Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Dydis
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Lovatiesė Pereira da Chuna
Lengvai Priežiūros Medvilnės. Dekoratyvinis Ornamentas Modelis. Atitikimo pagalvės dangtelis, tuo pa..
€ 49.99

Lovatiesės

 

Lovatiesės & meta – tiesiog patrauklus ir stilingas

 

Su lovatiesės & meta yra aiškus įspūdis, miegamojo visi daugiau puikus. Yra antklode zurechtgezogen, nesudėtinga a lovatiesė nustatyta per viršų ir daro net spalva lova vienodas harmonikų koeficientas dieną. Taip pat už kambarį jums padės atrasti mūsų asortimentas lovatiesės & lova apima, įvairių raštų, spalvų ir Dizaino.

 

Džiugu ir mielas – lovatiesės & meta OTTO ne

 

Jums bus naudinga iš įvairių idėjų. Vientisa spalva arba su geometriniais motyvais, etninių motyvų ar minimalistinis – jūs atrasite įvairių kūrybinių galimybių, lovatiesės & meta. Jei lova yra pati dieną eina miegoti arba pietums ant Sofos šiek tiek NPP nori, kad su elegancija ir jaukus veiksnys yra galimybės OTTO stilingai į šoną.

Gražus ir stilingas, lovatiesės & meta

Lovatiesės lovos, Sofos Ir Minkštasuoliai, mes siūlome savo klientams daug patrauklių Dizaino. Ar gėlių modelio, spalvinga plaids, juostelės, puoštos fragmentais arba vientisų spalvų asortimentas lova apima yra labai platus. Kadangi Medžiaga yra daugiausia medvilnės skirtingų tvarkymo operacijas. Tie, kurie neturi, motyvas gali nuspręsti, kad pasirenka savo ruožtu-lovatiesė, su įvairiais piešiniais iš abiejų pusių. Mes siūlome Antklodžių dydžiai nuo 80 kartų, 80 cm ir 150 kartų-200 cm. Taigi, jie yra tinkamos, už kiekvieną paraišką.

Tagedecken yra taip pat laimingas būtų kaip džiugu Antklodės. Čia Vilnos arba Microfaserdecken, pavyzdžiui, idealiai tinka spontaniškas Mittagschlaf arba jaukius TV vakare ant Sofos. Kaip nusipirkau taip pat Plaids, su kuriuo galima pamatyti lovos ar Sofos padengti ir papuošti.