Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Dydis
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Su šiuo klasikinių Batų, jūs esate pasirengę lenktynėse. Auk..
€ 34.95
€ 24.40
Su šiuo klasikinių Batų, jūs esate pasirengę lenktynėse. Auk..
€ 34.95
€ 24.40
Sportiškas Sneaker, "CL Nylon", " Reebok yra paprasta, atsitiktinis, ir yra puikus pasirinkimas bet ..
€ 59.99
€ 34.99
Į Kindersneaker "Classic " Oda" Reebok su savo retro dizainas yra tikras Freizeitliebling. Būdingas ..
€ 59.99

Labai greitai pritraukti! Klettschuhe berniukams

Jie yra patogūs, atrodo sportiškas, ir viską daryti su tuo, ką jūsų mažasis nuotykių ieškotojas projektų: Klettschuhe berniukams nuo mūsų Internetinėje Parduotuvėje. Geriausia Velcro uždarymo, galima greitai įjungti ir Išjungti, taip pat nekvalifikuoti pirštus.

"Velcro" -sukrauti batai yra ne tik patogus, bet ir labai praktiška ir jums, ir jūsų atžaloms. Naudojant " Velcro fastener, galite greitai ir ištraukė iš naujo - tai ne tik stiprina pasitikėjimą savimi, savo sūnų, bet taip pat yra puikus laiko taupymo jums. Batai yra čia įvairių dydžių ir puikus Dizaino, pavyzdžiui, sporto futbolininkai Atrodo, ar taip pat gana tvirtas, nes Straßenschuh, galima.

Klettschuhe - labai greitai Jaustis ramiai

Jei esate visada ant debesų norėjo eiti, tada jums siūlo mūsų internetinėje parduotuvėje didelis pasirinkimas Klettschuhe galimybę tai padaryti. Aukštos patogumą dėvėti, susijusios su greitai ir praktinio Velcro duoti savo berniukų galimybė, kasdieniniame gyvenime labai greitai atvykti į priekį. Tų laikų, kai jauni sąskaita optika dėl praktinių ir patogių Batų ar be buvo dingo amžinai! Su Klettschuhen iš mūsų internetinė parduotuvė jums įjungti ir Išjungti, greitai ant kelių ir atrodo tikrai gerai.

Dabar praktiškai: Klettschuhe Sneaker Atrodo

Tai Klettschuhe yra labai greitas ir įtemptas. Ne audros, kai užduotys yra pagaminti ir purvinas batai fix prie durų Indėlių, kai grįšite, kad eina su mūsų Klettschuhen ir berniukų, Šlepetės ypač gerai. Praktinis Velcro fastener, o ne ilgas virveles ir vis dar tvirtai. Baudos Sneaker Atrodo tai yra Jungenschuhe taip pat visiškai Tendencija.