Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Dydis
Rodyti sąrašą
matmenys pagalve
matmuo
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Ši unikali kilimas modernaus Dizaino ir audiniai su 45% medvilnė, 55% Poliesterio, t..
€ 38.99
Atlanto vandenyno įkvėptą kolekciją suteikia judėjimo ir įspūdžius naudojant stiprų ..
€ 1,072.49
€ 536.89
Rankų vilnos kilimas "Oya" iki Theko sukuria išskirtinį jauki atmosfera gyvenamieji ..
€ 51.99
€ 32.49
Mūsų It-Kūrinį Mados: sienos kilimas yra atgal! Šis gražus kopiją gyvenimo būdo prek..
€ 63.70
Su ypač patvarus vilnos su minkštu ir klimato atšilimo krūva "Royal Berberų 113" dėl..
€ 267.79
Klassische Teppichknüpfkunst, modern interpretiert! Der ELITE Gabbeh wird..
€ 1,415.70
€ 545.99
ELEGANT NEW LIMA wird von einem eleganten Ambiente in passend abgestimmte..
€ 622.70
€ 480.99
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 102.70
€ 64.99
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 141.70
€ 90.99
Kilimas "Marat" Mano namų žavi savo spalvingas Dizainas ir puiki kokybė. Grynas, gry..
€ 1,663.99
€ 129.99
Šis rankų darbo kilimas "Nain" iš Theko exclusiv turi kilimas dėl savo specialios pl..
€ 493.99
€ 246.99
Runner Kilimas "kilim" Royal 2" Theko Harmoniją gyvenime yra malonu būti skoningas s..
€ 318.88
€ 289.89
Stylisch, clean und elegant! Die feine, flache Handloomqualität Miami aus..
€ 453.70
€ 387.39
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 141.70
€ 90.99
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 141.70
€ 90.99
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 102.70
€ 64.99
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 102.70
€ 64.99
Ekstravagantiškas aksesuaras Mėtų Kilimėlių! Kilimas "Wilbur" į karvės odos-Atrodo, ..
€ 139.09
Ekstravagantiškas aksesuaras Mėtų Kilimėlių! Kilimas "Chester" į karvės odos-Atrodo,..
€ 139.09
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 102.70
€ 64.99
Flachflorteppich in Tierfelloptik Dieser Flachflorteppich in Lederoptik i..
€ 141.70
€ 90.99
Für die Qualitäts-Liebhaber: Hochwertig und in mühevoller Handarbeit herg..
€ 90.99
€ 23.39
Tai Gabbeh kilimas yra visi Švelniai. Jo paprastas Dizainas puikiai, bet prieš prade..
€ 1,370.19
€ 205.39
Į Flokati savo paprasta, atrodo natūraliai, yra puikus kilimas už beveik bet kokio s..
€ 786.49
€ 179.39
Kilim Nadis kilimai iš kilimų bauda yra Interneto aksesuaras 3 spalvų variantai! Diz..
€ 155.99
€ 51.99
Vėlai rudenį ir Žiemą, temperatūrai nukritus, vandens telkinių, įšaldyti ledo. Iš pa..
€ 536.89
Teppich mit viel Stil "Darius" Ein wunderschöner Flachflorteppich mit sti..
€ 90.99
**Wunderschöner Flachflorteppich** Dieser schöne Teppich ist mit verschie..
€ 141.70
€ 102.69
**Wunderschöner Flachflorteppich** Dieser schöne Teppich ist mit verschie..
€ 141.70
€ 102.69
Teppich "Anika" mit viel Stil. Ein wunderschöner Flachflorteppich mit sti..
€ 93.59

Kilimai

 

Kilimai ir kilimėliai – jaukus žavesio jūsų namams

 

Šiuolaikinės kilimėlių įsivaizduoti ne tik šiluma cool žemės, jie taip pat yra dekoratyvinis, be grindys visų rūšių ir suteiks jūsų namuose tokiu būdu, jaukus žavesio. OTTO siūlo didžiulę įvairovę audiniai įvairaus dydžio, su jaukiais spalvų, ir kūrybinis Dizainas taip pat su skirtingų medžiagų savybes, slip-on, lengva išvalyti, ypač sunku įtikinti.

 

Kilimai nuo paprastų iki ekstravagantiškų

 

Tegul įvairių stilių, būti įkvėptas ir apsvarstyti, ar Rytietiški kilimai ar Vintage & Kratinys pledai, contour cut pledai, Sizalis Ir Naturfaserteppiche ar kailis & imitacija, kailiai, praturtinti savo namuose. Pasirinkimas yra didelis. Ypač darželio gali kilimai, kaip minkštas ir džiugu dokumentus Žaisti Blizgesį. Nesvarbu, ar klasika, butas vilnonis kilimas su kutais ar pliušinis giliai krūva kilimas, ar stačiakampio arba itin ekstravagantiška Forma: kilimai gali būti daugiau nei kilnus parketo iš požymių, naudojimo, siekiant apsaugoti.

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą kilimai:

 

Theko Kilimai

 

Arte Espina Kilimėliai

 

Barbara Becker Kilimai

 

Hanse Home Kilimai

 

Esprit Kilimėliai

Pirkimo Vadovus Kilimai

 

Kilimai iš karto atnešė jaukumo ir šilumos jūsų kambariai. Ar didelis ar mažas, pūkuotas, minkštas arba įmonė, turtingas Juoda arba nedidelė natūralios spalvos: kilimai yra labai universalus ir siūlomos įvairių dydžių, formų ir Modelių yra milžiniškas.

Taigi jums reikiamą kilimą savo namuose gali pasirinkti, yra šiame vadove rasite daug informacijos apie kilimai. Jūs galite rasti daugiau informacijos apie kilimų, medžiagos, priežiūra, ir apie kuriuos spalvas, ir modelius, šių metų Tendencija.

 

Sveikatingumo kojų

Kilimai, kaip ir grindų dangos, patogus kojų. Šiltas Trittgefühl sukuria jaukumą bet namuose. Kuo didesnė krūva, taip ir kilimų pluošto, švelnesnė ir minkštesnė jausmas po padais. Dėl kviečia į Sofą, ir palikite jį ant grindų kilimu patogiai.

 

Kai tilptų kilimą, o kada ne?

A kilimu grindų, nei kilimėlių užpildo visą kambarį, ir yra Alternatyva, laminato, parketo ir co dažnai, kiliminės dangos, vaikų kambariuose ir miegamuosiuose, bet ir kambarį gali patogiai būti, kai jie yra visiškai kilimu.

Lanksti tu su kilimai, grindys būtų papildyti. Tiltai yra vadinamas mažas siauras kilimai, iš pradžių Tilto spragas tarp dviejų didesnių kilimėlių buvo skirta būti. Ilgas, siauras variantas yra vadinamas " bėgikas.

Labai drėgnose vietose yra kitos grindų dangos, pavyzdžiui, plytelės, daugiau prasmės. Nes kilimai fleckempfindlicher nei kitos grindų dangos yra, jie yra mažai virtuvėje. Dėl prieškambario, jums reikia labai patvarus kilimas.

 

Audiniai, rišti, kuoduotoji, megzti

Siūtiniai kilimai gali būti, austi, rišti arba megzti. Šiandien, dauguma siūtiniai kilimai. Procedūra kilusi iš Jungtinių amerikos valstijų − anglų kalboje žodis "špagatus" - "kuokštas". Per Tufting procesas, siūlų kilpos pagrindo medžiaga ant nugaros, tada atgal paviršiaus klijuojama ir su audinio laminuoto. Šiame Schlingenverfahren gali siūtiniai kilimai turi ilgą krūva. Tuften yra paprastas metodas, kilimų gamyba, tai yra, kodėl šie kilimai yra palyginti pigūs. Ypač švelnus paviršius turi Veloursteppich. Čia yra getufteten kilpos prapjauti.

Klasikinis Orientteppich yra handknotted kilimas. Tai tradicinis metodas, daug trumpas sruogos medienos ilgiau gija, rišti, kurių yra labai daug laiko. Daugiau mazgų kilimas, tuo tankesnė ir daugiau vertingų jis yra. Mazgų per kvadratiniame colyje nurodyta.

Austiniai kilimai paprastai yra plokštieji austiniai ir grįžtamasis. Speciali forma audimas yra Darbas. Megzti kilimai pasižymi lygia, audinys be pūkelių. Tipiškas Wirkteppich yra kilim.

 

Ne baimė dulkių erkutės ir alergijos

Ilgai buvo kilimai, kaip netinkamos higienos, nei lygios grindų dangos, nes jie yra sunkiau valyti. Bet tai ne visai tiesa: Lygi grindų danga, tokių kaip laminatas, yra pagal vokietijos Alergijos ir astmos Asociacija tik geriau alergiškiems žmonėms, jei jūs kas antrą dieną drėgna-sunaikinti. Kaip su kilimai, dulkių pluoštas yra nesuprantamos ir todėl yra paprastai tik tada, kai šalia valymas yra įmestas iki, kilimai dažnai geriau alergiškiems žmonėms. Krūva turėtų būti stora ir trumpa, ir taip lengva valyti.

 

Pluoštų su nauda

Kilimai gali būti pagaminti iš meno ar natūralūs pluoštai buvo dirbo. Dėl natūralių pluoštų , apima:

- Minkštos medvilnės sukuria komfortišką patalpų mikroklimatą ir sumažina šilumą ir garsą. Jis sugeria drėgmę iš oro, be jausmas, drėgmės, ir jie yra sausas klimatas. Į Trittgefühl yra minkštas ir šiltas. Vilnos kilimai yra anti-static ir gana nejautrus purvui. Vilna gali būti nuolat veikiami drėgmės, kitaip jie eiti supeliję ir skyla – naudoti drėgnose patalpose, todėl nėra tinkamas.

- Medvilnės yra minkšta ir elastinga. Taip pat ji sumažina triukšmą ir suteikia patogią jausmas po kojomis. Jis turi panašias savybes, kaip antai gyvūnų vilna, tačiau yra mažiau neteplios.

- Sizalis, kokoso pluošto, Džiuto, kanapių: Šie natūralūs pluoštai yra ypač tvirtas ir atsparus. Jie yra anti-static, dėmėms atsparus, ir visiškai biologiškai, jaučiasi pagal basomis kojomis, tačiau, gana šiurkštus. Šios medžiagos tinka įtemptose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, koridoriuje.

Kilimėliai pagaminti iš šilko yra geriausias – grynas prabanga! Šilkas yra labai minkšti, ir dar tvirtos ir stabilios. Šilko gamyba yra sudėtingas, brangus procesas, kuris taip pat atspindi aukšto kaina atspindi. Į pledai, nes baudos struktūra šilko ypač aukšto lygio mazgai. Tačiau, jie yra wasserempfindlich. Jie padaryti, pvz., miegamajame.

Priešingai nei natūralių pluoštų, cheminių pluoštų, cheminių naftos pagaminti. Dažnai jie yra patvaresni nei natūralūs pluoštai ir, be to, naudojami Lauko kiliminę dangą naudojamas.

Poliamidas, taip pat kaip Perlon ar Nailono pluošto, yra labai elastinga, turi aukštą atsparumo dilimui ir lengva priežiūra.

Polipropileno yra nebrangūs, bet mažiau tvirtas, nei nailono. Ji užima labai mažai drėgmės, kuri, esant drėgnai valyti bus patogu.

 

Yra Trendteppich 2015 m.?

Ypač džiovos kasdieninį gyvenimą su daug įsipareigojimų ir laisvalaikio veikla trauktis paklausa – jaukius namus. Derliaus todėl yra aiški Tendencija ir duoti su senas ar sena ieško Einrichtungsstücken taiką ir stabilumą. Toks yra tradicinis Orientteppich vėl gyvenamieji kambariai. Kartu su šiuolaikinės baldų tiek naudos iš tokios priešingybės, ir ateiti į savo geriausius pranašumą. Taip pat, kilimėlių, natūralių spalvų arba

medžiagos yra populiarus, nes jie atrodo šiltas ir namų. Tvarumas yra didelė problema, namų puošmena, kuri, žinoma, taip pat už kilimo.

 

Ryškiomis spalvomis!

Spalvos turi didelę įtaką kambario. Jums gali patenkinti visus jūsų poreikius, juos naudoti. Bendra taisyklė: Tamsios spalvos sumažinti erdvę vizualiai, ryškių spalvų, padaryti jam atrodo aukštesni.

Kilimas gali būti tyčinis akį traukiantis: gyvenamasis kambarys yra neutralios baltos spalvos tonai viduryje, kur raudona, pūkuotas kilimas likti. Jei jūs turite ryškių spalvų, pavyzdžiui, ir daug spalvinga baldai, jums turėtų atidžiai apsvarstyti, ar jūsų kilimai be to, "pop". Su neutralia kilimų, jie yra labiau universalus ir su savo įstaigą, kad tam tikros spalvos ar stiliaus rinkinys. Jums turėtų dažnas jūsų įstaigoje pakeisti, yra neutrali, vientisos spalvos kilimas yra labiausiai lankstus.

Tamsiai grindų daro savo kambarį, vėliau dirbti. Jei, be to, grindų, net lubų ir sienos tamsios ar šviesios spalvos poveikio iš kosmoso, tačiau mažai ir uždaryti. Poreikis yra ne spaudžiant, bet gali ir atvirkščiai-labai patogu ir jaukus atrodo. Todėl, pavyzdžiui, taip pat būti ramus ir meditacija sukurta.

 

Psichologinio poveikio spalvų

− Red aktyvuotas, daro miega ir gali agresyvaus poveikio. Ji šildo ir skatina medžiagų apykaitą. Per daug Raudonos spalvos gali, tačiau taip pat stresas. Ramioje tai su raudonos atspalvių, į Žemiškas judėti, pvz., Ochra arba Sienna. Šios spalvos suteikia saugumo jausmą.

− Geltonos ir Oranžinės gauti saulė į namus, net jei jie kitaip ne dažnai šviečia. Tamsus kambariai, jums gali būti tokia šilta atmosfera burtai. Oranžinė praskaidrina nuotaiką ir skatina komunikabilumas − ideali spalva vakarienės zonos ir virtuvės. Geltona spinduliuoja džiaugsmą, gali sumažinti Baimes ir skatinti kūrybiškumą ir koncentracija.

Mėlyna atrodo kietas, ramus ir saugomos. Tai dažnai minimos kaip Schlafzimmerfarbe rekomenduojama. Į mažą dozę, pvz., Teppichläufer ji turi poveikį malonus aušinimo karšto mėnesius.

− Žalia spalva turi tiek miškų ir pievų, laisvės ir Plotis. Ji ramina, saugumo jausmą ir viltį.

− Balta aišku, faktinės ir elegantiškas. Ji gali būti derinama gražiai, plečia erdvę ir įneša kitų spalvų ateiti. Bet būkite atsargūs su purvinas kojas – netinka prieškambario!

 

Odos priežiūros patarimai kiekvieną kilimas

Geriausia rūpintis savo kilimą? Reguliariai Čiulpia. Tai leidžia dulkių ir purvo ne tik giliai į skaidulas. Nauji kilimai korp gali būti šiek tiek laiko. Tai yra normalu ir po kelių eina su dulkių siurbliu praeiti.

Į Veloursteppichen jūs turite būti atsargūs, su linija, čiulpia. Kitaip negražus juostelės. Įsitikinkite, kad jūsų dulkių siurblys taip pat reikia Energijos, todėl, kad kilimas skaidulos taip pat yra tikrai galėtų atkurti.

Mažesnių pledai, galima, jei reikia, valymas. Kilimų Šampūnas taip pat išsprendžia namuose, nešvarumus ir kvapus. Už sunkesnius nešvarumai, galite naudoti cleaner kilimų arba išsinuomoti jūsų kilimų namuose profesionaliai švarus.

 

Vietoje

Gydyti dėmes iš karto, taip, kad jums yra ne tik giliai į skaidulas prasiskverbti ir priklausomai nuo pluošto medžiagą, gali chemiškai reaguoti. NETRINKITE, tai daro valymo daug lengviau.

Imtis išsiliejimo su audiniu. Skiesti dėmę vandeniu. Riebiai dėmes, tačiau yra ne tirpsta vandenyje. Čia jums padės išspręsti dėmių, be to, šiek tiek plovimo skysčio. Taigi, dėmių nėra išsiplėtusios, Paglostyti jam visada iš išorės į vidų sausą.

Vyno dėmes, skiesti pagal protokolą skystis geriausia su baltojo vyno. Druska išsitraukia spalva iš audinių, bet gali būti šiek tiek melsvą atspalvį atsilieka. Tada naudoti pakankamai vandens, kad Praskiesti ir veikti greitai.

Šviežio kraujo, kad pašalinti juos iš krūvos praplauti šaltu vandeniu ir šiek tiek Šampūno.

Dėl užterštumo rašikliu arba nagų lako dėmę atskiesta alkoholio. Tai gali būti, pavyzdžiui, nagų lako valiklis, tačiau turi sudėtyje nėra acetono.

Dėmesio: kilimai yra įvairių spalvų. Pastaba, kad prieš gydymą, ir patikrinti, spalvos atsparumas, jei reikia, neišsiskiriantis vietą.

Taip pat yra specialios Kinderteppiche, ypač tvirta ir dėmėms atsparus.

 

Saugumo klausimai

Kiliminėmis dangomis yra Nutzungsklassen 21 (mažai naudoti) iki 23 (intensyviai naudojant), padalinta. Gaisro klasifikatoriai yra eiti lengvai degių (Efl) nedegios (A1fl). Cfl yra viduryje, todėl normalu, kol liepsną.

Įsitikinkite, kad patikrinti, ar danga laiptams, Grindinio šildymo arba naudoti geležinkelių biuro kėdės. Kaip Bendra taisyklė: kuo storesnė ir tankesnė krūva, minkštesnė į Trittgefühl, ir kuo daugiau šilumos ir garso izoliacija. Ilgiau krūva taip pat padeda įbrėžimai vaikams išvengti.

 

Ką daryti su spaudimo taškus?

Yra baldai įlenkimų palikti, gydyti juos drėgnu, šaltu rankšluosčiu, jums vietoje. Geležies tada keletą kartų per rankšluostį.

Atsargiai atveju iš cheminių pluoštų: įsitikinkite, kad geležis yra ne per karšta, ir visada geležies su apsauginį sluoksnį tarp kilimo ir geležies. Sintetiniai pluoštai gali išlydyti ir jūsų kilimas yra sunaikinta.

Išvada

Atsakyti sau, prieš perkant šiuos klausimus:

− Kiek vietos turite savo kilimą?

− Kokį poveikį jūs bandote pasiekti?

− Medžiaga, kuri tinka jūsų tikslams geriausias?

− Kaip storas turėtų kilimas būti ir kaip didelis yra krūva?

 

Didelė šilumos ir garso izoliacija galima pasiekti, stora, stora krūva. Ilgas kilimas krūva padeda įbrėžimai vaikams išvengti.

Labai drėgnose srityse, pavyzdžiui, vonios kambaryje ar rūsyje yra kitos grindų dangos suteikia daugiau prasmės, pavyzdžiui, plytelės. Kilimai yra fleckempfindlicher nei kitos grindų dangos. Virtuvėje, todėl jie yra taip pat ne, ir prieškambario jums turėtų būti sunku dėvėti, geros kokybės priežiūra.

Pasiūlymai