Prekių ženklai:
  • Hialurono Wirkkonzentrat raukšlių+tonizavimas (, 13 ml) Hialurono Wirkkonzentrat raukšlių+tonizavimas (, 13 ml)

Hialurono Wirkkonzentrat raukšlių+tonizavimas (, 13 ml)

  • Statusas:
  • Artikul:C2Q9X2P
  • Katalogas

    Otto

nuo € 16.65 € 12.98
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Produkto savybės:

Mažina raukšles ir suteikia intensyvų drėgmės

Didėjant amžiui, vis daugiau ir daugiau raukšlės susidaro dėl įvairių aplinkos veiksnių, ir šalinimo iš organizmo hialurono rūgšties ir oda vis labiau praranda drėgmę. Hialurono Wirkonzentrat raukšlių + tonizavimas, mažina raukšles nuo pirmojo jo taikymo, skersinio hialurono rūgštis minkština ir plumps odą iš vidaus. Odos suderinamumas dermatologiškai patikrintas.

Ingredientai:
Aqua, Diethylhexyl Karbonatas, Dicaprylyl Karbonatas, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hidrintas Alyvuogių Aliejus, Hidrintas Poliizobutenas, Metil-PROPANDIOLIO, Glicerinas, Stearilo Dimethicone, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Sacharozės Stearatas, Parfum, Caprylyl Glycol, Sodium Halurono, Ksantano Derva, Dimethiconol, Natrio Karageninas, Maris Sal, Oktadecenu, Fenil Propanolis, Fenetil-Alkoholis, Citrinų Rūgštis, Linalolis, Citronelolis, Butylphenyl Methylpropional, Geraniolis.

Šaltinis: duomenis pateikė gamintojas
Data: 08/2015
Pasiūlymai