Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Dydis
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
EvoX Anglies lova skersiniai padaryti su 28 elastinga pavasa..
€ 249
€ 129.99
Į grotelinių rėmas su 28 visiškai lanksti-sumontuoti du kartus pavasario skersiniai ir aukštas komfo..
€ 162
€ 74.99
Poromis arba Atskirai už Super kainą! 28 elastinga, tampri juostos yra saugomi pagal kilnojamųjų Duo..
€ 115
€ 74.99
7-zona rėmas yra patogus ir patvarus. 30 elastingos ir tuo pačiu metu tvirtos orinės skersiniai yra ..
€ 140
€ 99.99
Roll-up grotelės yra pagamintos iš eglės medienos, todėl yra labai stabilus ir tvirtas. Roll-up grot..
€ 79.99
€ 39.99
Rinkinį sudaro čiužinys ir atitikimo lovos rėmu. Čiužinys su 1000 Tonnentaschenfedern (remiantis Fed..
€ 492
€ 229.99
Stiprumas barų, kiekvienas 18 mm, plotis-64 mm. Medžiaga: Eglė Markė: 20 Sau Leisti Dydžiai: plotis ..
€ 39.99
7-zona grotelinių rėmas yra patogus ir patvarus. 30 elasting..
€ 180
€ 129.99

Lovų grotelės

 

---------------

 

Čia rasite jums tinkamą čiužinį:

 

Čiužiniai

 

• Baby čiužinys

 

• Bonell Spyruoklės Core Čiužinys

 

• Langelis Pavasarį Čiužinys

 

• Pavasarį core čiužinys

 

• Šalto putų čiužinys

 

• Vaikai čiužinys

 

• Latekso čiužinys

 

• Geležinkelių čiužinys

 

• Pocket pavasario core čiužinys

 

---------------

 

 

Lentelių pagrindai jaukus ir ramus miegas

 

Mūsų OTTO-Parduotuvėje jūs rasite tinka bet kokios standartinės lova, lovos grotelės , visų dydžių ir dizaino. Geras miegas yra itin svarbus yra mūsų gerovei. Tai dar labiau svarbu, kad jums atkreipti ypatingą dėmesį į tai teisingas pasirinkimas jūsų dengtą bazę. Mes siūlome jums vieno ir dviejų lovos rėmai. Pastarasis taip pat yra dviejų dalių. Pagal jūsų poreikius, jūs galite padaryti įvairių variantų, tokių kaip aukštos elastinga pavasario medienos, ir ortopedinių plokštės rėmo nuspręsti.

 

Modernus lovos rėmai ramesnį nakties

 

Apie www.otto.de jūs galite rasti naujausias ir labiausiai naujoviškų produktų srityje lovos rėmai. Jeigu jūs ieškote modelio skirtingų pozicijų saulės, grotelinių rėmas yra verta su varikliu,-reguliuojama nugaros ir kojų dalys. Be to, jūs pastebėsite, taip pat rūšių, kurių pavasarį funkcija ir lanksti pečių komforto zoną. Su mūsų Pasiūlymų, jūs galite mėgautis puikus miego - Pasirinkti geriausią modelį.

Perkant Patarimų Grotelinių

Yra dalykų, kurie veikia taip puikiai, jei jūs neturite pastebėti, kad jie yra ten. A grotelinių rėmas, esate sveikas (by)miego. Jei visi lova modulių, nuo rėmo iki čiužinys – sutinku šimtu procentų, galės atgauti savo lovoje tikra oazė taiką, už visų pusių. "Jūs padarėte, kad jūsų lova, todėl jūs melas", – ši patarlė, turite imtis ieškoti naują Čiužinį, kad ji yra ramioje pažodžiui. Nes perkant dengtą bazėje nėra Tendencijos, mados Dizaino ir mados spalvų, bet tik jų pačių poreikius. Todėl jūs parengti balansą ir atsakyti į šiuos klausimus:

 • Kaip galiu naudoti mano lova?
 • Aš vis dar patogus ir / arba kai atsistojus ant kryžiaus?
 • Turiu tą pačią miego modelį kaip mano Partneris?

Būti sąžiningas su savimi ir priimti save už šiuos klausimus, metu. Galų gale, jūs išleisite maždaug trečdalį savo gyvenimo miega, ir patirtis bus mokiau jus, kad jūsų kūnas turi savo miego pageidavimus, ir kartais net mažiausias miego nuodėmes yra jautrus.

Jūs žinote, kai esate kankinasi ne paskutinis, su standus galūnių, iš svečias sofos, arba kitaip gražus Viešbutis-atostogų savaitės įtempta jautėte? Kad svajoja namuose lovoje yra daug geriau, nerimauti-laimei, įvairių virbas modeliai: klasikinis mediniai su stiklo pluošto plastiko modelis sutvirtintas. Jums atnešti ergonomiškai ir ortopediškai sudėtinga miegamoji tiesiog, kaip atsipalaiduoti, naktį, kaip ir tiems, kurie nori mygtuko paspaudimu reguliuojamas vejos jaukus filmą ir skaityti naktų, arba dėl sveikatos priežasčių, daug laiko praleisti lovoje.

Taigi, po pirkimo, ne rude awakening, mes surinkome jums visiems iš populiariausių modelių ir jų savybių ir svarbiausių atrankos kriterijų. Mes informuosime jus apie Sąveiką lentelių pagrindas ir čiužinys, ir apie kuriuos lova tipų lentelių pagrindas yra tinkamas.

Pagrindinis dalykas, klimatas yra teisė

Lovos įsigijimo, mūsų tikslas yra visų pirma stilingas lova rėmo ir atgal šeimai čiužinys. Galiausiai, ji yra žinoma Seniai: Kas įdeda save į blogą, ne tik rizikuojant lėtinis miego deficito, bet ir sveikatos problemų. Kad baras yra rūdžių atominis funkcijas, o ne vien reikalavimas trukdo laisvai atveju, dažnai yra nuvertinamas. Deja, kadangi Čiužinys pad, taip pat pagal sustabdymas yra atsakingas už tai, kad drėgmė iš mūsų miego gali vietoj. Per naktį, mes prakaito vidutiniškai pusę Litro skysčio. Ir kas nori, pagalvės apsauginės ausinės, miltligė, ar net pelėsiai pagal mėgstamiausia? Teisingai su kitų sudedamųjų dalių lova kartu, atsipalaidavęs, ir palaiko pakaba su kūnu, nesvarbu, kaip dažnai paverčia savo miego. Ir visa tai net per labai ilgą laiką.

O čiužiniai higienos sumetimais, po aštuonerių iki dešimties metų, turi būti pakeistas turėtų būti, gali būti aukštos kokybės grotelinių rėmas – nepriklausomai nuo jų tipo – du dešimtmečius ir ilgiau. Iš tiesų, jis gali lengvai su antgalio tvirtinimo dulkių siurblys ir bet mikropluošto skudurėliu nuvalykite. Naują pirkti reikia tik tuo atveju, jei rūdžių truest šio žodžio prasme.

Dėl šio ilgas tarnavimo laikas, tai yra, patartina patikrinti, tiksliai, kuriems jie nori būti ten už metus, ir eiti miegoti. Jums pateikti sąrašą su svarbiausių klausimų:

 • Galiu naudoti savo lovą tik Miegui, arba glaustis prie mėgsta skaityti, chip sukandžiota, ar TV pagalvę?
 • Kas yra mano pečių, nugaros ir mano dubens reikia ateiti gera, per naktį?
 • Savo pavargusias kojas yra laimingi, kai jie yra vakare, švelniai pateikti elektroniniu būdu?
 • Taip pat esu susirūpinęs: aš per ilgai, kad standartinis lovos matmenys?
 • Vesiuosi pora litų daugiau, nei dauguma vidutinė kabina ant svarstyklių?
 • Aš kenčia nuo alergijos?

Klausyk savo kūno, tada jūs teisus, bet kuriuo atveju.

Kaip aš teisingas? Padaryti check list!

Tradicinis dengtą labiausiai susipažinę su nuo vaikystės. Jis susideda iš plastiko, metalo ar pavasarį medienos rėmo, atstumas 3 cm iki 5 cm taisyklė 25 elastinės Juostelės yra sustabdytas. Auksinė taisyklė: siauresnės juostos, ir mažesni tarpai tarp jų, tuo didesnis komfortas. Be to, įvairių mechaninių ir variklių varomas versijas, yra naujų įdomių pokyčių, pavyzdžiui, plokštės rėmo rūdžių, pavasario barų super lankstus, sukasi diskai yra pakeistas, kurie pritaikyti būtent prie kūno formos. Šis variantas, tačiau turi savo kainą.

Pakankamai rūdžių-klasikinis roll, ar norite miego komfortą su prabangos? Čia jūs galite patikrinti, kurie iš populiariausių dizaino jums yra iš klausimą:

Roll-up grotelės

Dangos, čiužinių nustatyti, padaryta! Kad paprasčiausias variantas iš virbas balai su paprastumo ir mobilumo, lankstus lentjuostėmis medinis ar plastikinis rėmas, bet elastine Juosta sujungti vienas su kitu. Galia nesunaikinami Evergreen mėgstamą kiekvienas studentas judėti, bet veda į kompromisą dėl komforto. Dėmesio, kaip ir visi grotelės taip pat yra rūdžių, roll: minkštos medienos, pavyzdžiui, eglės ir pušies yra lengva dėl piniginės, tačiau eiti sumušė greičiau. Kietųjų lapuočių yra daugiau protinga investicija. Kartu su aukštos kokybės čiužinių, šios bazės modelis yra sveikas miegas puikiai baudą.

Standartinis grotelinių

Tai yra klasika, visi žino. Čiužinys tokio pobūdžio dokumentų susideda iš plastiko, metalo ar medžio karkaso. Kuris yra geriausias? Grynai Skonio Reikalas. Mediena yra laikomas visų laikų klientų pamėgta, plastikas yra ne mažiau kaip iš girgždėti - ir knarranfällig, nes jūs esate atleista. Į grotelės, bendrai, apie 25 lankstus mediniai pavasario-sėdynės, plastikiniai elementai. Išskyrus biolatte groteles alergiškiems žmonėms ir aplinkai, yra sąmoningas: jie yra pagaminti tik iš natūralių Miškai, daugiausia bukas arba alksnis, ir yra be metalų ir cheminių medžiagų. Tie, kurie pasirinkti produktai su FSC patvirtinimo antspaudu, perkant medieną iš patikrintų tvarių miškų.

Reguliuojamas Variantai

Kas norėtų turėti jokių elektroninių dalykėlių lovoje, tačiau, kaip ir sėdėti ir atsipalaiduoti, arba nugaros skausmus patiria turėtų rinktis reguliuojamo multi-zone grotelinių rėmas. Tai yra Vietų, padidėjęs spaudimas, pavyzdžiui, sėdmenų ir dubens srityje, su Dviguba sustiprinta. Priklausomai nuo modelio, yra nuo dviejų iki septynių pagalbinių zonų, kurios yra savarankiškai reguliuojamas. Super Kojų vakare! Taip pat sustabdyti ir laipsnį, kietumą galite reguliuoti su reguliuojamu spaustuvai į jūsų Pageidavimus. Kas yra įvairaus kietumo yra geras? Jos suteikia daugiau erdvės į rūdis, sunkesni kūno, mažina vietovių giliau čiužinys su kriaukle ir lengvesni sričių vienu metu. Idealiai tinka galvos, kaklo ir stuburo, kad nėra atlenkti horizontaliai miego metu. Kai kurie iš septynių zonų produktų taškai, taip pat su reguliuojamu galvos. Svarbu: Įsitikinkite, kad inflexion pabrėžia savo grotelės matmenys jūsų kūno atitinkamai koreguoti.

Elektros Grotelinių Rėmas

Šis elektrinis variantas yra keturių ar daugiau zonų, lengvai ir atsipalaidavę nuotolinio valdymo pulteliu reguliuojamas . Įsitikinkite, kad kiekvienos zonos kūno Segmentas gali būti savarankiškai reguliuojamas. Ypač patogu tai, jei tai atsitinka nuolat. Taigi, galvos, nugaros, kojų ir pėdų taškas gali būti tiksliai išdėstyti, ir tai duoda itin aukštą miego komfortą. Šio tipo modelius ne retai siūlome įvairias papildomas funkcijas, pvz., aukščio reguliavimas ar hüftstabi lisierende viduryje zonos armatūros. Skamba kaip ortopedijos žargono, ne tik žmonėms su judėjimo apribojimus arba prastos kraujo apytakos įdomu, bet, kad prisiglausti prie iki, skaityti ar žiūrėti TV springs. Atminkite, tačiau, kad elektros lovos pagrindas yra nuostabiai universalus, bet žymiai brangiau, nei mechaninė versijas. Žmonių atveju, kurie dėl ligos, pririšdavo prie lovos, dėvėti sveikatos draudimo paprastai kainuoja pakabos, lova rėmo ir čiužinys.

High-tech pagal čiužinio

Kaip kažkas iš mokslinės Fantastikos romano išvaizda, tačiau prabangių variantų . Su roll-up grotelės-klasikinis, šie modeliai turi mažai ką bendro. Kas dirba pasirenka vieną iš šių super lankstus, dažniausiai, ne tik, bet ir Medžiagos įvairios, derinius, pasirinkti iš. Kam, kad vykdymas yra iš klausimo, taip pat nusprendžia, pirmiausia savo kūno. Tauriųjų dizaino greitai patikrinti:

Plokštės rėmo plokštelės arba grotelinių rėmas

Kaip rodo Pavadinimas, patiekalas latte, įprasta pavasario barų naudojant plastikinį įdėklą pakeisti, kurios pasukti į tris aspektus, įsisavinti visus puslapius, ir nukreipti savo kūno koreguoti nerūdijančio. Ergonomiška svajonių stuburo! Jie atsižvelgti į pasirenkant jūsų grotelės, skaičius plokštė – superior (90 x 190 cm, 100 x 200 cm), jis paprastai yra 72. Daugiau skiltelės, patogiau.

Skersiniai ir sparno plunksnos

Įstaiga paramos į tris lygius, daugiau high-tech. Šiuo variantu, spyruoklės, pagamintos iš aukštos elastinga plastiko pluošto guoliais užtikrina didesnę. Šių lankstaus Plastiko, pritvirtinto prie rėmo skersiniu per kabamųjų tiltų. Taip pat, yra mobilūs, žinoma. Skamba sudėtingai, bet yra tiesiog gražus: kaip rezultatas, kiekvieną pavasarį tiksliai reaguoja į jūsų judesius ir pereina į Masę. Ir taip kiekvieną organizmas prisitaiko prie smulkiausių Detalių.

Ir ant viršaus? Tinkamą čiužinį!

Jei Sąveika tarp skersiniai ir čiužinių yra miego malonumą, taip pat garantuotas. Tam, kad ši Sąveika būtų tinkamai veiktų, svarbu kovoti su įvairiais intervalais, medžiagos, lanksčios Juostos, vėdinimo reikalavimai ir aukštį.

Pavyzdys: ne-reguliuojamas sluoksnis arba kietos medienos lentelių pagrindas yra ekonomiškas ir leidžia jums Latekso, viskozė putų ir pavasarį, pagrindinius reikalavimus, taip pat svajonė, kaip iki putų. Su Alergija-nemokama ir gamtos čiužiniai jūs galite tvarkyti. Sudėtingų plokštės rėmo modelis poreikius, tačiau ypatingą Latekso ar šaltas putų čiužiniai, siekiant išlaikyti savo sukimosi tinkamai ir Veikia.

Dešinėje dydžio, tai yra

Gana lengva yra tinkama grotelės dydį pagal jūsų lovos rėmu rasti. Čia gali būti lengvai nukreipiama į vidų: baras, yra apie 2 cm rūdžių ilgio ir 0,5 cm pločio, mažesnių už kadro, tada viskas yra vietoje. Net labiausiai myli, labiausiai lova savininkai, beje, su dviem pavasario sistemos geriau. Kodėl? Grotelės su didesne span nuo 180 x 200 cm, ji yra dvigubai sunkiau, ir todėl reikia tvirtesnės spyruoklės. Tai ateina sąskaita elastingumą, taigi, ir komforto lygis. Du rūdžių sprendimas pat yra ir pusiausvyros klausimas. Negali kompensuoti sustabdymas ir čiužinys skirtingų miego judėjimo ir svorio skirtumai iš Partnerių, tumbles greitai, kai kas nors grubiai nuo spyruoklių. Todėl geriau eiti su dukart sprendimas dėl vertės sumažėjimo nuostolius. Šia prasme: Miegoti gerai!

Išvada

Jūs galite pasirinkti savo virbas laiko ir susipažinkite išsamiau apie visas įmanomas galimybes. Galiausiai, jūs norite pirkti, ne trumpalaikė tendencija, baldų, tačiau ieškote aukštos kokybės, patikima ir idealiu atveju ilgalaikio kompanionas, kad atitiktų jūsų individualius poreikius. Pažvelkite, bandymo ir bandymo-antspaudas gali padėti.

 • Ką reikia mano kūno? Traukti, perkant ne tik savo dydžiu, savo miego pageidavimus, ir jūsų kūno svorį, bet ir galimas skundus atsižvelgti. Tik tokiu būdu gali padėti sustabdyti savo kūnu. Motorinių sutrikimų, paspaudus mygtuką kontroliuojamos elektros rūdžių yra tikras paramos.
 • Ką mano specialistai? Jei turite nugaros problemų ar net lėtinis skausmas į petį, ar dubens srityje pasikonsultuoti prieš perkant, jūsų, kaip specialisto, ir imtis arti pažvelgti patvirtinimo antspaudą. Tai yra jūsų sveikatai.
 • Tinka lova rėmo ir čiužinys tikrai? Įsitikinkite, kad rėmas ir čiužinys yra suderinta tarpusavyje. Spyruoklinis čiužinys gali būti skirtinga, pakabos, nei oro nepraleidžianti putų atsitiktinis šalto variantas.
 • Galiu naudoti savo lova kaip įdaryti sofos? Jei jums patinka žaidimas, savo lovoje, o ne jauki oazė Skaitymas, kompiuteris, ar kino naktys ruožtu, elektroniniu būdu reguliuojamas variantai teisingai. Su kuriuo jūs ne tik nugaros Naudai. Galite nustatyti, kad didysis kojos ar pėdos, be erzina pagalvę bokštai ir lubų kamuolius.