Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Šiuolaikinių LED siena šviesos specialaus Dizaino, lempa yra ne tik sporto gerbėjai. Pvm. integruota..
€ 129.99
€ 99
Šiuolaikinių LED lubų šviestuvas yra specialios Konstrukcijos, lempa, tik sporto gerbėjai. Pvm. inte..
€ 199.99
€ 129.99
EVOTEC LED sieninis žibintas, 5flg., "LIGHT CRUISER". LENGVASIS KREISERIS LED siena atsižvelgiant į ..
€ 579
€ 349

- Grindų lempos

 

Atrasti visą mūsų baldų asortimentas:

 

"Sofos Ir Minkštasuoliai

 

"Kėdė

 

"Išmatų

 

"Suoliukai

 

"Kėdės

 

"Lentelės

 

"Lovos

 

"Indaujos Ir Sideboards

 

"Lentynos

 

"Spintos

 

"TV baldus

 

"Gyvenimo sienos

 

"Lempos

 

"Apdaila

Perkant Patarimų-Grindų Lempos

Patrauklus apšvietimo įėjimo zonoje

Jūs turite jį dar kartą skubėti ir reikia greitai rasti tinkamą Porą batų, prieš jums padaryti savo kelią į jūsų paskyrimą. Ačiū tinkamą prieškambario lempos galite gauti ryškus apšvietimas, įėjimo srityje, siūlo, ką jūsų paieškos daug lengviau. Siekiant pasirinkti toršeras, kuris atitinka jūsų reikalavimus, jums bus gauti šios pirkimo gidas informaciją apie šiuos dalykus:

 

Turinys

> Šviesus, draugiška šviesiai: kodėl Prieškambario apšvietimas yra svarbus
> Populiariausių modelių iš pirmo Žvilgsnio
> Kaimiškas ar modernus? Tinka lempos jūsų prieškambario
> Išvada: Svarbūs klausimai, kurie veda į tinkamą prieškambario lempos

 

Šviesus, draugiška šviesiai: kodėl Prieškambario apšvietimas yra svarbus

Koridoriuje yra ne patalpoje, ilgiau lieka. Įvedėte kai ateini namo, ir ji tarnauja kaip ryšio zonoje tarp atskirus kambarius savo namuose. Dažnai koridoriuose supjaustyti gana ilgas ir siauras, taip pat ir langų. Dar svarbiau yra geras apšvietimas, ypač todėl, spinta iš aksomo lygį ir taip pat svarbu, indai laikomi, pavyzdžiui, nuo durų iki durų ir automobilio raktus, rankinės, skėčiai. Sėkmingai koridoriaus apšvietimas apšviečia visą įėjimo zonoje, leidžia labiau atsipalaiduoti, pažvelgti į veidrodį ir vis dar valdo atmosferą, kuri kviečia į savo atvykstantys svečiai.

 

Populiariausių modelių iš pirmo Žvilgsnio

Su didelį pasirinkimą prieškambario šviesos, tai yra naudinga, populiariausių lempos modeliai šiek tiek arčiau. Priklausomai nuo to, kas reikalauja jums padaryti dėl apšvietimo ir kokiomis sąlygomis laikyti yra (dydis ir sumažinti prieškambario ir kt.), ji gali būti rekomenduojama, įvairių grindų lempos, sujungti su kiekviena kita. Todėl jūs sukurti tinkamą apšvietimą ir galite mėgautis dekoratyvinio pobūdžio atskirų žibintai.

Lubų šviestuvai

Lubų šviestuvai yra tinkamas pasirinkimas įėjimo zonoje, kaip ir jie net ir ryškioje šviesoje. Jei siauras, ilgas cut-koridorius multi-lempos, lubų dėmės yra geras sprendimas, kaip prožektoriai, lubų ant virvės arba geležinkelių sistema, kuri gali būti lanksčiai suderinti. Kitu atveju, du arba tris mažesnius lubų šviesos pridėti. Kai kurie modeliai yra ekranuoti link dugno ir naudoti juos teikia netiesioginį, jauki šviesa. Šiuo atveju, jūs turėtumėte ne atkreipti dėmesį į pakankamai ryškios šviesos šaltinių, taip, kad jūsų prieškambario, atrodo silpnas.

Sienos žiburiai

Ilgą sienos koridorius teikia daug erdvės, dekoratyvinės sienos žiburiai. Taip pat, bet laiptai nuo Prieškambaris, kad pirmame aukšte yra gera, su sienos žiburiai į flangą. Jei jums pasirinkti modelį, netiesioginius ar minkšta šviesa, dovanoja, gauna jūsų prieškambario jaukią atmosferą. Ypač jei paliksite žibintai dažnai dega važinėti tarp atskiri kambariai, pavyzdžiui, lempų ir tokių sienelių jos nekrenta į akis šviesa, kuri jums tinka. Dekoratyvinės sienų, paveikslėlių ar nuotraukų rėmeliai, kurios puošia jos prieškambario, su sienos žiburiai taip pat labai graži scena.

Embedded

Nišoje šviesos ribos yra nišoje, ir gamina daugiau orientuota šviesos spindulį. Taigi, padėties nustatymas tokių teršėjų yra svarbi. Prieš ją, didelis veidrodis, arba ant Batų spintos įdiegta, apšviesti svarbus koridorius labai gerai, Poilsio įėjimo srityje, tačiau lieka maloniai atsargus šviesos.

Patarimas: Jei turite erdvų prieškambarį su gyvų simbolių, gali taip pat už koridorius gana neįprasta grindų lempa ar baldas-pateikti stalo lempa malonus šviesos poveikio. Ypač jei paliksite tokia šviesa yra paprastai deginimas, šis variantas lyginant su ryškiai lubų šviesos, gerokai daugiau, jaukus.

 

Kaimiškas ar modernus? Tinka lempos jūsų prieškambario

Pasirinkti tinkamą prieškambario šviesa yra nukreipta pirmiausia pobūdžio patalpas. Jūsų prieškambario yra tik kelių kvadratinių metrų dydžio, kaip ir city apartments dažnai atsitinka, centralizuotai sumontuotų lubų šviesos. Yra pailgos formos, platus prieškambario, jūs turėtumėte pamatyti lubų lempa, sienos lempa ar nišoje apšvietimas Papildyti, ar pasirinkti modelį, naudodama bėgius arba kabelių sistema per visą lubų. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad renkantis šviesos šaltinį naudojant (energijos taupymo lempos, Led arba halogeninės lempos) ir šviesos išeiga sąrašą, kaip tai turi įtakos ryškumo.

Tai yra: ryškumas liumenų lempa, nurodyta, jo santykinis energijos suvartojimas liumenų vienam Vatų. Be to, šie funkciniai aspektai neturėtų įterpti jūsų prieškambario lempos, bet ne paskutinis mišinys su stilių jūsų namuose.

Šalies stiliaus

Masyvios medienos baldai, kaimiškas stilius, tipiški populiariausių šalies namų baldai. Jaukumas ir komfortas sukurtas šiltų spalvų, pavyzdžiui, ruda, Taupe arba kitų žemės tonų. Jei jūsų prieškambario šios Šalies stiliaus baldai, pavyzdžiui, su didele lenta Kabineto alyvuotas ąžuolo arba lenktas tamsaus metalo spinta, tinka trijų lempos, lubų lempa, pagamintas iš rūdžių spalvos metalo ir alebastras stiklo. Taip pat yra nedidelis staliukas, lempa su smėlio spalvos audinio atspalvis daro Kabineto labai dėl komoda ar Batų.

Derliaus Išvaizdą

Derliaus Išvaizdą suteikia ypatingą baldų ir namų aksesuarų iš seną gerą laiko. Ar iš palėpės, šiukšlių parduotuvė, ar žino apie senas neapdailintais kraštais – pagrindinis dalykas yra, jis pučia liesti nostalgija per butas. Jei jūs turite sukurti savo keturių sienų šio stiliaus, galbūt senų Batų džiovykla su gražiu Patina, ar balto metalo spinta su šiuo romantiškas gėlių dekoracijos jūsų prieškambario. Papildyti savo interjero per antikvariniai aukso dažytos sienos, šviestuvai, žibinto formos ar nostalgišką modelis su keliais gėlių formos matinio stiklo atspalvių.

Šiuolaikinio Gyvenimo Stilių

Tiesių linijų, geometrinių formų ir Mažiau yra daugiau principo, kad iki šiuolaikinio gyvenimo stilių. Aišku, spalvas, pavyzdžiui, ryškiai Raudonos ar tamsiai Mėlynos, kartu su santūri spalvų ir elegantiškas medžiagų, tokių kaip stiklo ir metalo papildai. Jūsų prieškambario yra kompaktiška spinta su balta blizgesio ir priekyje per visą ilgį veidrodis? "Chrome" spalvos lubų šviesos kompensuoti šviesos ginklais ar šiuolaikinis embedded šviestuvai yra jūsų modernaus stiliaus koridoriaus prašmatnus.

Pastaba: Kai kurie prieškambario žibintai taip pat yra įvairių spalvų. Taigi, galite pakoreguoti atspalvis lempos būtent jūsų drabužių spinta, baldai ir Tapetai.

 

Išvada: Svarbūs klausimai, kurie veda į tinkamą prieškambario lempos

  • Norite ryškiai pagrindinio apšvietimo arba) vietos apšvietimas? Lubų šviesos apšviečia visą erdvę, o sieniniai žibintai skleisti malonų netiesioginė šviesa. Įleidžiamas apšvietimas gaminti daugiau orientuota šviesos kūgio, ir yra ypač virš spinta veidrodis, gera vieta.
  • Kaip didelis yra jūsų prieškambario? Už nedidelį prieškambarį yra centralizuotai tiekiamos riba paprastai yra pakankamai šviesos, ilgas, platus lentos, derinys sienos lempa arba modelis su lanksčiai reguliuojamas lubų rekomenduojama žibintai.
  • Tarkime, lengvosios prieškambario dažnai deginimas? Jei vykstate dažnai tarp atskirų patalpų ir koridoriaus, todėl nuolat ir nepastebimai, noriu apšviesti, tai siena lempa arba grindų lempos, kurios sukuria netiesioginė šviesa.
  • Tai yra: ryškumo lempa, liumenų, atsižvelgiant į santykinis energijos suvartojimas liumenų vienam Vatų.
  • Tinka prieškambario atsižvelgiant į jūsų gyvenimo stilius? Kaimiškas stilius sujungia puikiai su trijų liepsnos lubų lempa, rūdžių spalvos metalo ir alebastras stiklo bus papildyti. Derliaus Išvaizdą, antikvariniai aukso dažytos pabrėžė, sienos žibintas, žibinto formos, ir šiuolaikinės personalo stebina iki minimalistinio nišoje apšvietimas.