Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Su subtilus Pluderärmeln, aukštu kaklu apykaklės ir žaisming..
€ 69.95
€ 39.95
Su subtilus Pluderärmeln, aukštu kaklu apykaklės ir žaisming..
€ 69.95
€ 39.95

Rüschenblusen

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą Rüschenblusen:

 

Gerry Weber Rüschenblusen

 

Alba Moda Rüschenblusen

 

B. C. Geriausia Jungtys Rüschenblusen

Patarimai ir Tendencijas visame Rüschenblusen – kaip asmens, kaip ir jūsų stilius

Rüschenblusen – jie yra lengvas, paprastas ir neįtikėtinai universalus. Ypač šiltuoju metų laiku galite su šaunia palaidinės viršų stiliaus ir vasariško šviežių pradėti dieną. Jūs turite pasirinkti tarp figurumspielenden ir figurbetonenden gabalai. Jis yra su Rankovėmis arba be rankovių. Ir ką iškirpte yra susirūpinęs, galite savo nuožiūra pasirinkti.

Ruffles kaip prašymą tarnauti kaip papuošalas ir Stylinghighlight savo stiliaus žaibuoti up ar pabrėžti jį. Pavyzdžiui, pasirinkti Rüschenbluse su pasinėrus iškirpte ir frilled priekinis, driekiasi šis stilius vizualiai ant kaklo, o priekis, o aplink vaidina. Mažesnė problema vietose gali būti taip gudriai paslėpti. Taip pat ponios su mažesniu krūtinė, šį stilių labai gerai. A frilled atlapų kita vertus, pabrėžia jūsų Dekolletébereich. Įvairių modelių arba Taillierungen pabrėžti arba žaisti aplink savo Siluetu sumanus būdas. Kaip jūs Rüschenblusen konkrečiai jūsų individualų stilių, galite naudoti, kad jums bus mokytis į šiuos skyrius:

- Rüschenblusen: klasikinis ir elegantiškas kasdien ir biuro
- Kaip suderinti Rüschenbluse gražiausia?
- Gerai matomoje ir neišsiskiriantis – kaip rezultatas, " probleminių teritorijų
- Trendkunde: šios palaidinės yra Tendencija
Patarimai ir Gudrybės, rūpintis savo Rüschenbluse
- Rüschenblusen – universalus ir neįtikėtinai madinga

 

Rüschenblusen: klasikinis ir elegantiškas kasdien ir biuro

Su Rüschenblusen jums lengvai sukurti valstybės meno, elegantiškas, arba, alternatyviai atsitiktinis Apranga. Priklausomai nuo modelio ar programos, kad padaryti pirkinių geras skaičius, bet taip pat, atrodo, turintys iškylą Žalia aukščiausio stiliaus. Kietojo Rüschenblusen taip pat gali būti lengvai į Verslą Pažvelgti integruoti. O taip pat socialinės kartų yra jums tinkamų medžiagų (pvz., Satino) visada stilingas ir tinkamai išdirbti. Trumpai: Rüschenbluse yra tiesa desmitcīņnieks ir Turi-turi jūsų drabužių spinta. Su laisvi palaidinė mažėja, jie beveik visais atvejais, tinkamai išdirbti.

 

Kaip suderinti Rüschenbluse gražiausia?

Į multifunctionality, Rüschenblusen ir galimybes, tai dar ne viskas. Savo moteriško žavesio ateiti Kartu su sijonai ypač įspūdingas efektas. Bet ne tik tai. Taip pat kartu su suknelę, kelnes ar Džinsus daro Rüschenbluse labai gerai. Jūs galite turėti juos abu, Federaliniu, taip pat prarasti apie dėvėti. Įsitikinkite, kad jūs spalvos Rüschenblusen gana paprastus drabužius dėvėti. Raukiniai ir spalvos vien tik pasiūlyti pakankamai potencialo, atsipalaidavimas. Pavyzdžiui, galite iš tos pačios spalvos, šeimos buvimo ar neutralios spalvos (Juoda ir Balta), spalvinga Rüschenblusen derinti.

 

Gerai matomoje ir neišsiskiriantis – kaip rezultatas, " probleminių teritorijų

Rüschenblusen yra nulemta probleminių sričių, siekiant nuslėpti. Jei norite šiek tiek konteineriai gudriai paslėpti, pasirinkti modelį su Frontrüschenbesatz. Ruffles pasukiokite aplink tavo Siluetas meistriškai. Tačiau Būkite Atsargūs! Ši Gudrybė veikia tik mažesnių problemų srityse. Ponios, su šiek tiek daugiau ryškus moteriškas kreives, pasirinkite palaidinės, jų Rüschenbesatz atsargus nepavyksta, ir tik apykaklės ar kišenė šiek tiek papuoštas. Į rüschige juostele atitraukia nuo saldaus Hüftspeck ir palieka jums bendrą plonesni atrodo. Jei norite, tačiau šiek tiek konteineriai slėpti savo talėja pabrėžti, tačiau tada galite pasirinkti prigludę sumažinti su Frontrüschenbesatz. Šis sumažinimas taip pat yra labai lieknas moteris, gerai. Taip pat ponios su mažesniu krūtinė bus naudinga įžūlus raukiniai priekyje, nes raukiniai, ypač krūties nekaunīgi poveikį.

 

Trendkunde: šios palaidinės yra Tendencija

Dabartinės Tendencijos Rüschenblusen nueina nuo ilgo gerai saugomi pastelinių atspalvių. Daug spalvų ir subtilių modelių yra madinga, ir gali būti naudojamas laisvalaikio, taip pat Biuro bei dėvėti. Neutralus ir gedecktere spalvos vis dar yra modernūs. Galite Farbtrend, kuriuos kartu su tinkama kelnės arba sijonai išlaikyti. Įžūlus modelius, plaids, Trachtenstil ir išgalvotas gabalai yra taip pat šiais metais, kurie yra iki datos.

 

Patarimai ir Gudrybės, rūpintis savo Rüschenbluse

Galite Rüschenbluse valymo arba rūpinasi patys. Šie patarimai padės jums:

- Pakabinti savo palaidinė, yra dar šlapia. Tai supaprastina vėliau Lyginimo.
- Visada geležies pirmoji nugaros apykaklės ir tada priekyje.
- Šviesos Chiffonrüschen arba šilko raukiniai garuose su garo geležies (žemoje temperatūroje) ir skynimas ruffles ir tada atsargiai su pirštais formos.
- Raukiniai, medvilnės ir kitų kietų medžiagų garų su garo lygintuvu. Čia galite pasirinkti aukštesnės temperatūros. Skinti ruffles tada su pirštais formos.
- Didesnio masto raukiniai traukti pirštais, sklandžiai ir Lyginimo atsargūs, apie tai. Skinti ruffles tada su pirštais formos.
- Visada atkreipkite dėmesį į priežiūros instrukcijas prisiūta-priežiūros etiketėje.
- Pakabinti savo Rüschenbluse erdvus spinta. Drabužiai turėtų palaidinė nėra paspaudus.

 

Rüschenblusen – universalus ir neįtikėtinai madinga