Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusŠi nuostabi servetėlė "Sona..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusŠių labai servetėlė "tulpės..
€ 1.40
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusServetėlė su dviem tos pači..
€ 1.35
APRÈS popieriaus, servetėlių, "Oi kaip gražu" Après-servetėlės tarnauti vizualiai gydyti, kiekviena..
€ 2.99
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: visos motyvas, Medžiagos: popieriusŠių labai servetėlė pagami..
€ 1.50
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: visos motyvas, Medžiagos: popieriusServetėlė yra "Atogrąžų Va..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusŠi graži servetėlė "Hummingbird ..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusMielas servetėlė "Pirmosios Dien..
€ 1.50
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusTai jūrų servetėlė "paplūdimys F..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusNuostabi servetėlė "kakadu"..
€ 1.50
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusVasaros servetėlė "citrusin..
€ 1.40
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: visos motyvas, Medžiagos: popieriusGraži servetėlė "Geltona r..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusPuikus gėlių puokštė kaimiškas D..
€ 1.29
Aukštos kokybės audiniu vystyklai, "4388 Uni-Pagrindinio" Ap..
€ 39.99
SHINTO vystymo 45x45cm Shinto audinio servetėlė atneša madinga džiunglių Tendencija juoda-ir-balta ..
€ 3.99
Servetėlės "Bavarijos" Blue", Medžiaga: Audinys, dizainas: 3-sluoksnis, 1/4 kartus, išspausdintas su..
€ 19.03
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusŠi graži servetėlė "beržas"..
€ 1.50
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusVelykų servetėlę su dideliu Vely..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusStebuklinga mergaitė servetėlė "..
€ 1.29
APRÈS popierinių servetėlių filialai Su daug mažų atšakų, padailinti, tai popierinės servetėlės, ka..
€ 2.99
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusŠi servetėlė "Flamingo " Meilė" ..
€ 1.35
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusNeįprastas motyvas, servetėlė "t..
€ 1.29
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: visos motyvas, Medžiagos: popieriusServetėlė su punktyrine ir..
€ 1.05
APRÈS popierinių servetėlių kaktusas Après-servetėlės tarnauti vizualiai gydyti, kiekvienam skoniui..
€ 2.99
Į damask audinio servetėlė "3815 Petito" Curt Bauer praktišk..
€ 24.99
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusGraži servetėlė "Mano žvaigždė",..
€ 1.40
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: pusė motyvas, Medžiagos: popieriusServetėle "drugeliai monetų..
€ 1.35
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusServetėle "žvaigždės virtuvės" p..
€ 1.50
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusBaisu servetėlė "Helovinas bat",..
€ 1.35
L: 33 cm, W: 33 cm tema klasifikacija: motyvas, Medžiagos: popieriusSpalvinga servetėlė "POM-pp, Mėt..
€ 1.40

Forma, gražus virtuvės indai – indai ir stalo Įrankiai iš WENZ

Stalo įrankiai taip pat išplaukia iš mažiausių biudžeto – lėkštės, Taurės Ir Co. Dekoratyvinis porcelianiniai ir keraminiai serija, subtilus akinius, ar tvirtas puodeliai yra tik keletas universalus pagalbininkas gražiai nustatyti lentelė. Patvarus, virtuvė, stalo Įrankiai, padeda ruošiant patiekalus. Peiliai yra sudedamoji mūsų maisto kultūra. Gamybos aukštos kokybės Peiliai tvirtas medžiagas, kurios pasižymi savo ilgaamžiškumu ir patvarumu. Atrasti WENZ, turtingas pasirinkimas indai ir stalo Įrankiai puikus nustatyta stalo, ir daug valgių smagu į virtuvę!

Kurti ware

Per visą laiką, žmogus, naudojami įvairių tipų indai ir stalo Įrankiai. Jau nuo pirmųjų dienų, geriamieji indai, dubenys ir ąsočiuose yra naudojami įvairių formų. Plokštelė, kaip jis yra žinomas šiandien, atsirado tik 16 amžiuje. Amžius Europoje, ir indai buvo visų pirma tik didikai stočių naudojimo. Plokštės pagaminti iš Alavo ar lentos, pagamintos iš medžio buvo naudojami kaip Maisto. Tai nebuvo neįprastas, kad net į namus dvi lesyklos, atitinkamų indų, todėl geriamojo laivo ir vietos, maisto, bendrai.

Priklausomai nuo naudojamos programos, yra įvairių plokštelės formos. Daugelis plokštės koreguojamos atsižvelgiant į atitinkamą teismą. Yra dvi pagrindinės formos: plokštelę Kupė ir plokštelės su Vėliava. Pirmasis-tai plokštė, kuri turi tik atostogų, bet ne pranašumą. Plokštė su Vėliava yra niša, kuri yra nurodyta kaip veidrodis. Padidėjusi krašto Vėliavos.

Jūs galite pradėti savo dieną su maistingas Pusryčiai Pusryčiai plokštė. Jis yra formos, pavyzdžiui, vakarienė plokštės tačiau mažesnio skersmens. Vakarienė plokštės-universalus desmitcīņnieks ir todėl yra naudojami daugelyje patiekalų. Skersmuo 24 iki 29 cm, valgomasis siūlo pakankamai erdvės jūsų paruošti. Lėkštė ir aikštėje plokštė veikia kaip mygtukai, ir kaip staltiesė apsaugos.

Patiekalai, pagaminti iš skirtingų medžiagų

Taip pat vyras sukūrė, žinoma, istorija, taip pat pakeisti diržai, jis buvo naudojant. Šiandien indai yra daugeliu aspektų kasdieniam naudojimui. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė plokštės yra naudojamos visos jų įvairovės. Patrauklios indai puošia sekmadienį kavos staliukas, įvairių akiniai turi būti taikomos, siekiant gėrimų stilius. Tegul mūsų indai-Siūlomi WENZ įkvėpė ir atrasti savo asmeninį mėgstamų patiekalų kasdien ir ypatingomis progomis.

Skirtumas tarp porceliano ir keramikos

Tikriausiai plačiausiai naudojama Medžiaga plokštė gamyba gali būti porceliano. Keramikos, stiklo, retų medienos. Ypač patogu, stalo reikmenys, pagaminti iš plastiko. Medžiaga yra beveik nesunaikinamas, ir todėl yra pageidautina naudoti vaikų stalo.

Skirtumas tarp porceliano ir keramikos gali sukelti per sinonimu naudoti iš dviejų medžiagų, nesaugumas. Pagrindinis skirtumas yra sudėtį atitinkamos medžiagos. Porcelianas yra pagamintas iš gerai kaolinas žemę. Tai gerai, kaip keramikos, ir žavi gryna balta spalva ir blizgiu paviršiumi.

Keramika yra kaimiškas ir tradicinių medžiaga, kuri yra naudojama daugelyje sričių. Yra skirtumas tarp Smulkių ir stambių keramikos. Didelis privalumas keramika yra gana pigios gamybos. Pagal prieinamomis kainomis indai, pagaminti iš keramikos. Kitas didelis skirtumas tarp šių dviejų medžiagų svorio. Kaip indai pagaminti iš porceliano, yra gerokai lengvesni nei keraminiai stalo reikmenys.

Kaip rodo Pavadinimas, yra naudojami stikliniai, stiklai. Abu storis geriamieji, taip pat preparatų, skirtų stiklui skiriasi. Yra daug gėrimų, ir kaip universalus pasirinkimas WENZ geriamojo akinius.

Ypač patogus, alaus akiniai. Kai kiekvienas alaus stiklas yra atskirti pagal atitinkamos rūšies alaus. Be Bavarijos lygio, kuris yra su rankena, storio sienelėmis alaus akinius nr. Rankena. Už Kölsch arba Alt kaip "barai" nurodyti geriamojo laivų, kurie gali būti naudojami. Pils mėgautis iš Tulpių.

Kaip žinovas vyno, naudokite vyno spalvą, jeigu vyno taure. Nuo raudonojo vyno turi kvėpuoti kaip baltas, tai raudonas vynas stiklo storio svogūniniai. Pigūs modeliai paprastai yra pagaminti iš tradicinių stiklo. Daugiau brangaus gėrimo taure vyno, dažnai yra pagaminti iš krištolo ir stiklo, ir dažnai puošia įmantrus, graviūrų. Į WENZ Internete-Parduotuvė jums bus rasti patrauklų pasirinkimą aukštos kokybės vyno taure iš žinomų Etikečių, tokių kaip Leonardo.

Klasikinis šampanas stiklas, palyginti su vyno stiklo, mažesnio skersmens, daugiau lieknas ir didesnis. Vadinamasis burbuliavimas taško (diamond point stiklo) yra įsikūręs žemiausią tašką stiklo ir skatina vienodą būti paleistas į karbonato rūgšties (anglies rūgšties putojančio vyno. Šampanas fleitos yra pageidautina, panaudota, kuris yra daug platesnis nei įprastų šampano stiklo. Kokteiliams ir ilgai gėrimai jums naudoti specialius stiklinius geriamuosius. Čia taip pat yra labai įvairių formų ir rūšių.

Gydyti save kiekvieną dieną gabalas prabangūs stalo Įrankiai iš WENZ

Šiandien ji yra valgoma, tik išskirtiniais atvejais, su pirštais. Standartinis sidabro sudaro peiliai, šakutės ir šaukštai, įvairių dydžių. Modernus stalo Įrankiai paprastai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Ypač aukštos kokybės gabalus, taip pat pagaminti iš sidabro ar Aukso. Tačiau, geriausias kampe iš šio tauriojo metalo, turi būti gana kolekcininko elementą. Salotos Peiliai, Vaikų stalo Įrankiai arba kiti virtuvės dalykėlių dažnai yra pagaminti iš tvirtos ir gamyba kaina patraukli plastiko. Tai leidžia labai modernaus dizaino, šis naudingas virtuvės pagalbininkas.

Galite užsisakyti aukštos kokybės indai ir stalo Įrankiai internete adresu WENZ

Indai ir stalo Įrankiai daugeliu aspektų yra svarbus ir nepakeičiamas pagalbininkas virtuvėje ir prie kiekvieno valgio. WENZ siūlo jums įvairiapusės ir platus virtuvės pagalbininkų, su kuriais virėjas ruošia tiek daug džiaugsmo. Mėgautis aukštos kokybės medžiagos ir ilgaamžiškumą atskirų produktų. Jums padės atrasti mūsų Internetinėje Parduotuvėje forma, gražaus Dizaino kiekvienos skonį ir kiekvienas interjero stilių. Jūs galite užsisakyti savo nauja įranga Internetinėje įvairių WENZ ir paversti bet valgio į ypatingą dėmesį!

Pasiūlymai