Prekių ženklai:
  • Apmušalai No. 1 Bikereyes, sporto akiniai "jet" Apmušalai No. 1 Bikereyes, sporto akiniai "jet"
  • Apmušalai No. 1 Bikereyes, sporto akiniai "jet" Apmušalai No. 1 Bikereyes, sporto akiniai "jet"

Apmušalai No. 1 Bikereyes, sporto akiniai "jet"

Helly - No.1 Bikereyes
  • Statusas:
  • Artikul:5287310399
  • Firma:

    Helly - No.1 Bikereyes

  • Katalogas

    Otto

nuo € 19.44
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Dėl didelio gabaliuką modelis jet jums ne tik turi labai platus laukas, tai dviratininkas akis bus apsuptas tuo pačiu metu, kaip apsauginis skydas. Taigi, Vėjo turi mažai Šansų. Pamušalu užtikrina pakankamą oro įsiurbimo taip, kad važiuoti baigiasi suvirinimo baseinas. Optimalios Formos korpusas neleidžia sukurti oro whirls už akinius. Į versetllbaren laikiklis, kad tilptų pagal šalmas puikiai. Nemokamai: Šis modelis ateina su nemokama mikrofibros atveju!


Apmušalai No. 1 Bikereyes
Apsaugos ir Dizaino, Pagaminti dviratininkams
Akiniai mes ne išrado, bet biker akinius!
Kilmės Apmušalai biker ' s akinius, kurie jau pasiekė jau seniai kulto statusą MC scena. Ji yra ne tik Dizainas ir ergonomika, kurių dėka šie akiniai vienas iš geriausių dviratininkas akinius. Tai visų pirma įvairių techninių naujovių, pavyzdžiui, aukštos kokybės HLT® plastikinių lęšių, kurie supa abi akis kaip apsauginis skydas. Visi Apmušalai dviratį Reyes net atspari ugniai bandymo! Dvipusis anti-rūko danga ir UV400 Filtras saugaus peržiūrėti. Be kita ko, MOTORRAD magazine patvirtino, kokybės akiniai nuo saulės išsamioje Bandymų (klausimas 16/2014) su labai gera.
Pasiūlymai