Prekių ženklai:

Medvilniniai arba rišti, susižavėjimas, daug spalvinga temas

Daug įvairių pledai yra pateiktas jums, jei jūs yra, apimantis su WENZ ant ieškoti naują žemę. Priklausomai nuo stiliaus, asmeninį skonį ir Biudžeto, pasirinkimas priklauso modernus austi, ar rišti Rytų. Priklausomai nuo jūsų asmeninį stilių – modernus, paprastas arba avant-garde – nuspręsti, pirkėjui kilimas su grafikos, gėlių, vaizdinis arba abstraktūs Modeliai. Į aplinkoje, su antikvariniais baldais ir skoningas dekoras, mes dažnai rasti tauriųjų Rytų kilimėliai, ir išlaikyti geros priežiūros per daugelį dešimtmečių jų grožio. Bet taip pat mišinys stilių, pavyzdžiui, antikvariniai kilimėliai ultra-moderni aplinka sukuria įdomių kontrastų ir yra tikrai traukia akį. Naršyti mūsų WENZ Internete-Parduotuvėje ir jums bus Apžvelgti didelis kilimas, įvairių!

Kilimų, bėgikas, ar tiltas – the choice is yours

Mūsų įvairi produktų asortimentas yra įkvepiantis, jei jūs ieškote naują kilimą. Tačiau tai, kas skiria bėgikas nuo tilto ar kilimu? Paprasčiausiai, bėgikas yra siauras ir ilgas Formatas, su tiltas paprastai apeinamas trumpais atstumais. Visos kitos formos yra tiesiog vadinamas kilimai. Mūsų pasiūlymas jūs rasite paprastų, dažnai monochromatinės pagrįsti modeliai su ekonomiškas Dizainas. Jie yra daug madingų spalvų ir įvairių dydžių. Tarp šių Pagrindai yra nustatyti, išskyrus atvejus, pledai, takeliai, ir Flokatis su non-slip pad-įrengta purvą sulaikančių kilimėliai. Labai modernus Shaggy kilimai. Jie yra vientisos spalvos ir pagaminti iš vadinamųjų Frise pagamintas su didele krūva. Šie kilimėliai bus suteikti bet kokios svetainės erdvė jauki atmosfera ir vaikščioti ant debesų. Priklauso kategorijai šiuolaikinės kilimėlių taip pat ilgai-krūva pavyzdžių su gėlių fragmentais, be butas austi kilimai su spalvinga, grafiniai Modeliai. Reikia pažymėti, kad kilimas turi ne kampinis, apie keturias ar apie tai turi būti. Taip pat, asimetrišką ar neįprasto kirpimo, su briauna, kad pėdsakai, gėlių augalo ūselis dizaino modeliai Forma naujais būdais. Tarp klasika, daug kilimų motyvai, pagrįsti modeliai apie senovės Rytų be grafiškai raštuotas modeliai. Nesenstantis ir labai populiarus, puošia daugelio namų ir biurų. Rasite WENZ Internetinė Parduotuvė savo mėgstamą kilimas!

Kas yra paslaptis antikvariniai kilimėliai?

Kilimai yra veikiami kasdienius objektus ir, bėgant metams, daug negandų. Gauti įspūdį plėtros kilimų kultūrą, padėti regėjimo atstovybės šiuolaikiniai dailininkai. Iš pradžių, kuriems kilimai, ne tik grindys, bet ir sienos ir Sėdimųjų baldų, kurie dar ir šiandien Orient įprasta. Klajoklių tautų, prekių ir kilimai yra svarbi įrangos dalis. Jie gali būti susukti lengva transportuoti, tiesiog kuo greičiau išvynioti užuolaidą ir gali būti universaliai naudojama, ar kaip grindys, sėdynės pagalvėlės, ar net naudoti kaip durų uždanga. Atstovavimo istorinės scenos, jūs galite pamatyti, kilimai, dažnai, kaip sienos kabo. Europos naudojimas yra ribotas šiandien, bet dažniausiai ant grindų. Mes manome, mūsų Internetinėje Parduotuvėje daug įvairių kilimai jums – taip, prašome pažiūrėti!

Europa, ar Orient – savarankiškai tipų kilimų priėmimo

Maža ekskursija į pasaulį, kilimai rodo mums, kad yra daug skirtingų gamybos tipai. Rytietiškų kilimų daugumai žmonių asocijuojasi vilnos su pirmuoju, arba šilko rišti persų kilimas arba kilimas iš Afganistano. Dėl mazgų skaičius per centimetrą daug pasako apie prabos galutinio produkto. Markė rezultatai, priklausomai nuo ilgio kaklaraištis siūlų, daugiau ar mažiau aukšto krūva. Produktai iš Indijos ir Nepalo iš storesnis, priešingai nei persų kilimų vilna su didele krūva. Kaip Rytietiškas kilimas prasidėjo, atpažįstate, daugiausia jos kilmės. Paprastai tai reiškia, kad vietoje arba kraštovaizdžio vardai, ir taip savita. A kilim yra tipiškas Rytų kilimas. Jis yra plokščias ir yra austa taisyklės, o kartais ir siuvinėti. Jos kilmė gali būti tiems, gerai išmanantis tai – Modeliai dirbo atpažinti. Įvairių regionų kilmės, pavyzdžiui, Turkijoje, Maroke arba Tunise, tam tikrų pasikartojančių motyvų, kurie taip pat turi specialias reikšmes.

Vis industrializacijos atsirado 18 amžiaus. A. pirmosios kilimų audėjų. Taigi, kilimai buvo ne prabanga, bet buvo prieinamos visiems. Modernus ir kaina-efektyvi gamybos variantas rankų kuoduotųjų kilimas, mes siūlome įvairių modelių. Į Florgarn nėra įtrauktas eilutėje, pvz Knotting ar audimo, bet plotas plotas Kilimas pagrindo su siūlų ginklą į vežėjo medžiagos. Tvirtinimo jūs priklijuotas audinys ant nugaros ir laminuotas su medvilniniu audiniu. Kartais modeliai yra paryškinti detales su contour cut, kuris suteikia kilimų gyva išvaizda. Šio tipo gamybos, ar ranka siūtinę ar mašina, laikas yra ribotas, atlikti greitai, todėl šie produktai yra pagrįstai įkainoti.

Kilimai, WENZ pirkti internetu geras sprendimas

Pirkinių į WENZ turi daug privalumų: jūs galite pasirinkti iš šešių skirtingų mokėjimo galimybes, optimalus tvarka. Galite pasirinkti kilimas jums labiausiai patinka, lengvai internete, ir ji bus įgyvendinta iš karto. Mes siūlome jums įsigyti, todėl, kad jūs galite nuspręsti, į komfortą savo namuose, ar pasirinktas kilimas yra Teisė, ką reikia padaryti. Kilmės ir kokybės visų kilimėlių mūsų gaminių asortimentas yra išbandytas prieš apsipirkti labai atsargiai, taip, kad galite pasikliauti aukštos kokybės mūsų pasiūlymą. Mes džiaugiamės galėdami pakviesti savo klausimus. Be to, mūsų baldų specialistai padės jums pasiūlymų, kaip jums padengti rasti atitikimo užuolaidos, nuotraukas, arba lentelė su jūsų grindų. Jei užsakysite kilimas internete adresu WENZ, galite pasinaudoti greitas pristatymas, labai geras kainos-kokybės santykį bei žinias bendrovė, turinti senas tradicijas. Give it a try!