis yra patvarus kopija įsigyti, arba, o, sekti Tendencijas, kitais metais gali būti keičiamasi?

Ar esate savininkas, jūsų namuose ar gyvenate nuomojamame bute?