Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Su Tweezerman, "Smooth Finish Plaukų Valiklis" pašalinti net mažiausias ir smulkiausius plaukelius g..
€ 24.95
"SPARKLE IR BLIZGESĮ" dovanų rinkinys iš Tweezerman savotišk..
€ 52.95
€ 45.99
Mažesnių Versiją gerai žinomas ir apdovanojimai Kreivai twee..
€ 14.95
Informacija: Puikus zusammenlaufende, handgefeilte patarimai Suimkite plaukų patikimai ir tiksliai P..
€ 24.95
"Klasikinis, Nerūdijančio Taško Tweezer" yra žinomas dėl kuo..
€ 26.95

Asmeninė priežiūra

 

Asmens priežiūros, kūno ir plaukų.

 

Kasdien rūpintis, yra mūsų gyvenimo dalis, pvz., kasdien suvartojamo maisto kiekį. Plaukų, Pirštų ir nagai, dantys, veido ir kūno asmens priežiūros prietaisain išlaikyti. Tai yra, kodėl OTTO didelis pasirinkimas prietaisų priežiūros. Kosmetika, plaukų džiovintuvai, skustuvai, dantų šepetėliai ir kitų asmens higienos prietaisai, galima rasti kūno priežiūros intervalas.

 

Asmens priežiūros prietaisai jūsų Wellness

 

Išvalyti savo veidą švelniai dušas su Philips® Gesichtsreinigungsgerät VisaPure. Tik po Minutės spinduliai jūsų veido ir iškirptės zonos. Gydyti jūsų kaklo ir jūsų pečius su šildymo kilimėlis. Imtis po varginančių dienos, a Fußsprudelbad. Palepinkite save aromatai iš "Dior", JOOP, arba BOSAS. Stiliaus savo plaukų su plaukų tiesinimo priemonė arba Garbanoti geležies. Išlaikyti dantis su Schallzahnbürste ir su žodžiu irrigator. Asmens priežiūros prietaisai, " OTTO-Parduotuvė, pasiūlys jums viską, už savo gerovę.

Geriausia asmens priežiūros Geriausių rezultatų

Asmens higiena yra ne tik būtinas Blogis, bet abi ponios ir ponai būti įdomus ir padidinti savo gerovę. Su teise produktai iš mūsų Internetinėje Parduotuvėje jūs galite padaryti savo namų į nekilnojamojo Sveikatingumo oazė ir kasdien asmens higienos šiek tiek laiko. Mes atliekame daugelio produktų, asmens priežiūros grynas malonumas, ir grynas indulgencija pažadėjo. Asortimento mūsų OTTO Internetinė parduotuvė sudaro dušo želė ir Muilas apie kūno losjonai ir Dezodorantai, įvairūs produktai, plaukų šalinimo viskas, ko reikia švarus, gerai išlaikytas kūno reikia. Nereikia nė sakyti, kad skirtingų tipų odos omenyje, kad kiekvienam individualiai, geriausia-montavimo tualeto reikmenys galima rasti.

Gerai išlaikytas kūno išsiskiria gyvybingumu ir energija iš

Sveiką kūną gyvenimo sveiką protą, taip sakoma. Taigi, jums turėtų rūpintis savo kūno nebūtinai pakankamai dėmesio, ir visada tinkamus produktus naudoti. Su aukštos kokybės produktai už kasdieninę priežiūrą gali būti Optimalus iš Išorės ir gauti kūno jausmas geriau. Visa tai atsispindėjo taip pat charizma žemyn, gerai išlaikytas, atrodo, automatiškai daugiau patrauklus ir palieka geresnį įspūdį. Dušo želė ir kūno losjonai nuo mūsų Internetinėje Parduotuvėje palepinti ne tik dėl savo atrinktų ingredientų, bet ir per jų kilnus kvapai, kurie pakerėti jausmus ir atsipalaiduoti akimirkų. Žmonėms, turintiems jautrią odą, yra, žinoma, taip pat Kūno priežiūros, be kvepalų ir konservantų, odos, gali dirginti. Jūs galite vis dar rasti savo optimalų kūno priežiūros mūsų Internetinėje Parduotuvėje!

 

Atrasti sritį, asmens priežiūros prietaisus iš šių sričių:

Ruda | Laser Hair Remover | Plaukų | Kraujo Spaudimo Monitoriai | Krosnelės | Indaplovės

Daugiau produktų asortimentą galite rasti čia: