Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Dydis
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Suteikti savo Geriausią, tai veikia singlet išlaiko šilumą patikrinti, o jūs galite būti mylių už ju..
€ 16.99
Nesijaudinkite apie tai daugiau, būti pamiršta, jei jūs ketinate paleisti esant silpnam apšvietimui...
€ 40
€ 24.99
Suteikti savo Geriausią, tai veikia singlet išlaiko šilumą patikrinti, o jūs galite būti mylių už ju..
€ 18
Suteikti savo Geriausią, tai veikia singlet išlaiko šilumą patikrinti, o jūs galite būti mylių už ju..
€ 18

Megztiniai

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą, sporto megztiniai:

 

Nike Sportiniai Megztiniai

 

Puma Sportiniai Megztiniai

 

Vaude Sporto Megztiniai

 

Jako Sporto Megztiniai

 

Odlo Sporto Megztiniai

 

---------------

 

Populiariausi vyriškos sportinės avalynės su daug modelių, taip pat-žinomų prekių ženklų:

 

"Krepšinio bateliai

 

"Fahrradschuhe

 

"Futbolo batai

 

"Patalpų futbolo treneriai

 

"Bėgimo bateliai

 

"Teniso bateliai

Universalus Sporto megztiniai vyrams

Iš OTTO, Internetinė Parduotuvė, siūlome mens sporto megztiniai Mokymo, Konkurencijos ir laisvalaikio. Mūsų asortimentą įvairių gerai žinomų prekių ženklų. Be to, didelis pasirinkimas futbolo marškinėliai, mes taip pat turime Marškinėliai kitų sporto pasiūla, tokių kaip važiavimas Dviračiu, bėgimas arba skirtingų kamuolys žaidimai. Gabalai ir telpa į ypač sporto pritaikytas. Pavyzdžiui, yra Radtrikots atidžiai. Jis yra su trumpomis ar ilgomis Rankovėmis. Kai kurie modeliai pasižymi aukštu kaklu apykaklės ir yra taip pat tinka aušintuvo dienų. Basketballtrikots yra, daugeliu atvejų, be rankovių, nes šis supjaustyti, judėjimo ginklų, žaidimo metu neriboja.

Į stadioną su teise marškinėliai Gerbėjai

Labai didelis yra mūsų pasirinkimas futbolo Fantrikots. Daugelis iš jų yra kaip licencijuotų produktų megztinius tam tikrų žaidėjų, klubų ar šalių modeliuojama. Ar kaip Ventiliatorius, stadionas, kasdieniame gyvenime ar savo Mokymą, kad visada yra matomas, kas yra asmens futbolas yra mėgstamas. Tiesa, Gerbėjų, šie megztiniai yra puiki dovana idėja. Krepšinis-Fantrikots mes siūlome. Spausdinama tokiu atveju, Komandos Logotipas arba Pavadinimas konkretų žaidėją.

Funkcinės medžiagos ir praktinė Informacija

Daug sporto komandos marškinėliai yra pagaminti iš orui ir greitai džiūstantys funkcinės medžiagos. Kartais nerimauti, Akių įterpia papildomos ventiliacijos. Kūno hugging sumažinti modeliai, tokie kaip Dviračių ir bėgimo marškinėliai yra elastiniai. Kai kurie iš šių Marškinėliai jei Medžiaga apima papildomos apsaugos nuo UV spindulių. Siūlės yra plokščios ir todėl nekelia jokios trinties. Daugelyje Radshirts maišeliai yra įtrauktas, kuri mažesni indai gali būti laikomi. Sportiniai megztiniai yra su įgulos kaklo ar V-kaklo, golfo ar Polo apykakle. Mes siūlome kieto modelių, bet taip pat tie, su juostelėmis, Printmotiven, smūgių, nuolydžiai, ir Modelius. Kai kuriose sporto megztiniai pateikti šviesą atspindintys elementai, daugiau saugos prasto apšvietimo sąlygomis.