Prekių ženklai:
  • RK akiniai nuo saulės "004" RK akiniai nuo saulės "004"
  • RK akiniai nuo saulės "004" RK akiniai nuo saulės "004"

RK akiniai nuo saulės "004"

COR
  • Statusas:
  • Artikul:8509653699
  • Firma:

    COR

  • Katalogas

    Otto

nuo € 453.70 € 258.70
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Pagamintas iš prigimties: RK akiniai pagaminti iš medienos yra High-Tec produktų iš gamtos, su įvairių naujovių. Palyginti su mediena, pirmos Kartos akinius (kaip ji yra šiandien, dar daug rinkoje) tai yra aukštos kokybės mediniai akiniai nuo saulės naudojantys sluoksnio metodas, kai su metalo armavimu, suklijuoti. Tai reiškia, kad sukimas-nemokamai akinius (sukimo turi įtakos, pavyzdžiui, jeigu oras). Kitas geriausias privalumas yra padengtas plastiku pakabos yra. Tai gali pasiūlyti savo arba Jam įprasta komforto normalios korekcijos akiniai.

Tai unisex mediniai akiniai nuo saulės gali būti dėvėti moterims ir vyrams, kaip mados aksesuaras į specialią klasę. Akiniai yra įrėmintas mediniame rėmelyje šie akiniai yra įdėta. Akys UVB, žinoma, 100%kenksmingų uv a ir uv-C spindulių iki 400 nm (nanometers) saugomos. Į HLT® - kokybės lęšiai, aplink funkcijų šie išskirtiniai akiniai nuo saulės. HLT® - kokybės lęšiai pasiūlyti ženkliai pagerėjo regėjimo sąlygų, aiškiai ir aštrių peržiūros, be optinio iškraipymo ar netinkamą iliustracijos - už nešališką nuomone!

RK Užsakymą Regos Revoliucija
Tai dažnai mažai dalykų, kad tik šiandien skirtumas. Su teise akinius charakterio tipų paskolinti save labai ypatingą išvaizdą. Su akiniais prekės RK, galimybes, suteikti asmeninio stiliaus veiksmingai.
Pasiūlymai