Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Prekės informacijaSpalvapilka, juodaRankenosRankena ant dangčioAtidarymo sistemaRankinis valdymasMed..
€ 24.99

Indaujos Ir Sideboards

 

Indaujos ir Sideboards klasikinis ar modernus

 

Prancūzijos "komoda" - tai patogu. Ir todėl jie taip pat indaujos ir Sideboards iš OTTO. Mūsų OTTO-Online-Parduotuvė mes siūlome pasirinkimą aukštos kokybės modeliai. Jūs galite pasirinkti tarp klasikinės formos komoda su kojomis arba nesenstantis, elegantiškas variantas komoda stovi tiesiai ant grindų.

 

Jaučiasi namuose su indaujos ir spintos OTTO

 

Indaujos ir Sideboards iš OTTO pasiūlyti daug vietos ir madingas gyvenimo komfortą. Su komoda Gamykloje ar Retro stiliaus, ar nori komoda klasikinis stilius, pagaminti iš pušies medienos. Tuo OTTO, jūs galite rasti komodos ir vitrinose stiklo durys, medienos durys, stalčiai su frontuose blizgesio arba medžio išvaizdą. Spalvų pasirinkimas taip pat yra labai įvairi. Su nauja odininkas arba švediškas stalas OTTO jums sukurti jūsų namuose naują išvaizdą ir naują geros savijautos klimato.

 

---------------

 

Dažnai ieškoma po markių nuo komodos ir Sideboards:

 

Heine Indaujos Ir Sideboards

 

Butler Indaujos Ir Sideboards

 

Dūmų Indaujos Ir Sideboards

 

Home Affaire Indaujos Ir Sideboards

 

Venjakob Indaujos Ir Sideboards

 

---------------

 

Didžiosios namus, idėjų , galite rasti čia:

 

• Valgomasis Idėjos

 

• Miegamasis Idėjų

 

• Gyvenamasis Kambarys Idėjos

 

---------------

 

Įkvėpimo ir idėjų namuose mūsų Gyvenimas-Dienoraštis Roombeez

Komodos ir Sideboards

Klasikinis tinka visada, bet kaip apie vieną kartą, su tikrai išskirtinis baldas? OTTO komodos ir Sideboards funkcija optinius dirgiklius. Žinoma, jie taip pat yra prieinami, kad mėgėjams idealus kompanionas. Jei komodos ir Sideboards bus kalbama prieš daug žmonių yra nuobodu, stačiakampius langelius prieškambario. Tai yra kitas būdas įrodyti, indaujos ir Sideboards iš mūsų OTTO, Internetinė Parduotuvė. Puikių formų, gaivus ir spalvomis, kad visai naują gyvenimo atmosferą, pabrėžianti individualumą.

Visada skirtingi, niekada pat

Mūsų indaujos ir Sideboards, OTTO Internetinė Parduotuvė yra unikalus. Kai kurie iš mūsų baldai yra net rankomis dažyti ir taip labai individualus. Daugelis iš mūsų indaujos ir Sideboards yra pristatomas jau sumontuotas. Atsiliepimus apie mūsų indaujos ir Sideboards aišku, kaip aukštos kokybės, jie yra. Ar Baroko arba vaistininkui spintos įkvėpė klasikinis, Tudor stiliaus ir šiuolaikinių, mums, neįprasta baldų, kurie turi unikalų grožį.

Įspūdingas baldai kiekvieną dieną

Indaujos ir Sideboards yra labai universalus, nes jums nereikia reguliariai vyksta objekto. Dėl jų nuspėjama dydžio, tai yra įmanoma, jei jūs norite pakeisti ir sukurti skirtingų parodymų. Indaujos ir Sideboards yra šviesos versija sunkiųjų Kabineto ir malonumas jų savininkai su neįprastų formų ar neįprastų spalvų. Baldai, kurių paslaptis, kad paslėpti, ar šmaikštus ranka-dažytos optika mes siūlome, iš OTTO Internetinė Parduotuvė naujoji priemonė.