Prekių ženklai:
  • Šeimos Tendencijas Džersis suknelė "Rinkinį 2" su atitikimo švarkas Šeimos Tendencijas Džersis suknelė "Rinkinį 2" su atitikimo švarkas

Šeimos Tendencijas Džersis suknelė "Rinkinį 2" su atitikimo švarkas

Family Trends
  • Statusas:
  • Artikul:4860170699
  • Firma:

    Family Trends

  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 84.37
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Žavinga, mergaitišką spalvų, gėlių ir elegantiškas-šviesos programas, ir pavasaris veikia šiek tiek sumažinti iki veršelių šiame festivalyje, suteikti žymių suknelė girly žaisminga elegancija su Princese aura nėra atsakingi. Papildo gana suknelė su atitikimo švarkas kad susitvarko stiliaus suknelė meistriškai ir, svarbiausia, su paprasta turas supjaustyti be apykaklės ir stilingas trimitas įsitikinęs rankovėmis. Spalvų derinius, kad kiekvieną merginos svajonė išsipildys ir patenkinti reikalavimą dėl iškilmingai eleganciją kid-friendly versija. Gėlių aplikacijos ir siuvinėjimo būdus liemenė pabrėžti, elegantiškas ir žaismingas stiliaus suknele, kuri tinka kaip bendrystės arba patvirtinimo suknelė kaip gerai, kaip oficialią aprangą gėlių mergaitė ar daugelio kitų švenčių progomis.
Pasiūlymai