Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Lubų šviesos, 3flammig, įsk. LED.Šviesa yra Išryškinti bet vaikų darželio. Žibintas pagamintas iš me..
€ 109.99
Lubų šviesos, 2flammig, įsk. LED.Deckenspot akį ne tik Kindenzimmer. Žibintas pagamintas iš metalo, ..
€ 49.99
€ 44.99
Lubų šviesos, 3flammig, įsk. LED.Šviesa yra Išryškinti bet vaikų darželio. Žibintas pagamintas iš me..
€ 109.99
Lubų šviesos, 1flammig.Madinga lubų lempa akį, bet vaikų darželio, pagaminti iš metalo. Umbra, pagam..
€ 89.99
€ 79.99
Lubų šviesos, 1flammig.Madinga lubų lempa akį, bet vaikų darželio, pagaminti iš metalo. Umbra, pagam..
€ 89.99
€ 79.99
Lubų šviesos, 4flammig, įsk. LED.Šviesa yra Išryškinti bet vaikų darželio. Žibintas pagamintas iš me..
€ 119.99
Lubų šviesos, 3flammig, įsk. LED.Šviesa yra Išryškinti bet vaikų darželio. Žibintas pagamintas iš me..
€ 149.99
Lubų šviesos, 4flammig, įsk. LED.Lubų šviesos akį ne tik Kindenzimmer. Žibintas pagamintas iš metalo..
€ 89.99
€ 74.99

Darželio

 

Vaikų darželio baldai " yra vieta Žaisti

 

Vaikai kartu su mumis ilgą laiką gyvenimo. Tėvai nori matyti jus augtų sveiki ir laimingi. Priklausyti sveikas ir laimingas, plėtoti vaikų kambario ir judėjimo laisvę. Vaikų lopšeliuose-darželiuose turėtų būti planuojama tokiu būdu, kad būtų judėjimas ir žaidimo žinoti jokių ribų. Vaikas auga jaunų žmonių, todėl kambarys su galimybė atsiimti ir darbas labai svarbus. Vaikų kambario baldai jums rasti Otto, Internetinė Parduotuvė. Paklauskite savo vaiko, ką jis mėgsta, ir galite pasirinkti, kad baldai.

 

Puikiai suderintas vaikų kambario baldai ir jaunimo programas

 

Į OTTO-Parduotuvėje jūs galite atrasti, vaikų, miegamojo baldai skirtingų variacijų. Dviaukštės lovos suteikia miegojimo funkcijos dviem lygmenimis. Sutaupyti vietos kambaryje, o likusioje erdvėje gali būti naudojami Žaisti. Jaunimo programas galima rasti Interneto parduotuvėje "OTTO". Čia, spinta, lova, lentynos ir stalai dera kartu puikiai ir palikti kambario Svajoti.

 

---------------

 

Didžiosios namus, idėjų , galite rasti čia:

 

• Darželio Idėjos

 

• Vaiko Kambarys Idėjos

 

---------------

 

Įkvėpimo ir idėjų namuose mūsų Gyvenimas-Dienoraštis Roombeez

Perkant Patarimų, Vaikų Darželiai

Tinka įranga, skirta įvairaus amžiaus

Ar jūs laukiasi Kūdikio, ar jūsų vaikai jau vyresni – amžiaus-tinkama priemonė suteikia ne tik gana darželį, bet taip pat suteikia vaikams su darbuotojų saugos, ir remia jų plėtrą ir palengvina kasdienį gyvenimą.

 • Labai Mažas: tai, ką baldų reikia vaiko kambarys?
 • Tris sūrius: baldai mažiems vaikams
 • Tai gali būti žaidžiamas: dekoras vaikų kambarį
 • Augti: jaunimo kambario
 • Iš kokių medžiagų yra tinkamos?
 • Baldų projektavimas, vaikams džiaugiamės
 • Saugi yra saugi: vaikas orientuotą nustatymas
 • Išvada: Kaip jums rasti tinkamą baldus jūsų vaikui

 

Kokie baldai yra reikalinga vaiko kambarys?

Net jei Naujagimiui, be savo vaikų, reikia padėti jums vaikiški baldai, kaip keičiasi stalo, keičiasi stalo, lovelė ar lopšys su kasdienio gyvenimo labai skiriasi. Keičiasi stalo taip pat yra pirmoji įrangos, paprastai nėra pakankamai vietos, kad pirkimo vaikų Kabinetas iš karto po gimimo yra būtina.

Kūdikiui per dieną, net persirengimo kambariai, saugoti akis, kad būtų galima turėti a bassinet įrodyta, balandėliai, kad būtų galima stumti. Norite perjungti į sutrinkite maisto, kol jūsų Kūdikis gali sėdėti savarankiškai, taip pat aukšta kėdutė, su vaikiška sėdynė arba denio, rekomenduojama funkciją. Taigi Kūdikis gali būti šeriami pusmetį guli, ir jūs turite laisvas abi rankas.

 

Baldai mažiems vaikams

Tuo pačiu greičiu, kurioje jūsų vaikas auga ir pelnas, mobilumo, taip pat turėtų būti vaikų baldai pritaikyti naujus įgūdžius, jūsų vaikas, todėl tai visada saugu ir patikima. Tai atakos kampas lova ar lopšys peraugo, siūlo vaikiška lovelė su barai , amžių miego galimybę. Jūsų Kūdikis pradeda jau, savo ruožtu, arba antspaudas, yra playpen yra naudinga, kad vaikas per dieną saugumo žinoti, jei turite kambarį palikti. Jūsų vaikas gali sėdėti jau laisvas, laimingas, aukšta kėdutė, arba erdvės taupymo stalo sėdėti savo valgius. Siekiant prisiderinti prie augančios drabužių spinta įsigijimo vaikas, jei reikia, rekomenduoti, spinta. Norite pasiūlyti savo bamblys žaislų ir knygų pasiekiamas, mažai lentynos ar Sideboards, taip pat mažos lentynos su atvira kupė, Kabo atėjo su geras sprendimas. Ir trumpų kelionių ar atostogų kelionės lovos, nes labai praktiška.

 

Dekoras vaikų kambarį

Ar jūsų vaikas per didelis kūdikio lova su barai, yra verta pirkti vaikų lova su iš geležinkelių apsaugos, jis savarankiškai gali palikti. Vėliau, apsaugos turėklai iš gali ir lova gali būti paversta į jaunimo lova. Kadangi, ne vėliau kaip iki darželio amžiaus yra daugiau persirengti, apgyvendinami, mes rekomenduojame pirkti vaikų Kabinetas, kai keičiasi stalo nebepakanka. Kaip papildomos atminties, galite naudoti komoda net jei jūsų vaikas jau yra sausas dauguma komodos keičiasi vienetas gali būti pašalintas, leidžia užima mažiau vietos.

Dažų ar tinkamai yra reguliuojamo aukščio vaikų Stalas ir vaiko šeimai Stalas, kėdė, vėliau iš Mokymo į bet kokį vaikų kambarį funkcijos. Galėtų į knygas, atsipalaidavęs atrodo, jūsų vaikas žinos, kaip vertiname patogus vaikams, pupelių maišas, kėdės ar maža Sofa. Žaislų ir knygų rasti atvira spinta, spintos, ar atviros lentynos erdvėje, kad būtų lengviau susipažinti. Daugelis iš aukštos kėdutės, jūs galite pašalinti pilvo diržas taip, kad vaikas galėtų atsisėsti į dešinę aukštis prie stalo.

 

Baldai, jaunimo kambario

Ne vėliau kaip paauglystėje jūsų vaikui reikia normalios lovos, atsipalaidavęs miego. Jūsų vaikas dažnai turi vienos nakties svečiai, rekomenduojama teikti tinkamą miegojimo tvarką. Pavyzdžiui, tai gali būti sofa-lova, čiužinys, arba antrasis, tikrasis lova, perkelti. Taip pat spinta yra dabar, rekomenduojame reguliariai spinta, daugiau drabužių rasite pakankamai vietos. Reguliuojamo aukščio Stalas ir aukštis reguliuojamas Stalas, kėdė tinka greitai augantys paaugliai, ir apsaugoti atgal. Saugojimui, knygų, žaislų ir kitų dalykų, švediškas stalas ar tinkamumo vartoti nerekomenduojama. Norite įsteigti jaunimo kambario, ypač balsus ir erdvės, kad būtų galima optimaliai naudoti, siekiant sukurti visapusišką Jaunimo, ar jaunimo programa. Tai yra vietos taupymo sukurta, yra visi būtini baldai ir yra puikiai pritaikyti būsto jaunų žmonių poreikius.

 

Kas yra medžiagos, vaikų baldai yra meistriškai ir kokius privalumus jie siūlo?

Vaikų baldai turi atlaikyti labai daug. Taigi, jums turėtų būti stabilus, saugus ir švarus . Dauguma Kūdikių ir vaikų baldai pagaminti iš medienos medžiagos, pavyzdžiui, dydžio, formos, medžio, MDF, ar medžio drožlių plokštės, medžio masyvo ar plastiko, kai aukštos kėdės, lentynos, yra taip pat pagaminti iš aliuminio, todėl juos lengva prekybos svarus ir geras.

Taigi, toks paviršius yra lengva rūpintis ir yra ypač paprasta valyti, medienos medžiagų padengtas dažnai su melamino arba folija. Sėdynės kriauklių aukštos kėdės ir paaukštintų sėdynių paprastai yra pagaminti iš plastiko, nes jie turi būti valomi po valgio, dažnai ir labai kruopščiai.

 

Taip pat optika yra vienas malonu, baldų projektavimas, vaikai

Be to, praktinių aspektų, pvz., saugos ir prieinamumo baldų išvaizdą, žinoma, vaidina svarbų vaidmenį, taip, kad jūsų vaikas jaučiasi savo kambaryje tikriausiai ir mėgsta su jais žaisti.

Be to, nesenstantis paprasta, vaikų baldai yra todėl, pavyzdžiui, modeliai su spalvotu indėlių ir rankenėlės, baldų fasadai, ryškių spalvų ir spintas su žaismingas dekoro yra, plotį, Princess crown apie Išvaizdą anglų telefono būdelės raudona kuro siurblys yra pakankamai. Jaunimas, spintos ir indaujos ten net kietas pop spalvingų Grafiti atrodo.

 

Kas yra vaikas-draugiškas, saugus įrenginys yra svarbu

 • Toks gražus baldas, gali būti dalykų, darbuotojų saugos ir sveikatos, turėtų būti vaikų darželio į pirmąją vietą. Tai taip pat reiškia, kad naujai įsigytų baldų išpakuoti, jei įmanoma, per porą dienų balkone, Garaže ar kitoje gerai vėdinamoje patalpoje turėtų būti, kol jie yra įsisteigę, medelyne, kad nemalonaus kvapo effluvia gali tekti iš anksto.
 • Įsitikinkite, per išpakavimas, kad vaikų baldai yra gerai padaryta, jokių kyšančių smeigės, sraigtai, pjuvenos, medienos ar nuimamas smulkių detalių ir suapvalinti kampai ir kraštai.
 • Ne priveržkite varžtus pastato kruopščiai jums išspręsti ir jūsų vaikas negali praryti.
 • Lentynos ir spintos yra vaikams maždaug, jei esate pritvirtinti laikikliai ant sienos, nes jie negali apsiversti.
 • Baldas su Eco-Vital-ženklai, siekiant apsaugoti žmonių sveikatą ir aplinką, kurioje galima pamatyti Ženklų, tokių kaip "Blue angel".

 

Išvada: Kaip jums rasti tinkamą baldus jūsų vaikui

Renkantis vaikų baldai ir žaisti ne tik, kiek vietos galima ir išvaizdos baldas, bet, svarbiausia, vaiko amžius, jo judrumo ir savo vystymosi etapą, lemiamą vaidmenį. Amžiui tinkamus baldus vaikui leisti miegoti, valgyti ir žaisti, ir ją paremti savo didesnę nepriklausomybę.