Prekių ženklai:

Namų tekstilė

 

Namų baldai gražus, ir tuo pačiu metu jaukią atmosferą

 

Asortimentas namų tekstilės mūsų Internetinėje Parduotuvėje apima platų produktų asortimentą už kiekvieną gyvenamojo ploto, iš virtuvės per vonios kambarį. Jūs galite naudoti įvairių spalvų ir medžiagų, sukurti harmoningą visumą. Erdvė erdvės. Namų baldai, tokių kaip portjeros ir užuolaidos imtis be dekoratyvinės aspektai, taip pat kaip praktinę funkciją, kaip ir daugelis kitų produktų, taip pat. Kiekvieną prekinių ženklų šioje kategorijoje yra be to, kiekvieno individualų stilių pasaulių. Žr už save.

 

Namų apstatymo ir funkcijos

 

Be dekoratyvinės aspektus, turėtų būti namų puošmena, taip pat funkcinius reikalavimus. Tipiškas pavyzdys yra patalynė ir lapų: Medžiaga turi būti, kaip rūšies, odos ir be teršalų gauti kartu, išlaikyti savo miego garso miego. Panašios sąlygos galioja virtuvės įrankiai, pavyzdžiui, staltiesės ir servetėlės. Atkreipti dėmesį į detales ir pastabos dėl atskirų straipsnių srityje, namų tekstilės.

Namų baldai gražių namų

Srityje, namų tekstilės apima visus produktus, tekstilės, interjero apdailos butą ar namą. Srityje virtuvėje arba valgomajame yra, pavyzdžiui, staltiesės ar patiekalas rankšluosčiai. Kasdieniam naudojimui, tinka, pavyzdžiui, Placemats ar Wachstischtücher. Vonios kambarys apima namų tekstilės gaminiai, įskaitant rankšluosčiai ir vonios kilimėliai. Visi mūsų tekstilės, visų pirma, yra funkcinės savybės ir paprastai yra lengva rūpintis ir hardwearing. Jūs galite bet apdaila. Taigi, pavyzdžiui, su teise pasirinkti apdailos užuolaidos ypatingą atmosferą, kuri bus sukurta.

Taip pat Betttextilien nesiekia. Pavyzdžiui, antklodės, pagalvės, bet ir lovatiesės ir čiužiniai. Aukštos kokybės patalynė taip pat daro puikus miego malonumą. Dekoratyvinis lovatiesės pareikšti lovos ar Sofos būtų didelis privalumas. Pridėti į tai, siūlome kilimėlius įvairių spalvų ir dydžių, vienas kambarys jaukus ir vizualinis akcentas.

Čia Parduotuvėje, jūs rasite įvairių namų apstatymo ir naudingų produktų, pavyzdžiui, už ramų ir sveiką miegą, stilingai nustatyta stalą arba skoningai suprojektuoti vonios kambarys. Naršyti ir Parduotuvė yra verta!

Dabar OTTO Shoppingtipps atrasti!

 

 

Atrasti srityje, namų tekstilės šiose srityse:

Schiebegardinen | Vystyklai | Užuolaidos-Parduodami Metrais | Vieta Kilimėlį | Übergardinen | Miegamojo Baldai

Daugiau produktų asortimentą galite rasti čia:

Sąrašas Prekių Ženklai | Julius Zöllner | Pagalvė | Čiužinys Lizdo

 

Jūs galite rasti daugiau namų tekstilės gaminių iš daugelio prekių ženklų, mūsų Shoppingtipps:

Heimtextilienmarken