Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Escubia pelekus, "Pro 2 blue". Ar šventės, ar Mokymo - su plaukimo pelekus Escubia pažanga greitai. ..
€ 25.99

Nardymas - Unterwasserspaß visai šeimai

OTTO pasiūlymus spalvinga įranga, nardymas ir snorkeling vaikams ir suaugusiems. Nuo Kaukės su kauke, viskas yra diapazone, ko jums reikia dieną paplūdimyje reikia. Kaukė formos akiniai tinka jūsų veidą, ir suteikia jums gerą vaizdą po vandeniu. Su Verstellband galite naudoti Pločio, kad tiktų jūsų galvos formos koreguoti.

Funkcinės nardymo su anatominės formos kandiklį, pagaminti iš silikono. Todėl jūs galite ilgą laiką po vandeniu, nardymo, be pagrindo. Daugelis modelių yra įrengtas papildomas vožtuvas, vandens pro, jei jums pasinerti giliau. Apie otto.de jūs taip pat galite rasti Naršyti reikmenys, rankšluosčiai ir vandens žaislai. Dabar viskas nardymo ir snorkeling parduotuvė internete, OTTO ir atrasti, aukštos kokybės Įranga tiesiai užsakymą!

Akiniai ir nardymo visai šeimai

Nardymas yra ne tik giliavandenių mokslininkai įdomu. Todėl, mes siūlome mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė Kaukės ir vamzdeliai visiems džiaugtis vandens storymėje, ir ne tik paviršiuje nori likti. Su Kauke iš mūsų asortimento atrodo ne tik kietas, bet kas gali untarnished stebėti, kas yra pagal vandens paviršiaus vyksta. Per vamzdelį, jūs gaunate net daugiau oro, kai jūs buvote su savo galva po vandeniu. Akiniai ir nardymo padidinti tiek pajūrio, taip pat baseinas, maudymosi patirtį.

Sekliame vandenyje nerūpestinga nardymas

Kaukės ir vamzdeliai teikia daug džiaugsmo-gaivus Vanduo. Su Akiniais ir nardymo tampa įdomus, vandens frolicking. Akiniai, minkštas, atsparus rėmas pagamintas iš gumos ir kitų medžiagų. Specialios medžiagos apie lęšius, siekiant užkirsti kelią Akiniai aprasojęs aukštyn arba sugadinti chloro. Patvarus Flexbänder užtikrinti gerą tinka Akinius ir vamzdelį. Vonios kambarys AIDS nardymo džiaugiamės, didelių ir mažų vandens žiurkės.

Geriausios kokybės

Mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė Kaukės ir vamzdeliai, skirti moterims, vyrams ir vaikams rasti. Nardymo ir Kaukės yra kilę iš žinomų vandens sporto-priedai-gamintojai. Už akiniai yra stilingas plastikiniai rėmeliai ir grūdintas lęšiai, žinoma. Jie suteikia apsaugą nuo chloruoti ar užteršto vandens. Nardymo ir Akiniai padidinti plaukimo ir maudymosi.