Prekių ženklai:
  • "Disney" Sporto Krepšyje "Disney Aristocats Marie Bonjour Sporto Krepšyje" "Disney" Sporto Krepšyje "Disney Aristocats Marie Bonjour Sporto Krepšyje"
  • "Disney" Sporto Krepšyje "Disney Aristocats Marie Bonjour Sporto Krepšyje" "Disney" Sporto Krepšyje "Disney Aristocats Marie Bonjour Sporto Krepšyje"

"Disney" Sporto Krepšyje "Disney Aristocats Marie Bonjour Sporto Krepšyje"

Disney
  • Statusas:
  • Artikul:8694642899
  • Firma:

    Disney

  • Katalogas

    Otto

nuo € 19.49 € 16.89
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
"Mano namai dabar yra visos katės Paris", " super saldus, Aristocats maišelis yra pagamintas iš didžiosios medvilnės medžiagos. Jis yra baltas ir turi smegenų, kreminės spalvos, su raišteliu uždaryti. Spausdinimo rodo mažai Marie stiliaus piešinys, savo lankas ir kai gėlės būgno rožinė, žalsvai melsvos ar violetinės yra paryškinti. Labai neryškiai žodis "Sveiki" gali būti vertinamas tiek, Geros dienos. Grožio maišelyje ar maišelis yra tai, kad jis yra labai universalus. Jūs galite dėvėti jį per vieną petį, per abiejų pečių kaip kuprinę ar laikyti Rankoje, pavyzdžiui, nedidelį maišelį. Nepriklausomai nuo to, kuris Dėvi stilius jums pasirinkti, mūsų Aristocats-maišelis yra visada žavinga. Ir ypatumas šio modelio yra tai, kad jį galima nešioti tiek moterims, tiek vyrams. Jei jūsų širdies katėms siūlo, bet jūs nenorite, kad jiems visą savo daiktus palikti, tada jums pakankamai už šį gražų Maišelį. Į Aristocats pasakoja istoriją apie katę Kunigaikštienės ir savo vaikams Marie, Tulūzos ir Berlioz. Keturių naudojami pagal jų turtingi savininkas, kaip pagrindinį įstatymą, kuris supykdė Butler namo daugiau nei. Taigi, jis nusprendžia, kad vieną dieną palikti mylimą kačių šeimos iš kelio ir suteikia jums krašto Paryžiuje. Pagalba gatvės katė Thomas O'malley kelią namo ir, galiausiai, Thomas yra priimama kaip naują narį į savo šeimą. Ši prekė buvo gaminami pagal Disney licencija Nastrovje Potsdamas.
Pasiūlymai