Prekių ženklai:
  • Kleopatra, Egipto Faraonas Kostiumas Deluxe Kleopatra, Egipto Faraonas Kostiumas Deluxe

Kleopatra, Egipto Faraonas Kostiumas Deluxe

  • Statusas:
  • Artikul:C2X3P5P
  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 59.99 € 49.99
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.

Kleopatra, Egipto Faraonas kostiumas Deluxe, sudarytas iš tamsiai mėlyno Aksomo suknelė su vualiai, rankogaliai, apykaklė su brangakmenių ir šukuosena puikiai su antikos tema šalys, karnavalas ir karnavalas!

Dėl teminiai vakarėliai parodyti moterims ypatingomis plokštės, ir tai gali būti pasiekta su Kleopatra, Egipto Faraonas kostiumas, Prabangus garantuotas. Jį sudaro suknelė su vualiai, rankogaliai, apykaklė su brangakmenių, taip pat šukuosena. Ilga mėlyna suknelė labai moteriška supjaustyti ir priekiniai visoje su blizga aukso spalvos medžiagos turi būti perdirbamos. Ji yra kartu su didelės apykaklės, kurie yra dygliuotos su brangakmeniais, sparkle Diskoteka žiburiai ir blizgučiai. Ant galvos kilnus Egipto moteris dėvėti išskirtinį galvos papuošalai ir apyrankės, kurios yra susijusios su vualiai. Internetinėje Parduotuvėje yra puikus kompanionas pacios platformos batai.JUMPSUIT 100% POLIESTERIS APDAILA 100% Nailonas
Pasiūlymai