Prekių ženklai:
  • EDZARD vėjo šviesos "Verona", su vainikas EDZARD vėjo šviesos "Verona", su vainikas
  • EDZARD vėjo šviesos "Verona", su vainikas EDZARD vėjo šviesos "Verona", su vainikas

EDZARD vėjo šviesos "Verona", su vainikas

EDZARD
  • Statusas:
  • Artikul:6648952399
  • Firma:

    EDZARD

  • Katalogas

    Otto

nuo € 387.40
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Su EDZARD vėjo puikus pajusti-gera atmosfera gali būti sukurtos su šviesos. Stilingas apšvietimas su šilta žvakių šviesa, jaukus vakarones su šeima ir draugais arba romantiškai vakarienei dviems į specialų renginį. Puikiai tinka, kai vėjas yra šviesos net ir dieną, dekoratyvinis akį. Dideliuose EDZARD kolekcija classic ir neeilinis žibintų įvairių dydžių ir medžiagų, pvz., nerūdijančio plieno, stiklo, medžio ir sidabro, kuris gali būti surengtas ir individualiai, ir grupėje nuostabiai galima rasti.

LAIKO apmąstymams: gražus, žiemiško vėjo, šviesa, nuotaika, apšvietimo akcentai suteikia.

Vėjo saugus ŽVAKĖS: Net ir saugoma lauko zonoje tinkami naudoti.

- KLASIKINIS, nesenstantis DIZAINAS: vėjo, šviesos iš namas EDZARD yra daug įvairių dizaino. Vėjo šviesos Verona stebina per skaidrus stiklas, padengtas Nikeliu, nerūdijančio plieno rėmeliu. Ypač kilnus vainikas pritraukia kiekvieno dėmesį.

- Aukštos KOKYBĖS SUDEDAMOSIOS dalys: blizga nikeliuotas nerūdijančio plieno, užtikrina aukštą naudingumo naudoti ir ilgą tarnavimo laiką. Taigi, tai žavinga vėjo suteikia šviesos ilgą laiką.
Pasiūlymai