Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Labai Sofahusse Gordonas prekės sofa odos, pagamintas iš sup..
€ 81.99
Sofahusse "Rustica" odos sofa iš mono-elastinga Ruožas kokyb..
€ 39.99
Sesselhusse "Dario" nuo sofos, odos, bi-elastinga Ruožas kok..
€ 41.99
Sofahusse "Dario" nuo sofos, odos, bi-elastinga Ruožas kokyb..
€ 51.99
Paprasta kėdė padengti "Rustica" prekės ženklo sofa odos, su..
€ 29.98
Sesselhusse "Rustica" odos sofa iš mono-elastinga Ruožas kok..
€ 29.99
Graži kėdė padengti "Dario" prekės ženklo sofa odos, suteiks..
€ 37.98
Sofahusse "Andrea" iš odos sofa iš mono-elastinga Ruožas kok..
€ 69.99
€ 55.99
Labai Sesselhusse Gordonas prekės sofa odos, pagamintas iš s..
€ 56.99
Sesselhusse "Andrea" iš odos sofa iš mono-elastinga Ruožas k..
€ 41.99

Pagalvė iš WENZ ramaus nakties miego

Apie trečdalį savo gyvenimo žmogus praleidžia lovoje. Taigi, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami pagalvės, antklodės ir čiužiniai geros kokybės. Jei WENZ jūs rasite viską, skatina geras ir ramus miegas: lova padengti ir pagalvės įvairių dydžių ir su skirtingais įdarais, daug čiužinių modeliai ir patrauklus patalynė ir dekoratyvinės pagalvėlės. Taigi, jūs galite paversti savo miegamąjį tikrai lengvai į jaukius ir asmens pajusti-gera oazė. Tegul mūsų įvairių gyvenamųjų Tendencijas įkvėpti jus, ir jūs rasite savo tobula pagalvė ramiam ir ramus miegas.

Už kiekvieną galvą teisę pagalvė

Tik tada, kai esate atsipalaidavęs ir gerai pailsėję, galite įvykdyti daug reikalavimų kasdieniame gyvenime buvo. Tinkamą pagalvę ramaus nakties miego yra lygiai taip pat svarbu, kaip pasirinkti tinkamą čiužinį. Asortimentą patalynės, yra labai universalus ir svyruoja nuo klasikinių plunksnų pagalvės su pagalvės, kad yra Alergija draugiškas, iki funkcinės kaklo parama pagalvė pagamintas iš aukštos šiuolaikinių medžiagų. Kartu su čiužinių ir antklodžių, pagalvių suteikia jūsų kūno galimybę susigrąžinti per naktį miegamajame. Geriausia, jei tai palaiko jūsų kaklo ir galvos, leidžianti optimalų patogumą. Pečių, turėtų pailsėti, kai Miegoti ant čiužinio, o ne ant pagalvės.

Kokio tipo kabina jūs?

Pagalvės yra įvairių dydžių: klasikinis yra 80 x 80 cm dydžio. Labai mėgsta 40 x 80 cm, pagalvė yra naudojamas, kaip tai yra labai patogu. Jūs esate vienas iš žmonių, kurie, pageidautina, miego linkę arba atloštu poziciją, jei jie ateis su didelės pagalvės. Dauguma žmonių priklauso, a tipo pusėje kabina. Tokiu atveju, mes galime rekomenduoti "pusė" pagalvės. Dėl savo siauros formos, jis yra tiesiai po galva, o pečių stovi ant čiužinio. Nuo galvos negali sulenkti, stuburas tiesus. Taip pat aukščio jūsų pagalvė turėtų tilpti elgesį, kad jūsų miego tipo, ir jūsų individualius miego. Taigi yra žmonių, kurie miega ant plokščio pagalvę, ir žmonės, kurie ateina su storio pagalvėlė žymiai geriau per naktį. Kai kurie pagalvės-modeliai aukštis gali būti suskirstyti pagal naudojimą, įterpimo arba pašalinimo iš Dalių pildymo turi būti pakeistas.

Taip pat Interjero pagalvės ir antklodės, yra didelių skirtumų. Pagalvė su įdaru naudoti plunksnos ir Pūkai yra minkšta ir lengva forma. Jo Palaikykite pagalvių, plunksnų velenai. Kuo didesnis tavo procentas, tuo sunkiau pagalvę. Alergiškiems žmonėms, pildymo pagamintas iš Poliesterio, yra ypač įdomi. Sluoksniuoti, tuščiaviduris pluoštas, granulių arba Polysticks yra minkštas ir nuolat elastinga. Greitas Kokteilis yra pakankamas, siekiant atgauti savo formą. Priešingai nei plunksnų pagalvės, šias pagalves galima išvalyti skalbimo mašiną.

Kaklo parama pagalvę – specialistai po lova buvo

Jums Pabusti dažnai su įtampa, kaklo parama pagalvę, galimybė atgauti ramus miegas, mėgautis. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad daug įtampos pozų naktį, bet ir dienos metu, dėl netinkamo ir didelės tempimo pečių. Todėl tai turėtų būti pirmasis čia rado sprendimą. Tuo pačiu metu, kaklo parama pagalvės gali užtikrinti, kad jūsų kūnas gali atsipalaiduoti, ypač kaklo slankstelių. Nepriklausomai nuo to, ar norite naudoti classic pagalvę, arba specialią kaklo parama pagalvę naudoti: suderinti savo pagalvę į jūsų poreikius, ir taip pat turėkite omenyje, pasirinkti tinkamą čiužinį.

Antklodės – svarbi dalis jūsų miego sistemą nuo WENZ

Ramiai ir patogiai miegoti ir sveika pajusti-gera klimatą jūsų lova galingas lova apima, kurios neatsiejama dalis. Be to klasika, natūralus žąsų Pūkų antklode, taip pat yra šiuolaikinės mikro-pluošto antklode. Abi rūšys turi nemažai Privalumų.

Vasarą, jis turėjo būti maloniai vėsu, Žiemą tu nori, kad jis būtų jaukus ir šiltas. Antklode reguliuoja miego klimatą. Ir jūs galite padaryti dar daugiau. Miego metu, žmogus praranda suvirinimo ketvirtadaliui litro. Maždaug 80% iš jų užima lova padengti, todėl jums reikia būti tinkami kvėpuojantis. Tik tokiu būdu yra įmanoma, kad drėgmė galėtų išgaruoti.

Standartinis antklode priemonių 135 x 200 cm. Komfortas dydžių 155 x 220 cm pasiūlyti žmonėms, kurių ūgis nuo 180 cm daugiau vietos, bet miegojimo vieta. Jūsų viršutinė riba turėtų būti bent 20 cm ilgesnis nei jos kūno. Kaip užpildyti Pūkais, plunksnos, sintetinių produktų ir natūralių audinių. Jūsų asmeninio skonio ir, ne mažiau svarbu tai, kad piniginės, imtis didelę įtaką jų sprendimas. Visos medžiagos turi vieną bendrą bruožą: jie pridėti į orą. Kaip gera yra antklodė, kad šildo priklauso nuo oro, kuris yra saugomas. Su teise antklodė, prakaitas mažiau ir galės miegoti, todėl tyli. Medvilnė yra tinkamas dėl savo sugeriamųjų savybių, ypač kaip korpuso.

Rasti geriausią lova, lubų, temperatūrą savo miegamajame ir savo asmeninius šiluma yra svarbus kriterijus. Šildomas kosmoso ar aušinimo? Jie sustingę lengvai, ar jie yra mažiau tikėtina, kad prakaitas? Jums rinktis pagal šilumos kategorijas (1 šildomas miegamieji ir kaip vasaros lova, 2 šiek tiek šildomi kambariai ir pereinamojo laikotarpio temperatūra, 3 perėjimo temperatūra ir kaip visus metus antklodė, 4 šaltas, miegamasis, žiemos antklodė) tinka lubų modelis WENZ Internete-Parduotuvė. Kiekvienoje šilumos kategoriją, yra skirtingi įdarai. Kas jums yra tinkama Medžiaga priklauso nuo jūsų asmeninius pageidavimus. Jūs žinote, kad didelis svoris lova vertiname padengti, yra natūralus plaukų pripildymo yra ideali vieta jums. Sintetiniai pluoštai, tačiau yra šiek tiek, bet ne taip šilta, kaip natūralūs plaukai ir ne taip džiugu, kaip žąsų Žemyn.

Antklodės turėtų būti stipriai out, eteryje. Jums išvengti liepsnojančią saulę, siekiant išsaugoti vertingą turinį Padengti. Reguliariai plauna, taip pat rekomenduojama. Net ir tada, kai gera priežiūra yra ateiti į aštuonių iki dešimt metų nuo dienos, turite pakeisti savo lova padengti.

Aukštos kokybės pagalvės ir antklodės iš WENZ

Mūsų Internetinėje asortimentą sudaro aukštos kokybės patalynės, gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Webschatz, Frank pasididžiavimas GERBĖJAS ar Breckle. Jums patiks kiekvieną naktį miegoti su patogiai pagalvės ir antklodės, kurias WENZ!