Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Viršuje Funkcija:I-Šviesos IPL6780 apie REMINGTON® yra aukštos kokybės plaukų šalinimo sistema, skir..
€ 399.99
€ 299.99
Pagal naudojimą, novatoriškas šviesos-bazinė VEIDO technologijas (Intensyvios Impulso Šviesos = inte..
€ 249.99
€ 209.99
I-Šviesos Luxe IPL8500 yra aukštos kokybės plaukų šalinimo s..
€ 499.99
€ 399.99

IPL plaukų šalinimo

 

"Patarėjas ir Naujienos iš biudžeto ir technologijų mūsų technologijų Portalas ATNAUJINTA

 

---------------------

 

Atrasti visą mūsų produktų asortimentą, Skalbimo, Valymo ir kūno priežiūra:

 

"Skalbimo mašinos

 

"Apliejiklis džiovintuvas

 

"Džiovintuvas

 

"Šilumos siurblys džiovintuvas

 

"Siuvimo mašinos

 

"Dulkių siurblys

 

"Robotas dulkių

 

"Steam cleaner

 

"Šiukšlių

 

"Kvepalai

Perkant patarimų IPL plaukų šalinimas

Nuolat lygi oda

Vos per kelias savaites paplūdimio atostogų į Maldyvus. Skrydžiai yra užsakytas, Hotel yra pasirinktas, Bikini ir apsaugos nuo saulės yra perkamos. Jūs galite mėgautis gražiausių metų savaites. Todėl oda atostogų nuotaika ateina ir jokių plaukelių ant kojų arba pagal pažastų trukdo, pradėti laiku, su IPL plaukų šalinimo. Plaukų šaknis karščio nualintą ir nebegali augti ir oda lieka visam laikui lygus ir gražus. Kaip IPL plaukų šalinimo darbus ir tai, ką jūs turėtumėte apsvarstyti perkant naują prietaisą, jūs išmoksite šio pirkimo patarimų.

 

Turinys

> IPL plaukų šalinimas su šilumos graži oda be plaukelių
> Šie modeliai yra naudojami IPL plaukų šalinimo, yra
> Taigi, jūs, naudodami savo prietaisą IPL plaukų šalinimo teisingai
> Išvada: IPL plaukų šalinimas šviesa ir šiluma lygi oda

 

IPL plaukų šalinimo suteikia šiluma graži oda be plaukelių

IPL plaukų šalinimas (trumpas "ntense Pulse Lskrydis", "intensyvios impulso šviesos") yra pagrįsta perskaičiavimo atsižvelgiant į šilumos energijos. Susitikti šviesos impulsų odos, kairės dykuma gautą šilumą į plaukų šaknis. Po to, kai dykuma plaukų folikulai negali atsinaujinti, ir sunaikinami plaukų nebėra auga.

Palyginti su kitais metodais, plaukų šalinimas, pavyzdžiui, Skutimosi ar Depiliavimo turi IPL-proceso privalumus: Jis negadina ir atrodo patvarus. Plaukų ražienų ir odos sudirginimą ar išaugę plaukai yra praeities dalykas.

 

Šie modeliai IPL plaukų šalinimo, yra

Kojų, pažastų, bikini zonos, viršutinės lūpos: Su įrenginys, IPL plaukų šalinimas, pašalinti nepageidaujamus plaukus, į moterų nebėra Šansų. Vyrai gali atgal su šių prietaisų, plaukai ant krūtinės ar nugaros prie kūno. Priklausomai nuo kūno, kad būtų elgiamasi regione, yra įvairių versijų.

IPL plaukų šalinimo, smulkaus kūno dalių moterims

Maži plaukeliai ant viršutinės lūpos, kitas-veidas arba bikini srities prietaisų, kurie buvo sukurti būtent dėl šių kūno dalių. Veido arba bikini srities priedą, klasifikuojamos 2 cm2 odos , ir todėl yra geras mažuose plotuose. Įranga IPL plaukų šalinimo veidas arba Bikini srities kainuoja apie 130 eurų.

IPL plaukų šalinimo ant didelių kūno dalių moterims

Rankų, kojų, pilvo, Bikini, pažastų ir atgal, prietaisas viso kūno epiliacija. Plačiau popieriaus, tuo greičiau organizme gali būti išlaisvinti iš plaukų. Dažnai apima esė 4 cm2. Kai kurie įrenginiai turi iki penkių lygių intensyvumas, dėl odos tipui. Viso kūno gydymas trunka pusvalandį. Tokį prietaisą, jūs gausite 200 €.

IPL plaukų šalinimo vyrams graži oda

Prietaisai, sukurtas specialiai vyrams, siekiant apimti didesnį plotą plaukų šalinimo . Plaukų ant rankų, pagal pažastų, ant pečių, ant pilvo, gaktos srityje, ant kojos, ant krūtinės ir ant nugaros gali būti greitai ir be skausmo pašalinti. Kai kurie gamintojai pateikia peiliuku Rinkinys. Prietaisas vyrams už ne mažiau kaip 200 eurų.

 

Todėl jūs galite naudoti savo prietaisą prie IPL plaukų šalinimo teisingai

Kaip užmiršimas, odos šviesos impulsų tik per augimo fazėje plaukai yra įmanoma, reikėtų taikyti su IPL prietaisas reguliariai kartoti. Nes tik nuo 15 iki 20 % plaukai yra augimo fazėje. Todėl, pirmas keturias gydymo reikėtų pageidautina ne rečiau kaip kas dvi savaites. Tada, jūs galite atlikti visas keturias savaites IPL plaukų šalinimo.

Gydyti pati, galite nustatyti, kad prietaisas su atraminio paviršiaus oda, ir pašalinti paspaudus mygtuką " flash šviesos. IPL plaukų šalinimo darbus geriausias dėl šviesi oda ir tamsūs plaukai. Balta, pilka arba raudona, IPL plaukų šalinimas nėra įmanoma. Taip yra dėl šių plaukų spalvas nėra spalvos pigmento Melanino, kuris nenurodo kitaip, atsižvelgiant į jūsų plaukų.

Patarimas: Skutimosi prieš gydymą su mot. skutimosi ar vyrų skustuvas, nes flash šviesa IPL plaukų šalinimas į plaukų šaknis, galite sunaikinti. Plaukai yra per ilgas, jis negali dirbti.

 

Išvada: IPL plaukų šalinimas šviesa ir šiluma lygi oda

  • Dėl veido ir Bikini srities rekomenduojami modeliai IPL plaukų šalinimo, kurių kūno priedą, 2 cm2 odos dangą. Skirta smulkiems kūno sričių, pavyzdžiui, viršutinės lūpos, gali būti baisus plaukai paleistas. Tokį prietaisą, jūs gaunate iš 130 €.
  • Viso kūno epiliacija moterims (rankų, kojų, veido, pažastų) trunka apie pusvalandį. Šiam tikslui prietaisas yra tinkamas su itin didelis kūno priedas 4 cm2. Šie įrenginiai yra mažiau kaip 200 eurų.
  • Taip pat prasideda nuo 200 eurų yra išlaidos, plaukų šalinimo prietaisai, ypač vyrai. Kūno parama paviršius yra šiek tiek didesnis, taip, kad, pavyzdžiui, nugaros arba krūtinės gali būti visam laikui plaukų nemokamai.