Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Sukurti naują Išvaizdą su garantija sėkmę su " Clippers "HC4 100" Udo Walz!"Aš rekomenduoju šią plau..
€ 59.99
€ 27.99

Skustuvas

 

Skustuvas: optimalų veikimą ir maksimalus naudojimo paprastumas

 

Pasirinkite skustuvas , kad atitiktų jūsų poreikius. Apie otto.de jūs rasite platų įrangą iš žinomų gamintojų šiuolaikinių spalvų ir kelių veikimo būdų. Nesvarbu, ar esate klasikinis peilis ar modernios Scherkopfarten kaip Folienrasierer ar rotacijos sistemą nori: Su mūsų aukštos kokybės įranga sėkmingai švelniai ir kruopščiai skutimosi be nemalonus Deginimas arba odos dirginimą. Be to, mūsų skustuvas kad užtikrintumėte optimalų veikimą ir maksimalų patogumą.

 

Skustuvas už šilkiniai-sklandžiai poveikį ir optimalią apsaugą

 

Su all-in-one, jūs ne tik turite sklandžiai odos, taip pat tinka kasdien Bartpflege arba Apdailos kūno plaukų. Nesvarbu, ar esate visiškai, šlapio arba sauso skutimosi, jūsų barzda ar ūsai apkarpyti ar jūsų kūno, plaukų Forma, noriu pareikšti: Mūsų lankstus skustuvas, kad tiktų jūsų kūno kontūrų ir, be to, aksominio minkštas poveikis optimaliai apsaugoti jautrią odą.

 

---------------

 

Dažnai ieškoma markių nuo skustuvas:

 

Skustuvas Braun

 

"Philips" Skustuvas

 

"Panasonic" Skustuvas

 

Remington Skustuvas

Skustuvas gerai apsirengęs vyras

Gerai prižiūrėtas Barzda kiekvienas vyras ypatingą vertę, kuri yra, kodėl skustuvai įrangos kiekvieno vonios kambarys. "Clippers" leidžia paprastai ir greitai kirpimas trumpas, Vyriški, pagal kurią norimą plaukų ilgį-straipsnių kintamasis gali būti nustatyti. Barzdos gali būti toks nuostabus, nachrasieren, ilgiau žaidimai bus pageidaujamo ilgio. Schwingbare lenkimas vadovai leisti skutimosi sunkiai prieinamose vietose.

Skustuvas dirbti į akumuliatorių režimą. Po vieno visiškai įkrauta baterija leidžia keletą operacijų bus atliekama. Bet baterijos išsikrovė yra ne Problema, nes prietaisų tinklo veikla gali būti naudojamas. Mūsų Parduotuvėje taip pat siūlome profesionalus Studija rinkinių, be to, skustuvai, taip pat priedai už Kirpimas, nosies, ausų ir Augenbrauenhärchen ir aukštos kokybės Haarschneideschere ir Frisierkamm. Tačiau atskirų Mentės ar Körperhaarrasierer galima rasti su mumis. Populiariausių prekinių ženklų šioje kategorijoje. Linkime jums daug džiaugsmo mūsų Internetinėje Parduotuvėje!

 

Skustuvas – klasikiniu požiūriu plaukų šalinimo

Skustuvas ne tik vyrai. Moterims taip pat reikia jums už švelnus plaukų šalinimo ant kojų, pažastų ir Bikinio Zonos. Lanksti straipsnius, kad kiekvieną judėjimą ir taip sklandžiai skustis sunkiai pasiekiamose Vietose. Mūsų asortimentą Skutimosi svyruoja nuo klasikinių Drėgnos arba Trockenrasierern į Kombigeräten ir Rinkinius su skirtingomis skustuvai ir Trimmaufsätzen. Baterijos skustuvas gali būti tokių naudojama baterijos energija kelyje turi būti - ir leisti moteriai, todėl visada saugus, tvarkingas jausmas.