Prekių ženklai:
  • DEPROC Active soft shell kelnės "STERLING MOTERIS su sniego gaudyklė" DEPROC Active soft shell kelnės "STERLING MOTERIS su sniego gaudyklė"
  • DEPROC Active soft shell kelnės "STERLING MOTERIS su sniego gaudyklė" DEPROC Active soft shell kelnės "STERLING MOTERIS su sniego gaudyklė"

DEPROC Active soft shell kelnės "STERLING MOTERIS su sniego gaudyklė"

DEPROC Active
  • Statusas:
  • Artikul:8507286499
  • Firma:

    DEPROC Active

  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 99.95 € 79.95
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Drėgnas ir šaltas Sezonas, stilingas ir dar veiksmingas susitikti su High-tech Deproc, specialistas lauko drabužiai. Į Softshell slidinėjimo kelnės moterims siūlo iniciatyvių moterų, šaltas, drėgnas ir vėjuotas dienas, puiki įranga, sporto, slidinėjimas, Žygiai į gamtą, ar tiesiog į kitą pėsčiomis, ačiū sniego, net ir žiemą oro žvejybos. Su Sterlingų Softshell slidinėjimo kelnės moterims slidinėjimas, snieglenčių sportas, bet ir visas kitas laisvas laikas aktyvumas, Lauko patirtimi. Tampri elastinga Medžiaga su elastanu-share vežėjas siūlo optimalią judėjimo laisvę su puikus jausmas. Pastaroji užtikrina malonią tinklelio pamušalu. Puikus Palaikykite diržo kilpos ir elastinga intarpus, taip pat šoninės juostos, hem galima reguliuoti laido fiksavimas per Atstumą. Specialiojo ir aukštos kokybės medžiagų derinys Sterlingų Softshell slidinėjimo kelnės moterims siūlo komfortą ir judėjimo laisvę, be to, kitų vertingų savybių - ji yra tiek vandeniui su vandens stulpelio, kaip 8000 mm) ir orui, ir tokiu būdu reguliuoja klimatą. Taigi, ideali slidinėti smagu yra garantuotas, ir taip pat kai snieglenčių, jūs turite padaryti oras, bet daugiau. Tai, kad Deproc Softshell slidinėjimo kelnės moterims yra tiek vandeniui, taip pat kvėpuojantis, todėl jiems visiems Lauko sporto veikla, nepriklausomai nuo to, oras, oro kaitos nebeturi bijoti. Be to, Deproc su savo Softshell slidinėjimo kelnės moterims vertę saugos - atspindinti logotipas spausdinamas, taip pat esant prastam matomumui, labai gerai matyti, ypač, ant šlaito prie pradžios twilight, ar rūko, yra vertingas ir svarbus aspektas. Labai praktiškas dvi šonines kišenes. Jūs užtrauktukas uždarymo ir siūlome vietos svarbiausių dalykų, on-the-go. Be to, soft yra ryškios kelnės funkcija kišenėje, taip pat lazeriu kišenė ant šlaunies yra taip pat patogu rakinama per zip. Svaro Sterlingų Softshell slidinėjimo kelnės moterims nuo Deproc tinka snieglenčių ar slidžių, taip pat kaip ir visos kitos veiklos, kurios moters nykus oro sąlygos yra veikiamas. Būti savo turtą, kvėpuojantis ir atsparus vandeniui jis praranda dėka aukštos kokybės medžiaga, mišinys, be maisto, bet kuriuo metu - jis lieka visą dieną, ir tiek vėjo, taip pat atsparus vandeniui.
Pasiūlymai