Prekių ženklai:

Kaip pasirinkti prekę

Prekės gali būti pasirinktos iš tradicinių "popierinių" arba "online" katalogų, taip pat tiesiogiai OTTO-MODA tinklalapyje (www.otto-moda.lt).

Čia rasite naudingos informacijos apie tai, kaip lengviau rasti norimą prekę.

 

1 žingsnis. Laisvas plaukimas ar ne šūvis į tikslą?

Pasirinkite reikiamą produkto grupę iš pasiūlytų mūsų svetainėje nuorodoje meniu:

 

Jei įsivaizduojate, kaip atrodo prekė kuri užpildys Jūsų garderobą ar papuoš Jūsų namus, verta pasinaudoti paieška. Norėdami atsiriboti nuo visų Jums nereikalingų ir nedominančių prekių verta apibrėžti sritį, kurioje ieškosite - prekės moterims, vyrams, vaikams ir kt.

 

Žingsnis 2. Jei pasirinkimas per didelis.

Po užklausos įvykdymo galite gauti dešimtis ar šimtus puslapių su nuotraukomis ir trumpu prekių aprašymu. Jei norite sutaupyti laiko ir norimą prekę surasti greičiau, susiaurinkite paieškos sritis, naudojant atitinkamus kriterijus – spalva, kaina ir prekės ženklas. Pasirenkant pagal kainą, galite apsistoti ties tam tikra kainų riba, arba kitaip nurodyti, kad Jus domina modeliai sumažintomis kainomis.

 

Žingsnis 3. Atkreipiam dėmesį į detales

·         Spustelėję ant prekės paveikslėlio pasinaudokite funkcija "po didinamuoju stiklu ", kad apžiūrėti visas pasirinkto produkto detales.

·         Pasirinkite norimą prekės spalvą (iš gamintojo siūlomų).

·         Pasirinkite norimą dydį.

·         Susipažinkite su prekėmis kurios įeina į komplektą su pasirinkta preke.

·         Gaukite išsamų prekės aprašymą (sudėtis, savybės ir t.t) bei raskite jos ARTIKULĄ (prekės numerį)!

Pastaba: Prekės artikulas (ir jo kaina) priklauso nuo dydžio ir spalvų (baldų - apdailos medžiagos). Todėl iš pradžių nusistatykite norimą spalvą ir dydį ir tik po to užfiksuokite artikulą.

 

4 žingsnis. Patikrinti ar prekė neišparduota

Prieš darant užsakymą, rekomenduojame patikrinti ar norima prekė yra Vokietijos sandėlyje. Tai galima padaryti čia.

5 žingsnis. Užsakom!

Padaryti užsakymą, užpildydami formą, kurią galite rasti paspaudus ant nuorodos. Atkreipkite dėmesį, kad, per vieną kartą galite užsakyti ribotą prekių skaičių. Jei norite užsisakyti daugiau prekių – baikite vieną užsakymą ir pradėkite kitą.

6 žingsnis. Mes gauname!

Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas, Jūs gausite SMS pranešimą į savo mobilujį telefoną (jei pageidausite prekes atsiimti ofise Vilniuje) arba pranešimą iš pašto (jei esate ne iš Vilniaus). Atsiimant prekes pašte privalote turėti su savim asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.


Linkime Jums malonių pirkinių!