Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Šiuolaikinių LED lubų šviestuvas yra specialios Konstrukcijos, lempa, tik sporto gerbėjai. Pvm. inte..
€ 199.99
€ 129.99
EVOTEC LED lubų šviesos, 7flg., "LIGHT CRUISER". LENGVASIS KREISERIS LED lubų šviesos specialios Kon..
€ 449
€ 299

Lentynos

 

Gyvenimo lentynos kaip puikus dizaino elementai

 

Kad atitiktų jūsų interjero, atrinkti, yra gyvenimo lentynos , papildomas dizaino elementas jūsų asmeninį stilių. Paprastai atvira konstrukcija leidžia ją pateikti visus jiems svarbius reikmenis, elegantiškas – iš kolekcijos Knygų vazos ir kiti dekoratyviniai daiktai. Įvairių formų ir dydžių, taip pat leisti gyvenamųjų namų lentynos sąlygas, savo asmeninę erdvę, turi būti parinktas atitinkamai. Dar vienas Variantas yra vadinamieji sistemos baldai, pritaikyti gyvenimo lentynos lengvai prie besikeičiančių poreikių.

 

Gyvenamasis lentynos: patogu daug kartų

 

Gyvenimo lentynos, yra OTTO yra daug skirtingų dizainų. Įtraukti konkrečius modelius, CD-lentynos, kambario dozatoriumi, lentynos, unikalus vyno lentynos už pristatymą jūsų kilnus lašai. Priklausomai nuo įsikūnijimas, būstas gali būti padėtas ant lentynos, ant grindų, montuojamas ant sienos arba net sukrauti. Panašiai įvairus pasirinkimas kalbant apie medžiagų ir spalvų. Įtikinti save, mūsų plataus asortimento.

 

---------------

 

Papildomos Lentynos:

 

"Kartotekų spintos

 

"Rūsio lentynos

 

"Vielos lentynos

 

"Lentyną cube

 

"Žingsnis-lentynos

 

"Teleskopiniai lentynos

 

"Vyno lentynos

Kambarį lentynos - spalvingas globėjas

Į kambarį lentynos iš mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė ne tik įtikinti savo dizaino įvairovę, bet ir sukurti tinkamą atmosferą. Jūs numatyta tvarka mėgstamus dalykus, ir tuo pačiu metu siūlo puikią akyse. Išvalyti gali būti taip smagu, kai svetainė yra patobulintas kambarį lentynos mūsų OTTO, Internetinė Parduotuvė. Knygų lentynos, CD lentynos ir lentynos, TV, taip pat padėti nustatyti, kiekvienai Indų į tinkamą vietą ir pateikti tvarkingai saugoti.

Galiausiai vietoje ir su nauja lentynos

Dėl savo įvairovės, mūsų kambarį lentynos yra naujų koncepcijų, o taip pat esamų kambario išdėstymas gali būti integruota. Kambarį lentynose yra tiek daug įvairių spalvų ir Dizaino, kad jūs siūlote, nuo šiuolaikinių iki klasikinių, nuo Baltos iki Juodos, nesvarbu, ar ant sienos, ar ant grindų, visada gražus akyse. Kambarį lentynos mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė tinka ir taip pat naujų pirkinių. Bibliotekoje neturi būti ilgas valandas suglumęs per knyga trūksta vietos, gali namo, nes mūsų kambarį lentynos siūlo erdvė kiekvienos knygos.

Įvairių dydžių lentynų sistemas

Įvairių dydžių mūsų kambarį lentynos padėti su atrankos. Nes mažiausia erdvė yra dar vietos ant sienos yra pasiryžęs rasti kambarį lentynos leidžiama Blizgesį. Auginimo programos, kai mūsų kambarį lentynos yra idealus, jei muzikos, patinka knygos ar iš meilės sukūrė vėliau. Paauglys kambarys, gyvenamasis kambarys lentynos yra iš mūsų OTTO Internete-Parduotuvėje, taip pat už kambarį. Nes jaunimas turėtų būti minties apie tai, jog baldų, gali būti suskirstyti į pirmą kambarį.